Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Aż mi się nie chce pisać. Państwo koteczke odebrali uprzedzeni o problemach Igi. Przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Z zapaleniem sutka dalej źle,kupy źle.Jutro mają wizytę na 15.30 u swojego weta-bedzie pełna morfologia, próby nerkowe,wątrobowe,tarczyca. Nie pieje z radości,martwię się. Moja wetka doradziła żeby dać państwu Ige jak świadomi co się dzieje podjęli się spróbować, leczyć. Bo może i stres robi swoje?
  2. Wyadoptowuje i potem beczę.Bo tymczas bardziej kradną kawałek serca niż własne.Ale tak trzeba żeby następnej biedzie dać szansę. Też na wszystkie strony magluje
  3. Możesz się śmiać ale ja wierzę w nadprzecietna intuicję psów, kotów. Szczególnie kotów. Dlatego lubię jak adoptujący przyjeżdżają do mnie.Widze reakcję kota. U mnie to się sprawdza
  4. W czwartek zdjęcie szwów. Nie piszę na razie za dużo,nie chcę zapeszyc. Na korzyść domku-mieli 17 lat kota znajdę.Po dwóch latach okazało się,że nerkowiec.Byl z nimi jeszcze 15 lat. Na ten moment mają już umówionego swojego weta. W każdej chwili mogą przyjechać,szwy ściągną u siebie. To ja mówię o czwartku.
  5. Aż się boję cieszyć.Czekamy do czwartku .
  6. Ufff.....Test ujemny.Iga przybrała na wadze Wczoraj była wizyta p.a.-na tak
  7. Niestety u Igi bez zmian pomimo antybiotyku. Jutro znów do weta. Jeżeli test wykaże pierwotniaki cała piątka do leczenia a pomieszczenie do dezynfekcji.....
  8. Udało się podać Idzie antybiotyk.Nie trzeba jechać na zastrzyk.
  9. Wróciłam z Igą z wizyty kontrolnej. Bidula ma zapalenie "cycka". Oprócz tego w związku z niską wagą miałam obserwować kupy.Sa rzadkie. Dostała zastrzyki,leki do domu.Do poniedziałku.Jak nie będzie poprawy-konieczny test na pierwotniaki. Jeden z leków dopiero rano w sobotę.Jezeli nie dam rady podać musimy koniecznie do lecznicy na zastrzyk.
  10. Na razie nie trzeba-dwa konkretne domki do wizytacji. A oszołomów nie brakuje. Pozdrawiam.
  11. Dziękuję Tysiu.Pamietam, że Ty zawsze z ogłoszeniami pomagasz
  12. Miałam już pytanie czemu taka cudną kotkę sterylizuje....
  13. Iga na olx ma przeszło 2100 wejść. Telefonów 6, zapytań SMS 8
  14. Rachunek za 2 szczepienie Wieczorynki i zabieg Igi.
  15. Iga już w domu .Okazało się,że mała jeszcze ją doi . Koteczka potrzebuje odpocząć od małego mlekopijcy. Od pani doktor dostała w gratisie kroplówki wzmacniające,fartuszek na pożyczki i zniżkę na sterylke. Za wszystko 200 zł.
  16. Ja też mam.Nie po to się ratuje, żeby oddać na stracenie.
×
×
  • Create New...