-
Posts
80993 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Mi też -
Ogromnie się cieszyłam, że sunia będzie miała wspaniały dom, u wspaniałych ludzi. Masz rację, to życie pisze scenariusze, nie my i nie zawsze są one dobre dla nas. Przykro mi, że nie wyszło, ale także przykro z powodu choroby syna. Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli możesz, to bardzo proszę pomóż w ogłaszaniu suni. Dziękuję
-
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Ja -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
-
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
-
Przyłączam się do prośby.
-
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
A nawet jest wskazane -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
-
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
-
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
hop, hop! -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Też podrzucę, a co! -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
O matulu Fado pieseczku kochany czemu, co się stało? Było już tak dobrze -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Rano też trzeba podrzucić. -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
elik replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Proszę o serduszko za 20 zł. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trochu bałam się zmiany, co będzie, jaki będzie to dla Fado okres, ale myślę, że było to kolejne uwolnienie