Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Danusia12']A, no jeżeli za..... rękę, to spróbuję otworzyć. Zawsze można przerwać :razz:[/QUOTE] menrzus w końcu facet jesteś!!! nie wymiękaj...ludzie musza wiedzieć jak to wyglada i jak to sie odbywa :( a to zwierze które podnosi gowe....nie zapomne tego nigdy!!!!!!
  2. bede Cię trzymać za.....reke :razz:
  3. menrzuś!!! cykor jesteś ???? nie no myslałam, że Ty z tych maczo :D ogladnij naprawde warto ....
  4. [quote name='Danusia12'] A wiesz, dzisiaj wysłałem Danusi do pracy tego linka do fretek, co mi przesłałaś - zrobił totalną furorę. Pewnie gania teraz w mailach niewiadomo gdzie ;)[/QUOTE] spokoo cieszę się , ze się Wam podoba :) a teraz..jesli macie mocne nerwy....to zobaczcie to: [url]www.tinyurl.com/7e8zl[/url] ale ostrzegam sceny drastyczne, ale warto obejrzeć...ja nie wierzyłam, że do tego zdolny jest człowiek ........ jest taka jedna scena kiedy obdarty ze skóry zwierzak podnosi głowkę :placz: cos potwornego!!!!!
  5. nooo nie krępuj się.. zaspany będziesz bardziej "naturalny"
  6. doobra będe miała Cie na uwadze:evil_lol:
  7. [quote name='Danusia12']Ależ gdzie tam - Asiorce się wymskło :evil_lol:[/QUOTE] iiitam wcale nie wymskło :loveu: zrobiłam to z premedytacją, co będę zatajac takie ważne informacje :cool3: jutro może znowu zemdleje :cool3:
  8. [quote name='Imbir1']ale Asiorka dostępna jest tylko wieczorami, a ja tyle czasu nie chcę siedzieć w pracy:evil_lol:[/quote] ooo przepraszam ASIORKA JEST caaaały CZAS...WEHIKUŁ??? MÓWISZ-MASZ!!! LECI DO CIEBIE ;)
  9. [quote name='Danusia12']Cześć Imbir - Asior padł wczoraj nam i trzeba było reanimować :razz:[/quote] taaa fajnie było :razz: zwłaszcza to "usta-usta" w Twoim wykonaniu :evil_lol:
  10. a mówiłam Wam juz że jesteście wielcy ???? :oops:
  11. doooobra skończmy z moimi pierdołami bo to nie tenm wątek i niepotrzebnie go zaśmiecam :( menrzuć, szyszka jesteście kochani :*
  12. [quote name='Danusia12']Ale Tośka wzięłaś - i nie został zagryziony.[/QUOTE] raczej on chcał zagryść :( to nie o to chodzi..trzeba mierzyc siły na zamiary.....:shake:
  13. mam 27 metrów mieszkanie, 4 fretki psa i dziecko z ADHD:razz: coś więcej trzeba dodawać :cool3: a fretki sa takie ruchliwe jak widać na załączonym filmiku.... [url]http://www.maxior.pl/?p=index&id=20032&8[/url] (Z GŁOŚNIKAMI)
  14. [quote name='szyszka.fr']moze nigdy.... a moze w momencie gdy otoczysz opieka kolejnego psiaka?[/QUOTE] nie mam warunków na tymczas...Tosiek był wyjątkiem..jak go zobaczyłam nie mogłam zostawić......
  15. a czy kiedys przestanie boleć????
  16. [quote name='Danusia12']Jesteś po prostu prawdziwą, uczuciową, [B]młodą kobietą[/B] i do tego jeszcze matką.[/QUOTE] aaleś dowalił z ta młoda kobbietą :roll: [quote name='Danusia12'] Młode pielęgniarki w szpitalu inaczej podchodzą do pacjenta niż starsze siostry przełożone. Potraktuj Tośka jako pacjenta, którego wyleczyłaś i który po prostu odszedł do własnego życia. Czas na nowego pacjenta.[/QUOTE] ale ja nie jestem pielęgiarką tylko archiwistką :evil_lol:
  17. bosska ;) a co z "moimi" suńkami:mad: :mad: :mad: ?? był ktoś w hoteliku i popstrykał im zdjęcia
  18. weszka ;) i co?? jakieś wieści
  19. buuuuuuu to az nienormalne :( żeby w ciągu tygodnia tak sie przywiązać do psa.... czy ze mną cos jest nie tak???? chyba tak, skoro ja nawet na bajkach rycze :(
  20. ooj biore bioore...czy mogę Cie dziś pożyczyć ??? zapytaj Danusi...zwróce nienaruszonego...a potrzebuje jeskiegoś męskiego ramienia do wypłakania :placz:
  21. [quote name='Dorothy']Asior a ile ich masz tych zwierzow??? :evil_lol: malutka wszedzie sie zmiesci....;)[/QUOTE] taa mam 4 fretki psa dziecko z ADHD i...27 metrów (Tosiek poszedł dziś do nowego domu :( )
  22. menrzuś :placz: gdzie to ramię...i chusteczki mi sie już kończą :placz: eehhh nigdy więcej zadnych tymczasów!!!!!!
  23. bidoo w górę!!!!
  24. a ja dziś oddaje Tośka :( buuuuu ale mi smutno :(
×
×
  • Create New...