guccio
Members-
Posts
16974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
47
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Nadal nie jest lekko ale da się żyć. To Tobie dużo sił i zdrowia i wiary.
-
Hej. Nigdy się nie załamuj,do końca wierz w cud,siłę życia,przetrwania. Mój syn 23 lata temu miał ciężki wypadek,ciężkie uszkodzenia mózgu. Diagnoza-nie ma szans na przeżycie. Przeżył,z niedowładem połowicznym jakoś chodzi o kulach. W tym ciężkim czasie kiedy syn leżał w śpiączce myslalam-pozbieraj się babo,bo jak się wybudzi i cię zobaczy to na nowo w śpiączkę zapadnie. Dużo sił tych fizycznych i psychicznych dla Was!!!
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Labki są prześmieszne. -
-
Rozpętały się różne dyskusje na różne tematy.Praktycznie po co? Jestem bdt,z powodzeniem mogłabym być płatnym (emerytura, świetne warunki lokalowe). Płatnych nie potępiam,wszystko zależy od tego kto w jakiej sytuacji życiowej jest. Chcemy pomagać to pomagajmy .Zawsze trzeba brać pod uwagę,że pozyskiwanie środków na przygarnięte może się skończyć. Mam tyle tymczasowych, że gdybym sobie i swojej rodzinie musiała wielu podstawowych rzeczy odmówić to głodować nie będą.Nie byłoby wesoło.... Prosta rada-ocen na ile Cię stać w sytuacji krytycznej. Co będzie jak zabraknie pomocy,co dasz tym kotom/psom jeść?