Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Mądrość zwierząt...ponadprzecietna Mój przyklad-ponad dwadzieścia lat temu wróciłam do domu późno a trzy psy jakby niekarmione, kręcące się,niespokojne... Jeszcze domownikom powiedziałam, że niech mi ciemnoty nie wciskają bo one po wieczornym jedzeniu spokojniutkie... Nad ranem pobudka, sąsiadka z krzykiem"ludzie ,palimy się..."
  2. Zastrzyki takie były ,zapchlenia nie było i izolowana bo inne tymczasy.
  3. Nie,jutro i pojutrze gabinet nieczynny. Sama muszę zerknąć,czyli zdjąć częściowo fartuszek i sprawdzić czy z szyciem ok
  4. Ta krzywa główką i fartuszek w/g wetki to nieciekawa mieszanka. Normalnie po narkozie kot jak pijany ale u niej gorzej to wygląda. Jedno pocieszające,że chce się miziac,mruczy....
  5. Zaraz jadę po Sonię..
  6. Mamy już na koncie(ten sam bank) Bardzo dziękujemy
  7. Przyjęłam na tymczas kotkę -tasiemiec. Pytałam wetkę co z nami.Odpowiedziala, że musiałabym być ugryziona przez pchłę z tego kota, żeby się zarazić.Prawda czy nie?
  8. Na kastrację Soni z mojego bazarku 40 zł.
  9. Iga jak raz popróbowała kolan tak teraz ciągle okupuje,aby tylko p.Ula usiadła
  10. Józefina Pamiętacie?Po przejściach ciężkich, nawracających infekcjach nawet u mnie na bdt. Chyba że dwa miesiące temu jak nie lepiej DS Panie były uprzedzone jakie problemy. Mam takie najnowsze wiesci
  11. Cudna,rzadko trafia się takie umaszczenie.Nie uchroniło to jej przed złym może...domyślam się,że kolejna bieda u M.
  12. Ja tego że kastracja mi mówią -conajmniej 6-7 mieś.nie przeskocze,u mnie nie a Lublin daleko
  13. Hej ,nie mogłam z Tobą nawiązać kontaktu,wysyłałam PW,zapraszałam,chyba z przed 4-5 miesięcy fanty opłacone u mnie leżą.
  14. Sonia po wytluczeniu tasiemca nie pochłania już niesamowitych ilości karmy.Wazona w czasie szczepienia miała + 30 dkg czyli 3.40 kg. Za tydzień zabieg kastracji.
  15. Na moje wyraźne życzenie byłyśmy Dwie panie A z poza dogo. Nigdzie nie pisałam,że to my.Wiadomo kto nie dotrzymał slowa. Mogłam się odezwać w sprawie kasy, mogę coś organizować poza dogo ale nie chcę mieszać do tego innych. PS Na moim wątku POMAGAMY wszystko co wypracowuje jest zapisane " koty dostały karmę lub dostały pieniądze"
×
×
  • Create New...