Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Na prywatne konto Kawusi wpłynęły poniższe kwoty 20,00 zł od mariusz pp V - 1.05. 10,00 zł od Radek V - 6.05. 245,00 zł od agat21 - 6.05. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 zł od elik V - 1.05.
  2. Ufffff kamień spadł mi z serca Faktycznie źle Cię zrozumiałam i bardzo się cieszę, że to tylko to Sunia będzie czekała na powrót Twojego syna. Wiem, że będzie kochana i traktowana jak członek rodziny.
  3. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 10 zł - Ellig - 2.05. 40 zł - limonka80 - 2.05. 10 zł - Nesiowata - 2.05. 50 zł - jaguska - 6.05. Bardzo serdecznie dziękuję
  4. Czy Ciocia Nadziejeczka namawia nas czarowanie Cioci bazarków? My już czarujemy Kamilka bardziej, ja mniej, ale to przez te dodatkowe obowiązki domowe i dogowe
  5. Małgosiu kochana, serdecznie współczuję Twoim Dzieciom straty psiego przyjaciela. To wielka i bolesna strata. Ogromnie dziękuję Ci Małgosiu, że zwróciłaś uwagę na sunię. Wiem, że lepszego domu niż u Twoich Dzieci, nie znajdzie, Twoje gwarancje są wystarczające i wizyta przed-adopcyjna jest moim zdaniem całkowicie zbędna. Mam nadzieję, że wspierający finansowo sunię będą tego samego zdania i jeśli nie maja nic przeciwko temu, to "zaklepuję" Kawusię dla Twojego syna Sunia jeszcze nie wie, że wygrała los na loterii
  6. Ja też tylko hopsi Mało mnie dzisiaj na dogo,. bo wędrówki ludów się zaczęły, co zabiera mi dużo czasu. Dzisiaj z działki do kraka, we środę lub czwartek z kraka na działkę... a potem znowu...
  7. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 10 zł - Ellig - 2.04. 40 zł - Limonka80 - 2.05. 10 zł - Nesiowata - 2.05. 50 zł - jaguska - 6.05. Bardzo serdecznie dziękuję
  8. Witaj Małgosiu Szczerze powiedziawszy nie wiem. Mureczka ma córkę, ale to już spora dziewczynka. Poczekajmy na odpowiedź Murki.
×
×
  • Create New...