Systko już zaktualizowane ;) Ja ostatnio rzadziej zaglądam na dogo, więc jak jakieś dobki pojawia się do adopcji a widzicie, że nie ma ich na stronie to przyślijcie mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wrzucę je szybko ;)
[quote]Od: Ewa <[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]>
Treść: Na Waszej stronie znalazłam informacje o 9-miesięcznym owczarkiem niemieckim, który aktualnie jest pod opieką p.Agaty. Proszę o udostąpnienie kontaktu z ta Pania
Ewa [/quote]
Skontaktujecie sie z tą Panią?;)
Bonsai, jasne, że możesz ;)
Tylko ponawiam prośbę - jak wklejacie ONka to błagam, róbcie to w takiej formie jak jest na stronie:
Imie:
Wiek:
Miasto:
Link:
Opis: