-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
nieeee no Morgan usmiałam się jak glupia :) Te Twoje komentarze do zdjęć są naprawde świetne!!!!!! Astunia naprawde przesliczna!!! Tylko pozazdrościć :) ale tą cene z szelek mogła byś ściagnąć :cool3: nie musisz się tak chwalić żę se firmówki kupiłaś :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='Perfi']pavulonik :diabloti:[/QUOTE] pewnie....albo np. Corhydron :diabloti: kurcze ja tak bym chętnie do zakopca pojechała :( :placz:
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
noo ktoś przewidział, ze tak będzie :) No to nie pozostaje nam nic inego jak sie cieszyć :multi: -
prosze oto wspomniany filmik :) [url]http://www.maxior.pl/?p=index&id=20032&0[/url] freciochy są szalona, ale nie demolują mieszkania!!!! wiadomo jak się nie ma warunków to trzeba mieszkanie zabezpieczyć..my to nazywamy mieszkaniem fretkoodpornym :p jak wychodze z domu zamykam je do klatki, a jak jestem to chodzą cały czas :) Mam ich 4 więc dzieje się u mnie, oj dzieje :)
-
dziewczyny ja pracuje w szpitalu. Czasem mogę pozałatac jakieś leki, więc jak by coś bbyło na pilnie potrzeba to piszcie :)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Imbirka:crazyeye: Twoje co???? Klejnoty to ma menrzuś a Ty jedynie niewinne jajniki :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hie hie i jak obiadek????? ja właśnie wsuwam ptasie mleczko w realu :loveu: i kawusią popijam :p mmmmm niebo w gębie..... -
[quote name='Malibu'][B]Asior.[/B] Uratowałas zycie fretkowej rodzinie.[/QUOTE] wiem :p a najśmiesznejsze jest to, ze Bronka miała iść do adopcji, bo przecież kto normalny bierze 4-tą fretkę jak ma już 3 psa dziecko z ADHD a wszystko to w 27-mio m mieszkaniu :p Ale jak zadzwoniła koleżanka że ma dla niej domek to nie mogłam tej małej zołzy wrednej oddać...mimo, ze gryzła jak cholera :p
-
jezzuu oglądnęłam :placz: przecież to nieludzkie!!!!!!!! boze jak długo jeszczez zwierze będzie TYLKO rzeczą dla niektórych!!!?? Wieczorkiem postaram się "uciąć" sam kawałek o dobku i wrzucić gdzieś....... Boze nie mogę... poprostu nie mogę Bidak kulał na te łapiki :( niewiedomo jak długo on tam leżał :(
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
baryLisia :p -
to może ja pokaże swoją Bronkę...nie psa lecz fretkę jej historia była bardzo tragiczna..... facet sprzedał mi ją razem z 3 maluchami (kiedy zginęła mi moja samiczka). Jak ją zobaczyłam nie mogłam jej tam zostawić, a facet wiedząc zę za kilka dni mam ja odebrać od niego przez kilka dni (z 5 napewno) nie dawał im jeść ani pić i trzymał je w klatce wielkości z 20 cm x 30 cm. Kiedy dałam im wody prawie rzuciły się sobie do gardeł......nie musze pisac co było kiedy dałam im jesc :angryy: Pierwsze kupy były z siana na którym je trzymał :( Były dzikie, nigdy nie były brane na ręce do tej pory (a miały ok 4 tygodni) Matka była tak agresywna ze trzeba było ją w rękawiczkach brać:/. TOTALNY dzikus (złapał ją na działkach i nie wiedział że jest "kotna" a jak mu urodziła w domu zaczęła mu śmierdziec to postanowił na niej zarobić, a ze nie tak łatwo sprzedać mu było byle gdzie a znalazł moje ogłoszenie o zgubieniu freci to się odezwał do mnie:mad: ) Bronka ważyła niecałe 400 g była potwornie wychudzona, ale NIE TKNĘŁA JEDZENIA dopóki maluchy nie zjadły :placz: był problem z karmieniem, bo musiałam ja zamykać osobno, zeby cokolwiek skubnęła. To najwspanialsza matka jaką widziałam....sama prawie umierała z głodu, ale oddawała wszystko maluchom. Kiedy dałam jej pastę witaminowa(taka dla kotów) to potrafiła tą półpłynną pastę wziąść w pysk i wypluć ją maluchom przed nosem :placz: A