no własnie niewiem czy pojade czy tylko moją frecie wezmą :( Bo nie mam transpotu :(
Zuzia tylko błagam..żeby się nie okazało, ze ta sunia jest jednak duża ;(
Ja mam 27 m mieszkanie, 4 fretki, psa i dzieckop z ADHD, więc wiesz...wesoło mam.....
Acha i ważna sprawa...czy sunia nauczona czystości???? I czy nie ma w zwyczaju ze strachu warknąć i odgruść się(chodzi mi o mojego mlodego)