Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80991
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Biedactwo Taka malizna bez schronienia w takie mrozy Czy schronisko nie byłoby jakimś zabezpieczeniem przez zamarznięciem?
  2. Zaprosiłam na bazarek na "$$$$Reklamy bazarków". Może ktoś dołączy
  3. Serdecznie zapraszamy na bazarek imienny dla psiaka który zbiera kasę na leczenie jaskry i hotel. Nagrodą za udział w bazarku uśmiech psiaczka. Link do bazarku w moim podpisie.
  4. Wspaniale, że wątek tak szybko się rozwija i tyle dobrych Duszyczek zainteresowało się losem biedaka. Jak za dawnych, dobrych czasów Super.
  5. Nic z tego, nie znalazłam
  6. To jak znaleźć jego wątek? Już kilka razy wpisywałam w wyszukiwarkę "Vegas" ale bez skutecznie.
  7. Wpłaty na konto Fundacji ZEA dla Wolfika: 70 zł - Keyuta I - 5.01. 40 zł - Patrycja96 - 5.01. 10 zł - Nesiowata I - 7.01. 50 zł - helli I - 7.01. 30 zł - Mazowszanka14 XII-II 9.01. 30 zł - siostra elficzkowa I - 9.01. 50 zł - Limonka80 I - 12.01. 10 zł - nina65 XII - 12.01. 40 zł - Aldrumka I - 13.01. 50 zł - Livka I - 16.01. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 50 zł - elik - 12.01. 200 zł - agat21 - 13.01.
  8. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 50 zł - jaguska I - 7.01. 10 zł - Nesiowata I - 7.01. 45 zł - Mazowszanka14 XI.2025 - I.2026 - 9.01. 50 zł - Grażka123 I-II - 9.01. 50 zł - koja I - 12.01. 100 zł - agat21 XII-I - 12.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  9. Wpłaty dla Neri na konto Fundacji ZEA: 30 zł - helli I - 7.01. 20 zł - Pani Irena z Katowic I - 8.01. 100 zł - Grażka123 I-II - 9.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  10. Na koncie Rewuni zapisały się poniższe kwoty: 40,00 od markofix1 I - 12.01. 20,00 od Livka I - 16.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  11. Na prywatnym koncie Nerci pojawiły się poniższe wpłaty: 30,00 zł od siostry elficzkowa I - 9.01. 50,00 zł od Livka I - 16.01. Bardzo serdecznie dziękuję
×
×
  • Create New...