Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Ludzie są niestety najgłupszym gatunkiem zwierząt... I najgorszym... Dzisiaj przez tą bezmyślność kolejna ONka odeszła za TM, nie doczekała swojego domu :placz: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74023&page=8[/url]
  2. [quote name='Dea']Onka nie żyje:-( :-( :-( Została uśpiona w schronisku, podobno miała zapalenie wątroby:placz: Nigdy w swoim życiu nie zaznała szczęścia. Bądź szczęśliwa za TM [*][/QUOTE] Nie NIE NIE!!! :placz: Dlaczego?:placz: :placz: :placz: pieprzone, niesprawiedliwe życie! :placz: Bądź szczęśliwa ze wszystkimi moimi przyjaciółmi które również odeszły za TM(*) Teraz masz już dużo rąk do głaskania i przytulania... Kiedyś się spotkamy...
  3. Aresiku, miejmy nadzieję, że niedługo będziesz miał wózeczek i będziesz sobie biegał do woli!
  4. Ja mam ochotę, ale to słońce nie na moją głowę :shake: Jak się trochu ochłodzi mogę z Wami jechać :loveu:
  5. Luka musisz się trzymać!!! Doris, czy jeśli jest sama jest szansa, żebyś zapewniła jej troche pieszczot i spacerek jak jesteś w schronisku? Może wróci jej chęć do życia! No i trzeba będzie szukać tymczasu...
  6. Asik89, przesłałabyś mi te zdjęcia na maila w dużej rozdzielczości? :) ps. wiecie, że teraz na dogo można umieszczać zdjęcia roamizru 640x640px?:cool3:
  7. Tak, ładny tekst :) Ide robić logo, zobaczymy co z tego wyjdzie :cool3:
  8. Dziękujemy :loveu: mam nadzieję, że takie piękne psiaki szybko znajdą dom :)
  9. Napisałem maila do osób ze strony [url]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/drastyczne_przypadki.html[/url] o zgodę na wykorzystanie tych materiałów na naszej stronie.
  10. Ile ona ma lat? Bo nie mogę się doszukać ;) Rotek jakie tam dzieła :cool3: [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/bursztynka.html[/url]
  11. Reksiu niech Cię ktoś wypatrzy... [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/reks.html[/url] Reksiu ma allegro?
  12. Lisiu w góóóóórę! Gdyby nie mój samolub w domu, już byłabyś z nami :roll:
  13. A ja mam propozycję szablonu do allegro żeby choć urozmaicić Baukcje Brucia ;) http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6355067&postcount=331
  14. Znikam, to prześlij mi jej zdjęcia w dużej rozdzielczości i jakoś sklecony opis z wiekiem, linkiem do wątku, miastem kontaktem etc. na maila [email][email protected][/email] ok? To ją wstawię :)
  15. No to ja mam pomysł na logo, ale jeszcze niewykonany z braku czasu ;) Nie wiem czy do 20 się wyrobie... A ile już macie projektów? :cool3:
  16. Sonuś gdzie tam zwariowanego? Chyba, że myślisz o moim :evil_lol:
  17. Super, że Melba ma dom ;) Ale allegro nie ściągam, może posłuzy innemu psiakowi ;)
  18. Śliczna mordzia :loveu:
  19. Można liczyć na jakieś zdjęcia? :cool3:
×
×
  • Create New...