teraz pokaże Wam Bronkę (niewiele zdjęć z początku jej pobytu u mnie bo ciężko ją było uchwycić a o trzymaniu w rękach bez rękawiczek tylko można było pomarzyć :cool3: Bronka po lewej [url=http://images3.fotosik.pl/148/0a231b18e22cb91c.jpg][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3935/asior1ag9.jpg[/IMG][/url] zobaczcie jaka jest "w pasie" (Bronka po lewej) [IMG]http://images4.fotosik.pl/111/e485eec8a59334acmed.jpg[/IMG] zobaczcie jaka jest w porównaniu do innych fretek [IMG]http://images4.fotosik.pl/111/3166ff3d801c8e69med.jpg[/IMG] i tu chudzinka [url=http://img75.imageshack.us/img75/5538/dsc06355aj4.jpg][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3056/asior2ei4.jpg[/IMG][/url] a tak wyglada teraz :D waży 1,3 kg i nie jest już to ta sama gryząca frecia :D [IMG]http://images2.fotosik.pl/290/b940369f25835480med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/289/38a587ab3b2ae613med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/289/1aa12538face965fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/289/4bc3554783940830med.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/292/ec6e8817bdd335cbmed.jpg[/IMG] Niesamowita zmiana , nie ?????
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
poprosze Maćka żeby mi zrobiła ładny bannaerek z Niteczką :D -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
podnoś podnoś swojego ulubieńca :P -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
menrzuś poszedł obiadek pichcić :evil_lol: nie przeszkadzać mu!!!!!! Bo przesoli i potem będzie [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8715/adminkopiakopiawh5.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Asiorka - ptasie mleczko już jest...... ehehehe, ale się zmachałem...... całe pudełko:evil_lol:[/QUOTE] mam nadzieje, ze to niebieskie opakowanie wedlowskiego :mad: [quote name='Imbir1']i jak zwykle, [B][SIZE="4"]wpadła,[/SIZE][/B] zamieszała, wystraszyła i poleciała:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Tyyyy nie życz mi tego, co :mad: [quote name='Imbir1']Czytałam:diabloti: Aiorkę chyba energia roznosi w domu:cool3: chyba wylegiwanie w łóżku źle na nią działa:razz::evil_lol:[/QUOTE] noo roznosi, roznosi...i jeszcze mi ptasie mleczko zeżarli !!!!!!! [quote name='Danusia12']Ty sie lepiej nie odzywaj - Asiorka ma dzisiaj mordercze zapędy:diabloti: Ja też sie boję. Czytałaś co mi chciała zrobić wczoraj?:diabloti:[/QUOTE] TYY menrzuś TY nie podskakuj bo Tobie mogę cos innego wyrwać!!!!!! (to przynajmniej łatwiej chwycić :D -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
teeeee IMBIRKA Ty mnie nie prowokuj :angryy: bo lubić przestanę....zamiast skruchy to TY się jeszcze stawiasz :mad: SZCZYT !!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']ASIORKAAAAA - cześć - ptasie mleczko Imbirka zjadła. Wszysto do okruszka:evil_lol:[/QUOTE] [SIZE="5"][B]IMBIRKA!!!!!!!!:angryy: masz szczęście że Cie lubię bo inaczej......wyrwała bym Ci jajniki :mad: jak mogłaś :placz: ASIORKOWI nic nie zostawiła :placz: buuuuuuuuuuuu juz nikt o mnie nie pomysli....oo ja biednaaaaaa :placz:[/B][/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Imbir1']to ja do kawusi też się przysiadam:multi: za ciasto dziękuję, po wczorajszym mam przesyt:razz: [B]może być ptasie mleczko:p[/B] a tak wogóle to dzieńdobry:lol:[/QUOTE] co ??? czy ktoś powiedział PTASIE MLECZKO ?????????:-o słyszę to, słyszę :multi: [SIZE="7"][B]ASIOREK chce ptasie mleczko!!!!!!!![/B][/SIZE] hmm tak wogóle to dzińdoberek...... właśnie wstałam i pałaszuje śniadanko :D pierwsza noc (a raczej dzień ;P ) bez majaków u młodego...uffff jak fajnie :loveu: