Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Nie wzięłam tego do siebie. Tak piszę bo pewnych rzeczy nie mogę przetrawić.
  2. Wogole nie wyrywa się od tymczasowych(są rozliczenia) Zakup na bazarku skromny,czy piątak na mocno potrzebującego ....ja osobiście wyrywam z osobistego,bardzo skromnego budżetu. Do tymczasowych też dokładam,nie wpisuję -umie ocenić na co mnie stać. Niczego nie żałuję,nie eksponuję się z tym. Pomaganie to mój wybór.
  3. Chodzi o dzielenie się z innymi chociaż ma się swoje.Byla mowa o bazarkach na inne przy własnych tymczasach czy mi się zdaje? A tak na marginesie-na dogo znalazłam się w niezbyt ciekawych okolicznościach,zostałam. Nie byłam na dogo też pomagałam.
  4. Ja np.jestem bdt,bazarkuje na swoje tymczasy.Po prawie 12 latach wiem mniej więcej ile trzeba.Jak mam zapas dzielę się z bazarkow z tymi w wielkiej , pilnej potrzebie.Czy to źle?
  5. Zajrzyj co wyszło:nicień i glizdy.USG zrobia po leczeniu.enzymy też sprawdzą. Fajnie ludzie.Decyzję co do badania podjął ich wet. Jeszcze raz dziękujemy za wskazówki, zaangażowanie
  6. Już wiemy. Nicień i glizda. 2,16 wrzesień -odrobacaznie u mnie
  7. Jestem wdzięczna za rady,pani od Igi/Iwy jest otwarta na sugestie i jutro poruszę z nią ten temat. Takiego przypadku nie miałam z tymczasowymi psami czy kotami.
  8. Mam wiadomość z domku kotki" Enzymy trzustki nieznacznie podwyższone. Wyniki z kału za jakąś godzinkę.
  9. Ups...A kto Cię śmiał wywalić?To jakiś debil. I czy tak powinno być?.Każde uwagi są cenne.
  10. Ona chyba bardzo potrzebowała człowieka tylko dla siebie. Nie to co u mnie-5 kotów.
  11. Od pani Uli wiadomość Morfologia,biochemia-wszystko ok Wyniki kału,trzustki-wieczorem.
  12. Wygląda na to, że super dom Tfu...oby nie zapeszyc
  13. Dzwoniła pani od Igi.Zalatwila wizytę na rano.Juz są po pobraniach krwi,nawet kupę zawiozła. Pani Ula nie mogła przeżyć, że będzie musiała kotkę głodzić do 15.30 ,wytłumaczyła że kot dopiero przyjechał . Badania-proby nerkowe, wątrobowe,enzymy trzustki,morfologia i kupa. Część wyników dzisiaj pod wieczór. Zauważyła w kale sierść.
  14. Ten kawałek głowy z Wieczorynka to Józia.
  15. Nic nie zrobiliśmy źle.Panstwo od Igi wszystko wiedzieli i tak samo się martwią jak i my. Jutro o 15.30 mają być u weta i wyniki większości badań będą też jutro.
  16. W nowym domku. Po slepkach widać,że nie jest źle.
  17. Aż mi się nie chce pisać. Państwo koteczke odebrali uprzedzeni o problemach Igi. Przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Z zapaleniem sutka dalej źle,kupy źle.Jutro mają wizytę na 15.30 u swojego weta-bedzie pełna morfologia, próby nerkowe,wątrobowe,tarczyca. Nie pieje z radości,martwię się. Moja wetka doradziła żeby dać państwu Ige jak świadomi co się dzieje podjęli się spróbować, leczyć. Bo może i stres robi swoje?
×
×
  • Create New...