Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 60,00 od helli I - 19.01. 30,00 od Nuncek I - 19.01. 60,00 od Pani Ani G-R III - 21.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  2. Kompletna znieczulica Gminy nic sobie nie robią z obowiązków nałożonych przepisami póki ktoś ich nie pogoni. Co z tymi biedakami będzie. Przecież oni nie przeżyją takiej zimy bez schronienia i jedzenia
  3. Biedactwo Taka malizna bez schronienia w takie mrozy Czy schronisko nie byłoby jakimś zabezpieczeniem przez zamarznięciem?
  4. Zaprosiłam na bazarek na "$$$$Reklamy bazarków". Może ktoś dołączy
  5. Serdecznie zapraszamy na bazarek imienny dla psiaka który zbiera kasę na leczenie jaskry i hotel. Nagrodą za udział w bazarku uśmiech psiaczka. Link do bazarku w moim podpisie.
  6. Wspaniale, że wątek tak szybko się rozwija i tyle dobrych Duszyczek zainteresowało się losem biedaka. Jak za dawnych, dobrych czasów Super.
  7. Nic z tego, nie znalazłam
  8. To jak znaleźć jego wątek? Już kilka razy wpisywałam w wyszukiwarkę "Vegas" ale bez skutecznie.
  9. Wpłaty na konto Fundacji ZEA dla Wolfika: 70 zł - Keyuta I - 5.01. 40 zł - Patrycja96 - 5.01. 10 zł - Nesiowata I - 7.01. 50 zł - helli I - 7.01. 30 zł - Mazowszanka14 XII-II 9.01. 30 zł - siostra elficzkowa I - 9.01. 50 zł - Limonka80 I - 12.01. 10 zł - nina65 XII - 12.01. 40 zł - Aldrumka I - 13.01. 50 zł - Livka I - 16.01. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 50 zł - elik - 12.01. 200 zł - agat21 - 13.01.
  10. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 50 zł - jaguska I - 7.01. 10 zł - Nesiowata I - 7.01. 45 zł - Mazowszanka14 XI.2025 - I.2026 - 9.01. 50 zł - Grażka123 I-II - 9.01. 50 zł - koja I - 12.01. 100 zł - agat21 XII-I - 12.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  11. Wpłaty dla Neri na konto Fundacji ZEA: 30 zł - helli I - 7.01. 20 zł - Pani Irena z Katowic I - 8.01. 100 zł - Grażka123 I-II - 9.01. Bardzo serdecznie dziękuję
×
×
  • Create New...