Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. I co z oczkami? Co powiedział lekarz? Wygląda jakby się już zaaklimatyzował w nowym miejscu. Ślicznie wygląda.
  2. Jutro kolejny ważny dzień dla Samiego. Oby równie pomyślny, jak dzień opuszczenia schroniska.
  3. Co by nie było i jak by nie było, to będzie już tylko lepiej Najpilniejsza pomoc dla oczek, bo jaskra to ciśnienie w gałkach ocznych, a to jest bardzo bolesne. Nadzieja w tym, że to chyba początek choroby, bo gałki oczne są jeszcze na swoim miejscu.
  4. Szkoda, bo to najtańszy dostawca paczek. W takim razie do 18 zł dodaję 17 zł i robię przelew. Proszę nr konta.
  5. Poproszę nr konta. Po zrobieniu przelewu na PW podam adres do wysyłki.
  6. Proszę 3. poszwa 180x180 cm - KT - 18 zł CW 12 zł
  7. Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 60,00 od helli I - 19.01. 30,00 od Nuncek I - 19.01. 60,00 od Pani Ani G-R III - 21.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  8. Kompletna znieczulica Gminy nic sobie nie robią z obowiązków nałożonych przepisami póki ktoś ich nie pogoni. Co z tymi biedakami będzie. Przecież oni nie przeżyją takiej zimy bez schronienia i jedzenia
×
×
  • Create New...