-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
A może ja jej tu na miejscu, w Krakowie poszukam? :razz: Z chęcią zamieniłbym z nią długą rozmowę :cool1: PORAŻKA! A wiecie co znalazłem na jej blogu, którego link wcześniej ktoś podał? [quote] HHUURRAA!!!! Moja mama zgodziła się na kupna nowego psa . Jeszcze nie wiem jaka będzie to rasa . Myślę że sznaucer będzie najlepszy ponieważ dowiedziałam się się że nie można być na niego uczulonym . A moja siostra która ma pół roku najprawdopodbniej jest alergikiem . Narazie ciągle szukam w ogłoszeniach internetowych i gazetowych . Znalazłam ogłoszenie ale pieski były trochę za drogie no 1200 zł . jestem szczęśliwa ponieważ [COLOR=red][B]miałam psa rok temu ale niestety mi uciekł[/B][/COLOR] . A psy to moja pasja więc mam nadzieję że szybko się sprawa uwinie i niedługo będę miała psa . A tak przy okazji to miałam wycieczkę klasową do Modlina . Jednym słowem to kompletne dno . Jedyna fajna rzecz to była strzelnica . Ale za nią nie warto było zapłacić 70 zł . No to do następnej notki . Komenty mile widziane :-) [/quote] Szkoda gadać :angryy:
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za zdjecia! Jutro bedze zmienial szate graiczna strony i odrazu wrzuce Wilczunie :) -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
Anashar replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Najlepiej znalezc tymczas. Moze poszukacie na mapie dogo?? -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
Anashar replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Podnosze bo pilne! Kto z wroclawia da rade pomoc?:( -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
A nie da się jakoś złatwić lepszych zdjęć?:( -
Macie szablona do allegro :D [B]-----------------------------------[/B] [FONT=Verdana][B]Krótka instrukcja wstawiania szablonu.[/B][/FONT] [FONT=Verdana]Zalogowujemy się na allegro, wybieramy opcję Sprzedaj.[/FONT] [FONT=Verdana]W kroku 1 wybieramy kategorię przedmiotu, po czym przechodzimy do kroku 2.[/FONT] [FONT=Verdana](Uwaga! Nie wybieramy opcji wybrania automatycznego szablonu z dołu strony!)[/FONT] [FONT=Verdana]W kroku 2 zajmiemy się najpierw opisem aukcji. W oknie opisu wybieramy opcję [/FONT]Kod źródłowy [FONT=Verdana][B]HTML[/B] i wklejamy tam następujący kod:[/FONT] [code] [SIZE=3][SIZE=1]<TABLE style="WIDTH: 100%; TEXT-ALIGN: left" cellSpacing=0 cellPadding=2 border=0>[/SIZE] [SIZE=1]<TBODY>[/SIZE] [SIZE=1]<TR style="FONT-WEIGHT: bold" align=middle>[/SIZE] [SIZE=1]<TD style="WIDTH: 750px; HEIGHT: 218px"[/SIZE] [SIZE=1]background=http://img408.imageshack.us/img408/6636/logomk8.jpg colSpan=2></TD>[/SIZE] [SIZE=1]</TR>[/SIZE] [SIZE=1]<TR style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(255,165,0); FONT-FAMILY: Verdana">[/SIZE] [SIZE=1]<TD style="WIDTH: 750px; HEIGHT: 50px; TEXT-ALIGN: center"[/SIZE] [SIZE=1]background=http://img462.imageshack.us/img462/1021/menukj3.jpg>[/SIZE] [SIZE=1]Zapraszamy na naszą stronę! <A href="[URL]http://nadzieja-dobermana.pl/[/URL]">[/SIZE] [SIZE=1]<SPAN style="COLOR: rgb(255,165,0)">http://nadzieja-dobermana.pl</SPAN>[/SIZE] [SIZE=1]</A></TD></TR>[/SIZE] [SIZE=1]<TR>[/SIZE] [SIZE=1]<TD style="FONT-SIZE: 15px; COLOR: rgb(255,255,255);[/SIZE] [SIZE=1]FONT-FAMILY: verdana,arial,helvetica,sans-serif; TEXT-ALIGN:[/SIZE] [SIZE=1]center"[/SIZE] [SIZE=1]background=http://img115.imageshack.us/img115/2750/tloyl5.jpg>[/SIZE] [SIZE=1]<P style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 17px;[/SIZE] [SIZE=1]COLOR: rgb(255,255,255); FONT-FAMILY: verdana,arial,helvetica,sans-serif;[/SIZE] [SIZE=1]TEXT-ALIGN: center">Daj Nadzieję Dobermanowi...[/SIZE] [SIZE=1]</P>Tu wpisz opis aukcji i zdjęcia (nie większe niż 700x600px!!!)