Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jeju ale ładnie leży nie protestuje nawet na stole :( kto mu zapewni domek na starość :(
  2. do domku stałego leć mała .....
  3. [quote name='moana']Z drugiej strony jak sie nie pojawię to mi wszystkie kalendarze wykupią.... Co robić, co robić?[/QUOTE] jessuu nawet tak nie mów, że wykupia :( bo ja dopiero 5-tego mogę podejść :(
  4. wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście była uzywana do walk...słyszałam, ze takim psom "daje" się szczeniaki do rozszarpania, zeby sobie na nich ćwiczyły :placz: :placz: :placz: boże jacy ludzie muszą się tym zajmować ???:placz: :placz: :placz:
  5. kurcze duże będą..maja grubiutkie łapki :)
  6. [quote name='miniulka91']w tym tygodniu bo teraz weszłam na tvp i pisze że 1 .XII wiec dobrze ogladałam[/QUOTE] miniulka coś poknocili na stronie TVP bo zamieścili program sprzed 2 tygodni
  7. no i [B]k[/B]$&@[B]a[/B] nie ma na takich sposobu !!! :mad: :mad: :mad: :angryy:
  8. [quote name='aisaK']Halo!!! Vika Bari proponuje pomoc!!![/QUOTE] pisali przeciez wczesniej, ze dom usi być bez innego psa bo Klif będzie się denerwował w klatce..... TO MUSI BYĆ DOM BEZ PSA!!!!
  9. tak Faro napisała mi, ze będzie można go kupic w tamtejszej księgarni... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2538894#post2538894[/url]
  10. no własnie :( a myślałam, że ja cos knocę :(
  11. [quote name='Ulaa']czyżbyś narzekała na nadmiar żarełka? :cool3: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/200/1im6.jpg[/IMG] bo te żarówki to dużo energii zużywają... :roll:[/QUOTE] nieważne...marzenia "trza" spełniać :diabloti: a te psy sa moim marzeniem...sa poprostu nieziemskie ...
  12. [quote name='black_sheep']czytałam wątek, gdzie ten gościu się ogłaszał. Ponoć chce dużego psa... czy ja wiem, [B]on jest jakiś dziwny[/B]...[/QUOTE] może nie ma pirutka i dlatego :evil_lol: :cool3: :lol:
  13. a jak ja nie sprzedam gdzies młodego to nie dam rady przyjśc :(
  14. kurcze no..jaka ona piękna :( najładniejsza na dogo :loveu:
  15. nooo to czekamy na foteczki :)
  16. tak Atoska pięknego
  17. [quote name='Ulaa']To zupełnie coś innego niż berneńczyk, [B]który pójdzie praktycznie z każdym (a jak ten ktoś ma jedzenie to pies jest kupiony [/B]:roll:) [/QUOTE] :cool3: :cool3: :cool3: co Ty nie powiesz :cool3: :cool3: a gdzie dokładnie mieszkasz :evil_lol: :razz: :razz: ????
  18. Justynko TY to się chyba z powołaniem minęłaś :cool3:
  19. złowieszczo brzmi ta cisza :(
  20. kurcze ale on sliczny naprawde o niebo lepiej wyglada niz na pierwszych zdjęciach...widać, że dochodzi do siebie....
×
×
  • Create New...