Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Będę miała na uwadze.Czesto w naszej bibliotece są książki wycofane z księgozbioru.Bylo ich trochę na moich bazarkach.
  2. Iga/Iva robi się okrąglutkia Była duża głowa, mało kota.Teraz nabrała boczków.
  3. Przelewam 143.50 zł z bazarku. Prosze o potwierdzenie https://www.dogomania.com/forum/topic/358117-rozliczonyostatni-dzień-bazarkudodane-nr-63-66mam-kanwętamborki2-sztze-wzoramizapraszamy-różne-rzeczy-mamydo-3-go-grudniado-godż20-tej/page/18/#comment-17945286
  4. Bezbronne są więc widać można.... Tylko pytanie czy zasługują na zwanie się człowiekiem.
  5. Znowu smutna kocia historia. Porzucona w lesie,prawie zamarznięta trafiła do mnie w niedzielę wieczorem. Całe szczęście,że mam kenel. Kotka wczoraj obejrzana przez weta-strasznie zarobaczna,chore ucho(przekrzywiona głowa)oceniana na nie więcej niż dwa lata.
  6. Ja mam kota terrorystę -jak mu się chce pochrupac suchego to łazi za mną i ciągle miauczy.To ten biały.
  7. Kama adoruje....
  8. Okolo tydzień temu koty dostały 24 puszki Feringi.Jest trochę zapasu. Tym bardziej, że 27.11 do DS pojechała Józia.Wyglada na to, że domek zakochał się w kotce a kotka w nich
  9. Gajulka i tak wygląda na zadowoloną. Wyprowadziła Cię na spacerek
  10. Dobry pomysł,a nie można inaczej tylko trzeba przenosić wątek?
  11. Bardzo dobre wieści z domku Igi-kontrolne badanie kału nie wykazało robali. Waga-3 kg (było 2.40)
  12. To jest Józia. W niedzielę jak nic się nie zmieni pojedzie do DS.
  13. Ona wyraża wdzięczność za super domek,za super pana i panią.Jest szczęśliwa.
  14. Zapraszamy. 50% dochodu z bazarku dla Blanki. https://www.dogomania.com/forum/topic/358117-zapraszamy-różne-rzeczy-mamydo-3-go-grudniado-godż20-tej/page/2/#comment-17939914
  15. ZAPRASZAMY https://www.dogomania.com/forum/profile/163778-guccio/
×
×
  • Create New...