[/SIZE] [SIZE=1]<BR><BR><BR><BR>Przykładowa treść<BR><BR><BR><BR>[/SIZE] [SIZE=1]Przykładowa treść<BR><BR><BR><BR>Przykładowa treść<BR>[/SIZE] [SIZE=1]<BR></TD></TR>[/SIZE] [SIZE=1]<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: rgb(151,178,200);[/SIZE] [SIZE=1]FONT-FAMILY: Verdana">[/SIZE] [SIZE=1]<TD style="WIDTH: 750px; HEIGHT: 111px"[/SIZE] [SIZE=1]background=http://img408.imageshack.us/img408/9308/stopkajf8.jpg>[/SIZE] [SIZE=1]<DIV style="TEXT-ALIGN: center"><BR><BR>[/SIZE] [SIZE=1]<FONT size=1>Projekt i wykonanie[/SIZE] [SIZE=1]<SPAN style="COLOR: rgb(151,178,200)">[/SIZE] [SIZE=1]</SPAN></FONT><A href="[URL]http://anashar.pl/[/URL]"[/SIZE] [SIZE=1]target=_blank><SPAN style="COLOR: rgb(151,178,200)">[/SIZE] [SIZE=1]<FONT size=1>Anashar</FONT></SPAN></A><FONT size=1> ©[/SIZE] [SIZE=1]</FONT></DIV>[/SIZE] [SIZE=1]<DIV style="TEXT-ALIGN: center">[/SIZE] [SIZE=1]<FONT size=1>Nadzieja Dobermana 2007 - All Right Reserved ®</FONT>[/SIZE] [SIZE=1]</DIV></TD></TR></TBODY></TABLE>[/SIZE][/SIZE][/code] [FONT=Verdana]Teraz wybieramy [B]Edytor Wizualny[/B]. Reszta jest już chyba jasne :) Ważne tylko, aby nie przekroczyć wymiarów obrazka (700x600px) i opis aukcji zmieniać tylko przy białych napisach. Kombinowanie w innych miejscach może rozwalić szablon. W razie pytań – [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] A gotowy szablon wyglada tak: [URL]http://anashar.piwko.pl/allegro.html[/URL]
-
No i po co byly dwa watki? Nam obojgu klopotu przysporzylas :lol:
-
Zdjęcia :smile: [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/1.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/2.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/3.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/4.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/5.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/6.jpg[/IMG]
-
Ile jeszcze bedzie tych psów po wypadku ? Kornelia ma juz dom !!!!
Anashar replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, ze Kornelia znalazla domek :bigcool: Oby juz zawsze byla szcesliwa! :loveu: :loveu: :loveu: -
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Anashar replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Moze w koncu ktos wezmie Huzarka do siebie... Inne psy przychodza i odchodza, a on dalej czeka :( -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
Anashar replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjecia w takim razie;) -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kon trojanski suwalki'] Ja jestem ZA !! :-) - moze byc Wilczyca - to podkresla Jej wyjatkowa urode :-)!! Szara, piekna wilczyca................................:loveu:[/quote] Super :loveu: A czy moge liczyc na jej zdjecia w duzej rozdzielczosci na maila? :) [email][email protected][/email] -
Zdjęcia :) [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/1.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/2.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/3.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/4.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/5.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/inne/dogo/barry/6.jpg[/IMG]
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='gigi-44']Tak jeszcze dziś będzie Allegro.A i jeszcze jedna kwestia czemu wszyscy biorą mnie za kobietkę?:crazyeye:[/quote] Mnie też na początku brali za babke :lol: Dyskryminacja tu panuje, przyzwyczajaj się ;) Ale ze mnie gapa, byłem pewny, że już jest na adopjach owczarków :angryy: A może mieć na imię Wilczyca? :cool3: Ona taka pięknie umaszczona... jak wilk. A i imię nietypowe i chwytliwe :)