Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Ma nową budkę. U mnie miała swoją ulubioną ale sfatygowaną (z nią pojechała)
  2. Iga zwiedza,nawet z góry domu sama zeszła na dół.
  3. Nadal nie jest lekko ale da się żyć. To Tobie dużo sił i zdrowia i wiary.
  4. Lada dzień uruchomie bazarek.Alaskan do moich fantów dowiozła swoje.50% pójdzie na Blankę.
  5. Hej. Nigdy się nie załamuj,do końca wierz w cud,siłę życia,przetrwania. Mój syn 23 lata temu miał ciężki wypadek,ciężkie uszkodzenia mózgu. Diagnoza-nie ma szans na przeżycie. Przeżył,z niedowładem połowicznym jakoś chodzi o kulach. W tym ciężkim czasie kiedy syn leżał w śpiączce myslalam-pozbieraj się babo,bo jak się wybudzi i cię zobaczy to na nowo w śpiączkę zapadnie. Dużo sił tych fizycznych i psychicznych dla Was!!!
  6. Koteczka przybywa pomału na wadze,tutaj wpatrzona w swoją panią.
  7. Labki są prześmieszne.
  8. Buli musiał nieźle celować żeby wleźć między koty.Bo one rządzą
  9. Przed,to oznacza"co zapomniałaś o mnie?"
  10. Uśmiech Kamy
  11. Będzie jak mama Iga,przymilasna do człowieka,siada na dupci jak pies,tak samo łapkami przebiera...Kto tego nie widział nie uwierzy....
  12. Męczy trzy tymczaski,wiesza się na szyi,jeździ na grzbietach,ogony najlepsza zabawka......Mały ukropek.
  13. Jak już się rozpisalam to dalej piszę. Zaproszenia wysyłałam i co? Głucho.Bo nie z tych,bo mało popularna czy co?Nawet dziękuję za zaproszenie czy coś w tym rodzaju,tak grzecznościowo. Przestałam zapraszać.
  14. Rozpętały się różne dyskusje na różne tematy.Praktycznie po co? Jestem bdt,z powodzeniem mogłabym być płatnym (emerytura, świetne warunki lokalowe). Płatnych nie potępiam,wszystko zależy od tego kto w jakiej sytuacji życiowej jest. Chcemy pomagać to pomagajmy .Zawsze trzeba brać pod uwagę,że pozyskiwanie środków na przygarnięte może się skończyć. Mam tyle tymczasowych, że gdybym sobie i swojej rodzinie musiała wielu podstawowych rzeczy odmówić to głodować nie będą.Nie byłoby wesoło.... Prosta rada-ocen na ile Cię stać w sytuacji krytycznej. Co będzie jak zabraknie pomocy,co dasz tym kotom/psom jeść?
×
×
  • Create New...