Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Systko już zaktualizowane ;) Ja ostatnio rzadziej zaglądam na dogo, więc jak jakieś dobki pojawia się do adopcji a widzicie, że nie ma ich na stronie to przyślijcie mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wrzucę je szybko ;)
  2. [quote]Od: Ewa <[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]> Treść: Na Waszej stronie znalazłam informacje o 9-miesięcznym owczarkiem niemieckim, który aktualnie jest pod opieką p.Agaty. Proszę o udostąpnienie kontaktu z ta Pania Ewa [/quote] Skontaktujecie sie z tą Panią?;)
  3. Ni mo sprowy :) Dzięki Bonsai, już aktualizuje;)
  4. A mozna liczyc na nowe zdjecia? Przydalyby sie do ogloszen...
  5. Co slychac u Barmana? moze cos dobrego do picia poda, bo wujek spragniony przed komputerem usycha :evil_lol:
  6. Dinus sie nie obrazi, moze dzieki temu gadaniu ktos go wypatrzy? :loveu: I jak?:eviltong:
  7. :diabloti: :cool3: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61246
  8. Piekne ma zdjecia! To z pileczka jest poprostu boskie :loveu: [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/oskar.html[/URL]
  9. Krystianku, wujek Cie odwiedzi w niedziele :D
  10. Swoja droga ciekawe jak wygladaly by male Bari-Brendy :evil_lol:
  11. No ja nie wiem, poprostu mam strone i wrzucam tam owczarkowate do adopcji, nie wiem gdzie tu jakis dryg :evil_lol:
  12. Do czego? :evil_lol: A tak poza tym to dziekuje :)
  13. Oskarek na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/oskar2.html[/URL]
  14. Dinus - http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/dino.html
  15. [B]Paola [/B]bez zdjecia to ciezko zrobic jakiekolwiek ogloszenie :roll: [B]Kasiu[/B] - dziekuje! Ale wiescia z Texasem zbilas mnie z nog :-(
  16. Dziekuje :) Juz wrzucam psiaki na strone :)
  17. Bonsai, jasne, że możesz ;) Tylko ponawiam prośbę - jak wklejacie ONka to błagam, róbcie to w takiej formie jak jest na stronie: Imie: Wiek: Miasto: Link: Opis:
  18. Wszystkie o których wiem, są w zakładce nowy dom. I obiecuje, że już Cię nie będe punktować :evil_lol:
×
×
  • Create New...