-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
kiwi..a gdzie te plakaty można rozwieszać?? Bo chyba nie wszędzie można???Ja mogła bym powieścić u mojego weta (w okolicy ronda Mogilskiego) i ew. w sklepie zoologicznym -
dziewczyny, mam takie pytanko...skąd jest Bolek, tzn jak dowiedziałyście się o jego historii i co się wogóle mu stało (jestem na 12 stronie tematu i nie ma tam słowa o tym skąd on się wziął w Waszych rękach (w tym dobrym słowa znaczeniu :) ), i skąd wiecie co go spotkało????
-
eeeeeeeeehehhehehhehhehhe spox :) napewno wpadne :P
-
a tak na marginesie...gdzie jest Stryszawa????
-
black_sheep mam nadzieje :) Wielkie dzieki za chęć pomocy :)
-
Perfi nie dziw się miniulce, bo nowa na tym forum, ja choć jestem już kilka m-cy nadal wogóle nie łapie gdzie czego szukać....
-
spokojnie, jaka wojna??? przecie ja cały czas żartem:evil_lol:
-
a czy świnki przychodzą na imię ???
-
samaś jest obrzydliwa :P freteczki są fajne i bosko pachną :P
-
na Centralnej sa naprawde świetni lekarze. Jesli moge polecić to polecam Bakowskiego o reszcie nie mam zdania bo nie byłam :]
-
Medar no ale przeciez to pzegięcie...teraz twierdzą ze pies zakatowany mógł być zanim trafił do niej ....przeciez to parodia :/
-
[quote name='miniulka91']jak byłam z fretką u weta wetka mowiła jednej babie(moze to być ktos z dogomani) ,[/QUOTE] nooo nieeee no miniulka aleś jej pojechała :evil_lol: oj babo babo :diabloti:
-
niekastrowane - bardzo, kastrowane jak każde inne zwierze :)
-
nie no jeszcze co wymyślą :/ że psa pobił Krzysiek, co???:angryy: nieee no parodia, normalnie:mad: śmierć na skutek stresu związanego z transportem....no błagam :/
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
najlepsza była by jakaś starsza pani :( one zazwyczaj mają cierpliwość -
taaaa jeszcze się pobijcie.....:shake:
-
może on nie całkiem facecik ;) miniulka Morti jest tak piekny że to śmierdzenie można mu wybaczyć ;) A tak g'woli informacji...na futro trzeba zabić 100 fretek :(
-
he he noo nareszcie
-
[quote name='kiwi']to fretki moga wychodzic w takie zimno?[/quote] oj kochana :) w zimie zakopują się w sniegu i tylko co jakis czas wychylaja spod śniegu łepetynki :)
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']Poza tym to jest wątek Nory i proszę, aby zaprzestac tego rodzaju dyskusji. [/quote] bardzo przepraszam, ale myślałam, że to jest forum i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię... Na forum fretkowym ma on zła reputację i taką informację tu przekazałam.... Nie ja wymieniłam pierwsza nazwiska lekarza więc nie widzę obowiązku żeby sie tu przedstawiać z nazwiska:angryy: Nie rozumiem dlaczego na mnie tak wskoczyłaś skoro ja tylko napisałam swoją opinię ..... jeśli kogoś uraziłam przepraszam,,ale wyrazić opinię chyba każdy ma prawo -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
oj w porównaniu zmoim jest naprawde drogi :( łooo jessu jeszcze do tego Kujawski.... nie no ja przemilcze co o nim mysle....ale uwierzcie mi.... to nie jest lekarz z powołania...bo jeśli weterynarz mówi do pacjenai, że świnki czy chomika nie warto leczyć bo nic co nie jest droższe, niż 500 zł nie warte jest zachodu to wybaczcie....(nie powtórze słowo w słowo, bo koleżanka mi to opowiadała, ale to było coś w ten deseń) Tak więc ja już sie na temat weta nie wypowiadam :| iza to w avatarku to frecia (mam takie 4 :) ) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, nie znam całej historii Norki (dziś nie dam rady poczytać) ale jestem w stanie załatwić taniej ta operację myśle u swojego znajomego weta. Jesli ktoś opisał by mi w kilku zdaniach jej "przypadłość" (w jakim stadium jest rak w którym miejscu itd to zadzwonie z rana do weta i zapytam ile by to kosztowało. On równiez poczekał by na kasę jeśli nie było by całej sumy.... co Wy na to???? -
[quote name='black_sheep']kacha z Wawy, ja też mam imieninki wtedy:) Ja będę wtedy w Krakowie, ale mam zajęcia, tylko nie wiem o której, myślę że ok 17, na ul Św Marka, więc bardzo blisko, więc mogę iść na ten marsz! Kto będzie? Przybywajcie wszyscy![/QUOTE] no ja będe napewno ze śmierdzielami :evil_lol:
-
[quote name='kacha_wawa']Może uda mi się na zmiany w pracy pozamieniać, chciałabym... W końcu fretkowicze pomogli psiarzom... A zresztą nawet nie o to chodzi, sama jestem przeciwna futrom i skórom...[/QUOTE] Kacha bardzo dziękuję za chęć pomocy :) każda osoba bardzo sie przyda
-
[quote name='kacha_wawa']A czy taka akcja będzie też w Wawie????[/QUOTE] tak w całej Polsce...można powiedzieć ze w Warszawie jest co roku z dużo większą pompą niż w Krakowie :( tu wklejam post dotyczący akcji w Wawce.... [QUOTE]Drogie Posiadaczki i Drodzy Posiadacze fretek oraz Miłośnicy innych skunksów i stworzeń futerkowych, warszawscy działacze Stowarzyszenia Hodowców Fretek "Fretka" oraz użytkownicy niniejszego Forum planują przeprowadzić 25 listopada 2006 w godz. 17:00 - 19:00/20:00 w Warszawie akcję w ramach międzynarodowego "DNIA BEZ FUTRA". Przeprowadzenie akcji jest uzależnione od liczby uczestników, a tym samym otrzymania odpowiedniego zezwolenia od Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy na zorganizowanie demonstracji w wybranym punkcie miasta. Wynika to z przepisów Ustawy z dnia 5 lipca 1990r. "Prawo o zgromadzeniach", Dz. U. z dnia 1 sierpnia 1990 r. z późniejszymi zmianami [url]http://www.prawo.lex.pl/bap/student/Dz.U.1990.51.297.html[/url] Otrzymanie pozwolenie na zorganizowanie takiej akcji wymaga od organizatorów m.in.: 1. podania przewidywanej liczby uczestników zgromadzenia (cyt.: "zgromadzeniem jest zgrupowanie co najmniej 15 osób, zwołane w celu wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska"; Art. 1 ust. 2 ww. Ustawy) 2. wskazania proponowanego miejsca zgromadzenia. Urząd Miasta Stołecznego Warszawy został już zawiadomiony o zamiarze przeprowadzenia zgromadzenia i obecnie oczekuje od organizatorów podania informacji niezbędnych do otrzymania pozwolenia. W związku z powyższym osoby zdecydowane wziąć udział w akcji "Dzień bez futra" proszę o zgłoszenie tego faktu emailem do Iny (Ewy Syta, email: [email][email protected][/email]) Ilość otrzymanych od Was zgłoszeń będzie podstawą do dalszych działań organizatorów (wymagana odpowiednia liczba uczestników). Prosimy o emaile od osób, które są zdecydowane i wezmą udział w tym zgromadzeniu. W emailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz nicka z forum (dotyczy to zarejestrowanych użytkowników tego Forum). Dane te będą przechowywane przez organizatorów (Inę) do czasu zakończenia akcji "Dzień bez futra". Zapraszamy do współpracy osoby, które będą czynnie uczestniczyć w przygotowaniu tej akcji (przygotowanie planu przebiegu zgromadzenia, materiałów informacyjnych itd.). Osoby posiadające materiały, które będzie można wykorzystać w czasie trwania tej akcji proszone są o kontakt ze mną (email: [email][email protected][/email]) lub Iną. Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny weź udział w akcji "Dzień bez futra". [/QUOTE] a tu link do tematu na fretkoforum: [url]http://www.fretki.org.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=23732[/url]