guccio
Members-
Posts
16975 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
47
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Aż mi się nie chce pisać. Państwo koteczke odebrali uprzedzeni o problemach Igi. Przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Z zapaleniem sutka dalej źle,kupy źle.Jutro mają wizytę na 15.30 u swojego weta-bedzie pełna morfologia, próby nerkowe,wątrobowe,tarczyca. Nie pieje z radości,martwię się. Moja wetka doradziła żeby dać państwu Ige jak świadomi co się dzieje podjęli się spróbować, leczyć. Bo może i stres robi swoje?
-
W czwartek zdjęcie szwów. Nie piszę na razie za dużo,nie chcę zapeszyc. Na korzyść domku-mieli 17 lat kota znajdę.Po dwóch latach okazało się,że nerkowiec.Byl z nimi jeszcze 15 lat. Na ten moment mają już umówionego swojego weta. W każdej chwili mogą przyjechać,szwy ściągną u siebie. To ja mówię o czwartku.
-
Wróciłam z Igą z wizyty kontrolnej. Bidula ma zapalenie "cycka". Oprócz tego w związku z niską wagą miałam obserwować kupy.Sa rzadkie. Dostała zastrzyki,leki do domu.Do poniedziałku.Jak nie będzie poprawy-konieczny test na pierwotniaki. Jeden z leków dopiero rano w sobotę.Jezeli nie dam rady podać musimy koniecznie do lecznicy na zastrzyk.