[quote name='Dea']Onka nie żyje:-( :-( :-( Została uśpiona w schronisku, podobno miała zapalenie wątroby:placz: Nigdy w swoim życiu nie zaznała szczęścia. Bądź szczęśliwa za TM
[*][/QUOTE]
Nie NIE NIE!!! :placz: Dlaczego?:placz: :placz: :placz:
pieprzone, niesprawiedliwe życie! :placz:
Bądź szczęśliwa ze wszystkimi moimi przyjaciółmi które również odeszły za TM(*) Teraz masz już dużo rąk do głaskania i przytulania...
Kiedyś się spotkamy...