-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
boszzz. ja tu się chce odchudzać a koleżanki wyciagneły mnie na kebabka ...... :loveu: boski był -
KRAKÓW - Mix onka z huskim, ma nareszcie odpowiedzialny domek!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no rozmawiałam z Panią, mamą chłopaka. ona mi powiedziała, ze zadzwi\oniła jesczze raz do tych ludzi z gazety, i rozmawiała z wnuczkiem, który powiedział, ze jeśli chcą mogą psa zatrzymać.....tylko musiał by zobaczyć warunki w jakich psiak by mieszkał....:roll: to ja nic już nie rozumiem :( Fakt faktem, ze to dobrzy chłopak, poprostu pokochał strasznie tego psiaka :( musisz Mariola zadzwonić do tej Pani na numer który Ci podałam, bo tak to nie dogadacie się (przez pośredników) I daj znać co i jak.... -
KRAKÓW - Mix onka z huskim, ma nareszcie odpowiedzialny domek!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
to dzieciak. matka nic o tym nie wie...nie bójcie się oddadza pa...Chłopak poprostu pokochał go bardzo :( -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
noo i Janek mnie tutaj denerwuje, ze zabarykaduje się u siebie w pokoju ...i nas nie wpuści do siebie :placz: będziemy stac u drzwi i kołatać.....w przedpokoju :( no nic to my se posiedzimy cichutko z mamą Janka :eviltong: -
KRAKÓW - Mix onka z huskim, ma nareszcie odpowiedzialny domek!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no to jednak dobrze, ze pomyslałam o dogomanii :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
odstąpisz mi swoje wyrko????:cool3: -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no nie dadzą go do programu :/ -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
eetam wielkim tatą chyba :) he he a wiesz,z ę mama Twoja proponowała mi nawet nocleg,zeby Yoko miała mniejszą traume po rozłące :evil_lol: ???? -
KRAKÓW - Mix onka z huskim, ma nareszcie odpowiedzialny domek!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czekaj jaki Maronek..czyj on jest??? :) mar.gajko dzwoniłyście do tej pani????? -
kiwi, mnie chodziło,z ęby Berni poszła do proigramu bo jest szczeniakiem i do tego pięknym, i wiem,z ę napewno znajdzie domek. Szceniaki powinny jak najsszybciej trafiać do doków a nie siedzie ć w hotelach, bo z doświadczenia już wiem, ze one bardzo szybko dziczeją :( A uważam,z ę ani Berni ani ta ruda mix boksi, nie sa problemowymi psami, i w programie mogły by być .....z tą rudą suńką jest jeszcze ten problem,z e psiak przekazywany był z rąk do rąk i jej pobyt w hotelu tylko rzuci się jej na psychike :(
-
[quote name='karusiap']Asiorek glupoty ludzkiej nie da sie przewidziec...nie moglas jej zabronic...jeszcze znajdziemy Ursie wspanialy dom-zobaczysz;)[/quote] ehhh ale ja od poczatku Ci pisałam, pamiętasz, ze tego domku nie jestem pewna :( Wenus byłam pewna, ale Ursy własnie nie, ta panna od początku było widać,z ę nie nadaje się dla dobków :(
-
jezu Kiwi niewiem o co Ci chodzi :/ za każdym razem jak wspomnę Magdę Hejde, zę mogę o coś spytać....to Ty od razu reagujesz oburzeniem, ze przeciez TY lepiej znasz Magdę Hejde :/ a co to jakieś licytacje...kto kogo lepiej zna :/ dobrze w takim razie ja już nic nigdy nie będe pytać Pani Magdy ...bo Ty tylko masz do tego prawo :( ehhhh ręce opadają...jakich chory wyścig szczurów :/
-
nabluzgaj im :)
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mnie przychodzi do głowy tylko kundel buuuu -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
o nie Janku wcale że nie :eviltong: nie że nie chciała wyjść tylko bała się windy :cool3: Ale fakt, chyba najszybciej przyzwyczai się do Janka, i momo, ze boi sie jego kuli, to myśle, ze to On będzie jej pańciem...zresztą Janek bardzo kocha zwierzaki , to widać, i wiem, ze lepszego domku nie znalazła bym nawet w 10-ciu programach.... :loveu: WQ związku że Pani nie możę się doczekać, Yoko pojedzie do nich już w środe :p Ale gdybyście to zobaczyli..... kołderka rozłozona na ziemi...taka dla niemowlaka, biała w jakies zwierzątka :cool1: kilka maskotek (bo mówiłam Jankowi, ze Yoko uwielbia bawić się maskotkami....) Jejku bardzo się Cieszę, ze Yoko tam trafi :) i będe mogła ją odwiedzać :loveu: -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
boszzz jaka bida :( -
Kraków - szczeniak na środku ulicy!JUZ W NOWYM DOMU!
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Agatko za każdym razem pytaja czy pies nie idzie na łańcuch....w niedziele odmówili szczeniaka dwóm osobom...bo chcieli na łańcuch -
nooa jak spóźnisz się z zapłatą jeden dzień to Ci wyłączają... ajak oni zawalają to jest OK :angryy:
-
KRAKÓW-dwie różne suczki, ten sam los...JUZ W NOWYCH DOMACH:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
nooo to wiadomo, do budy to nawet w schronisku nie dają :P -
[quote name='dzodzo']o Boże nastepne... z Ursą-pewnie zawinil brak znajomosci rasy,pani wziela psa bo ładny i niestety skonczylo sie tak, jak bylo do przewidzenia.A teraz jeszcze przypna jej etykietke agresywnego psa.:shake:[/quote] wiedziałam, to moja wina...mogłam jej odradzać dobka....ta panna jak zobaczyła Wenus, to postanowiła że chce dobka :( Wtedy poszły dwie dobki... :( Wiedziałam..... nie pasowała mi od początku :( to moja wina ......
-
Kraków - szczeniak na środku ulicy!JUZ W NOWYM DOMU!
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Agatko, szczeniak jakby był w schronie to poszedł by na stówe ...duzo ludzi pyta o szczeniaki :( Najlepiej zawieść małą do schroniska, one tam mają cieplutki box i kołderki, nie będzie jej źle, a domek znajdzie migiem