Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Miałem nadzieję, że już go znalazła :(
  2. Biedna Luka :( Piękna jesti widać, że kochana. Dlaczego nikt jej jeszcze nie wziął? :placz:
  3. Oskarku hopaj w górę;)
  4. Aresiku napewno w końcu znajdziesz swój domek... A raczej on znajdzie Ciebie!
  5. Już jutro wrzucę małą. Nie odpisuj na maila. Myślałem, że nie miałem na wątek subskrybcji ale mam;)
  6. [quote name='Gonitwa']Ona miała dobrze- tylko Monice odbiło i ją porzuciła... [/QUOTE] Wakacje, mam racje? :roll:
  7. Jaguś, mnie ten czarny ugryzł jak osatnio byłem w schronie. Na mnie wogóle nie reagował, pchał się tylko do wyjścia i nic pozatym go nie interesowało :(
  8. Bubusia, nie gniewaj się ale wujek już spać idzie :oops: Bannerek będziesz jutro miała piękny! Dobranoc :)
  9. Bannerki w małych rozmiarach, bo na duże i tak miejsca nie ma ;) [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7393/nuka1xu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7655/nuka2ap4.jpg[/IMG][/URL]
  10. Oktawio popatrz na mój i Agamiki wcześniejszy post, bardzo proszę;)
  11. Bariś taki Miś :loveu: moje zdjęcia będą, jak tylko zgram je na pc ;)
  12. Ups. Wrzucałem kilka psiaków, i mi się pomieszałó już zmieniam!
  13. Gorzej być nie mogło? :angryy: I gdzie ta sprawiedliwość na tym świecie? :shake: Bubu, ja polecałbym w tym wypadku wizytę u najlepszego psiego kardiologa - dr. Niziołka. Przyjmuje w warszawie. Ale psy które leczył na serce żyły po kilka lat. http://www.niziolek.com.pl/pacjenci.html Zobacz tutaj.
  14. A tam, umaszczenie ma podobne ;) http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/pogryzek.html
  15. Będzie bannerek wieczorkiem ;) Nuka na adopcyjnej owczarków: [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/nuka.html[/url]
  16. Dingo tutaj http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/dingo.html I na głównej http://owczarekwpotrzebie.com/
  17. Jest tutaj http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/lulu.html I na głównej http://owczarekwpotrzebie.com Narazie tylko tyle mogę zrobić
  18. On ma coś z ONka czy mi się wydaje? Bannerek będzie wieczorem bo musze aktualizacje adopcyjnych zrobić
  19. A ja znów wtrące swoje 3 grosze ;) Czym w końcu okazał się ten guz bo nie mogę tego znaleźć? No a co do serca, nie idźcie nigdzie poza SPECJALISTĄ! Nam 1,5 roku wet wciskał, że Rock ma chore serducho. Zaczeło się właśnie w wieku 5miesięcy, tak jak ma Lulu. Szybko sie męczył, cieżko oddychał. No i drogie leczenie, faszerowanie wieloma lekami. Co się okazalo? Że pies nigdy nie miał niczego z sercem :angryy: A przez leczenie tymi silnymi nasercowymi lekami teraz leczymy go na nerki, wątrobe, zaawansowaą anemię i będzie miał najprawdopodobniej wycinaną wątrobę :shake: Niestety, ale tacy weci są spotykani coraz częściej :angryy:
  20. [B][COLOR="Red"]Oktawio, popatrz na mój wcześniejszy post ;)[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Puliszonka']Pies ma [B]16 [/B]miesiecy a [B]nie 6. [/B] Anashar, prosze popraw to![/QUOTE] Już wiem, dopiero w 4 mailu Pani się poprawiła ;)
  22. Z tym tv był poprostu boski! :loveu: A nowi państwo Barusia wydają się naprawdę mili :) No i już zakochani w nim :) Zdjęcia będą jutro, bo choć raz chce pójść normalnie spać ;) Aniu, Karolino dziękuje za miłą wyprawę :)
  23. [B][COLOR="Red"]PILNIE POTRZEBNA POMOC!!![/COLOR][/B] Od: ANIA <[email protected]> Temat: PROBLEM Z PSEM Treść: Witam serdecznie, jestem właścicielką 16miesięcznego pinczera średniego, rodowodowego, z poznańskiej hodowli. Niestety, przeliczyliśmy się z siłami i pies wchodzi mnie i mojej rodzinie na głowę. Od 4 miesięcy szukamy dla niego nowego domu, ale pies jest agresywny i niekt go nie chce. Jesteśmy na skraju wytrzymałości nerwowej, nie chcemy go oddawać do schroniska, ale nie mamy już siły. Może Wy potraficie znaleźć mu nowy dom? Jestem pewna, że ze stanowczym, doświadczonym wlaścicielem Bazyl byłby calkiem innym psem. My jesteśmy zbyt mało stanowczy i pies to wykorzystuje. bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Ania
×
×
  • Create New...