Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 40 zł - limonka80 - 3.06. 50 zł - Ewa Marta - 3.06. 10 zł - Nesiowata - 3.06. 10 zł - Ellig - 4.06. Bardzo serdecznie dziękuję
  2. Bardzo serdecznie dziękuję Matusiu ale jak wszystko dobrze pójdzie, to malutka będzie miała dom w Warszawie. Najbliższy przyszłość pokaże.
  3. Bardzo dziękuję Fakturę wystaw proszę na Fundację ZEA. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Kawusia pojedzie do domu na ten drugi telefon
  4. Halo, haloooo Kawusia na 90% ma super domek w Warszawie u młodej dziewczyny, której oboje rodzice są lekarzami weterynarii. Jak to w rodzinie weterynarzy, zwierzęta w domu były od zawsze. Od dawna marzyła o psie, ale czekała z tą decyzją na ukończenie studiów i usamodzielnienie się. Już jest samodzielna, ma własne mieszkanie i chce adoptować Kawusię. Szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty PA.
  5. Na prywatne konto Kawusi wpłynęły poniższe kwoty 20,00 zł od mariusz pp VI - 1.06. 10,00 zł od Radek VI - 3.06. Bardzo serdecznie dziękuję
  6. Bardzo dziękuję Małgosiu, czy mogłabyś podać datę do kiedy promowałaś ogłoszenia? W razie potrzeby wyróżnię po tym terminie. Czy dobrze rozumiem, że oba Twoje ogłoszenia są na Warszawę? Jeśli tak, to może jedno przekieruj na Łódź? Dziękuję
  7. Wpłata dla Pchełki na konto Zea 25 zł - Pani Iwona z Sosnowca - 20.05. 25 zł - malti - 20.05. Bardzo serdecznie dziękuję
×
×
  • Create New...