Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16978
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/358637-cdwspólnychdo-28012023-do-20-tej/#comment-17955451
  2. Zapraszam.
  3. Bardzo fajna,jeszcze szczepienia,sterylka i pojedzie do azylu dla białaczkowych,tam bez klatki będzie żyła z innymi bialaczkowymi
  4. Dzisiaj jadę z Sonią na drugi zastrzyk tlukacy tasiemca. Apetyt jest,bardzo przymilna.Ze względu na to,że test wykazał nosicielstwo białaczki musi mieszkać w klatce bytowej.Sa jeszcze trzy zdrowe-nie możemy ryzykować. Wyjmuję ją z tej klaty, biorę na ręce,wyglaskam,wyprzytulam-bardzo to lubi.
  5. Przelałam 114 zł z bazarku. Poproszę o potwierdzenie jak już kasiorka będzie na konciehttps://www.dogomania.com/forum/topic/358428-zakonczonydzisiaj-koniecdolozone-od-nr-74na-zabiedzon%C4%85-suni%C4%99-od-alaskan-i-moje-tymczasowe-kotydo-30-go-grudniagod%C5%BC20-ta/page/13/#comment-17954898
  6. Jak ja lubię ten jej uśmiech.
  7. Kociarnia ma się dobrze. W czwartek Sonia dostanie drugi zastrzyk tlukacy tasiemca. Wieczorynka rozrabia,od czasu do czasu stara Pelagia przyłoży jej łapą. I tak to się kręci.
  8. Sonia musi siedzieć w klatce-mam jeszcze trzy tymczasowe zdrowe.Przytulas z niej.Biore ja na ręce,wyglaskam,co mogę więcej zrobić? Z tą krzywą główką jakby lepij-zobaczymy co po drugim zastrzyku-12.01. Wizyta już umówiona.
  9. Wystawię na bazarku ,mam tego sporo.
  10. Wydatki w grudniu 249.79 zł Niedawno dostały jedzonko za 100 zł.
  11. Super,że jesteś.Trzymaj mocno kciuki za Sonię.Najlepiej by było jakby znalazła domek jako jedynaczką lub z innym białaczkowym.Jest przemiłym,przytulasnym kotem.
  12. Fajnie, że już po i żadnych zdrowotnych niespodzianek nie ma
  13. Kotka z krzywą główką jeszcze u mnie.Musi być w klatce ze względu na potężne zarobaczenie.Leczone ale ze wskazań wet.musi być izolowana. Jest bardzo przymilna,apetyt dopisuje.
  14. Próbowałam zrobić zdjęcia ale Wieczorynka nie usiedzi w miejscu.
  15. Rośnie mały ukropek, wszędzie jej pełno. Jest jaśniejsza od mamy. Przytulasna do mnie i do syna.Z obcymi na odległość. Ciężko zrobić zdjęcie.
×
×
  • Create New...