guccio
Members-
Posts
16975 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
47
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Rozpętały się różne dyskusje na różne tematy.Praktycznie po co? Jestem bdt,z powodzeniem mogłabym być płatnym (emerytura, świetne warunki lokalowe). Płatnych nie potępiam,wszystko zależy od tego kto w jakiej sytuacji życiowej jest. Chcemy pomagać to pomagajmy .Zawsze trzeba brać pod uwagę,że pozyskiwanie środków na przygarnięte może się skończyć. Mam tyle tymczasowych, że gdybym sobie i swojej rodzinie musiała wielu podstawowych rzeczy odmówić to głodować nie będą.Nie byłoby wesoło.... Prosta rada-ocen na ile Cię stać w sytuacji krytycznej. Co będzie jak zabraknie pomocy,co dasz tym kotom/psom jeść?
-
Wogole nie wyrywa się od tymczasowych(są rozliczenia) Zakup na bazarku skromny,czy piątak na mocno potrzebującego ....ja osobiście wyrywam z osobistego,bardzo skromnego budżetu. Do tymczasowych też dokładam,nie wpisuję -umie ocenić na co mnie stać. Niczego nie żałuję,nie eksponuję się z tym. Pomaganie to mój wybór.
-
Dzwoniła pani od Igi.Zalatwila wizytę na rano.Juz są po pobraniach krwi,nawet kupę zawiozła. Pani Ula nie mogła przeżyć, że będzie musiała kotkę głodzić do 15.30 ,wytłumaczyła że kot dopiero przyjechał . Badania-proby nerkowe, wątrobowe,enzymy trzustki,morfologia i kupa. Część wyników dzisiaj pod wieczór. Zauważyła w kale sierść.