Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Już jest lepiej! Rana się pięknie goi :) Ale żeby znów nie było zbyt pięknie - okazało się, że Rocky ma zaawansowaną anemię... Jutro jedziemy na badanie śledziony, wtedy okaże się co dalej robimy.
  2. A nei może być ten z pierwszej strony?;)
  3. Ale skoro tak ja wychowali, to co się dziwić :cool1:
  4. Prawdę mówiąc, wolałbym Ci podać jak będziesz wracała z pracy ;)
  5. Ostatnio chyba każdemu brakuje czasu :roll:
  6. Ten bokserek już za TM :(
  7. To ja mogę jej zrobić w niedziele. Bo jutro ślub, a teraz ide spać bo padam. Chyba, że ktoś wcześniej da radę ją wystawić?
  8. Rubiku nikt Cię nie chce... :(
  9. Mam bardzo dużo plakatów Gonzia (Dziękuje Dominika :Rose: ) Kto jest chętny do pomocy w rozwieszaniu? Bo samemu napewno wszystkich nie powieszę :smile:
  10. Mam bardzo dużo plakatów Gonzia (Dziękuje Dominika :Rose: ) Kto jest chętny do pomocy w rozwieszaniu? Bo samemu napewno wszystkich nie powieszę :smile:
  11. Dzięki Asik, Omega już od dawna jest na stronie :)
  12. To widzę, że Brenda ma u Twoich rodziców dobrze :loveu: A będziemy mogli liczyć na jakieś zdjecia? :cool3:
  13. Czyli narazie wstrzymać się z ogłoszeniami?
  14. Gallegro, ja bynajmniej nie miałem na myśli P. Marcina! Nie zaprzeczę, że on byłby dobrym domem. I mówiąc o nieodpowiedzialnych ludziach, nie miałem jego na myśli. Zastanawiam się jedynie co zrobimy, jeśli zostaniemy sami z kilkoma szczeniakami po niewiadomych rodzicach. Ludzie lubią kundelki, ale ON jest popularną rasą i ktoś biorąc szczeniaka po matce ONa może zakładać, że szczenior też wyrośnie tak piękny jak matka. A jeśli będzie inny, nietety nie każdy takowego zaakceptuje. Tego się boję. Ja osobiście wolałbym uśpić jeszcze ślepy miot, choć z bólem serca niż oddać szczeniaki na niepewny los.
  15. Ja jestem za uśpieniem miotu, niewiadomo kim są rodzice, co jeśli szczeniak nie wyrośnie taki jakiego właściciele sobie wymarzą i oddadzą go do schroniska albo zrobią coś gorszego? :shake: Niestety już teraz jest tyle bezdomnych psów, a ten miot może tylko ją powiększyć, bo ludziom nawet nie będzie się chciało ich wysterylizować. Oczywiście to trudna decyzja, ale czasami trzeba wybrać mniejsze zło. Jednego szczeniaka można jej zostawić, ale nie więcej. Taka jest moja opinia.
  16. Cypiseku w góre po domek :cool3:
  17. Sara na [URL="http://owczarekwpotrzebie.com/"]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] :smile:
  18. Sunia na [URL="http://owczarekwpotrzebie.com/"]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] :smile:
×
×
  • Create New...