Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Serdecznie dziękuję, chociaż usunęłaś Maupo4 (może w zapędzie) także mój post do Ewelinki. Czyżbyś znalazła w nim coś niezgodnego z regulaminem forum ?
  2. [quote name='ARKA']Dokladnie tak jest jak pisze malawaszka! I widac same tyleczki innych psiakow(trzy), widac, ze wszystkie w typie ON-KÓW, do koloru i wyboru, brac i nie marudzic, same rasowce!!!;) Sorki, co ślepemu po oczach ? Trzeba by jeszcze znać rasy, jak się chce zabierać głos w tych sprawach :oops:
  3. [quote name='ARKA']A moze ktos bylby zaintersowany ta sunia(chyba sunia) z OBORY, w typie pinczer sredni?;) http://img509.imageshack.us/img509/1484/dsc01132cq9.jpg A czy nie jest to psiak, o którego pytała Murka http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10940176&postcount=1324 Murka była zainteresowana takim kudłaczem właśnie: "Problem w tym, że to musi być taki właśnie kudłacz ;-) Ważna niestety jest tu odległość, bo osobie szukającej takiego psiaka zależy na bezpośrednim kontakcie."
  4. [quote name='Weronia']rozliczenie (wpłaty na Jagódkę) : 1. .... 3. Elżbieta W. Kraków 50 zł 4. ... Dostałam dzisiaj zdjęcie Jagódki, dziękuję. Tak mi jej żal :-( Byłaby wspaniałym psiakiem - te oczy !!! Na marginesie - mam dwuczłonowe nazwisko: M-W ;)
  5. [quote name='Weronia']Dziękujemy dziewczyny!!!!!! aż 250 zł!!!!!! [SIZE=4][SIZE=2]Dziękujemy elik i Neigh[/SIZE] [/SIZE]:loveu: :multi:[/quote] Nie za ma co :lol: Cieszę się razem z Wami. Oby Rudzikowi się poszczęścoiło i domek się odezwał jak najszybciej :loveu:
  6. Nader dziwna sytuacja. Nikt poza wpłacającym nie ma prawa decydować o przelaniu pieniędzy na inne konto. W dniu 5 września wpłaciłam 50 zł na konto TOZ w Poznaniu i moją wolą jest aby tam zostały. Pozostawiam do decyzji poznańskiego TOZ-u na co zostaną przeznaczone te pieniądze.
  7. Dziwne - nie pamietam kiedy napisałam powyższy post, ale z całą pewnością nie wczoraj, czyli 10.09. a tak właśnie pisze w miejscu daty postu :cool1: A czy tajemnicą jest z jakiego powodu pieniądze wpłacane na konto TOZ-u poznańskiego zostały przelane na inne konto ? Jeśli nie, to chciałabym wiedzieć. Dzięki za informację.
  8. [quote name='Weronia']W sytuacji, kiedy nikt nie chce wspomóc Rudzika w hoteliku.. napisałam do elik (która rozporządza pieniędzmi psow krzyczkowych) o wpłatę za jeden miesiąc dla naszego Rudzika. W końcu jest psem z Krzyczek, prawda??...[/quote] [COLOR=black]Niemniej jednak chętnie wspomogę Rudzika z własnej kasy. Jutro[/COLOR] rano przeleję 150 zł na konto podane w pierwszym poście. Kiedy zdradzisz tajemnicę co nowego słychać w temacie domku dla Rudzika ?
  9. Śliczna psinko, pewnie ci smutno tak samej :-( Biegnij do góry po wymarzony domek !
  10. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Z całym szacunkiem dla Jagódki, ale czy nikt nie zapyta ofiarodawców o zdanie ? Wpłacałam datek na konto TOZ Poznań i interesuje mnie z jakiego powodu to nie ta organizacja będzie finansowała leczenie Jadódki. Mam nadzieje, że dowiemy się ile wynosi koszt 1-dniowego leczenia bidulki i ile zostało wpłacone na jej konto.
  11. Co za oczy ?? Ile jeszcze nieszczęścia tam się znajduje ???? Podły babsztyl :angryy::mad: Jutro rano zrobię przelew dla maleńkiej.
  12. [quote name='Tweety']czy ktoś ma dostęp do ludzkich cewników (może być trochę przeterminowany, którego szpital się pozbywa) Tenckoff'a? Jest to cewnik do dializ otrzewnowych...Bardzo prosimy o pomoc!!! Sami nie podołamy finansowo jeżeli trzeba będzie kupić kilka tych cewników [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG][/quote] Usiłowałam wysłać PW ale kilka prób nie powiodło się - pewnie zapchana skrzynka. Dlatego wklejam tą wiadomość na wątku. Witaj Nie mam takiego cewnika o jaki pytasz, ale mam jakiś inny cewnik, worek - jeszcze oryginalnie zapakowane oraz także oryginalnie zapakowane kroplówki. Jeśli nie teraz, to może w przyszłości mogłyby się przydać. Nie wiem tylko jak sprawdzić przydatność do użycia. Mogę je przekazac dla potrzebujących zwierzaków. Prosze podać, gdzie miałyby być dostarczone. Łączę pozdrowienia - elik
  13. [quote name='Jagienka']Pierwsze zdjęcie z postu 78 (nie wiem jak się je linkuje :cool1:)... [/quote] [COLOR=black]Należy ustawić kursor na numerze postu, do którego chcesz podać link (prawy górny róg) i jak pojawi się „łapka” kliknąć lewym przyciskiem myszy. Otworzy się nowe okno tylko z tym postem. Wystarczy skopiować adres strony www i wkleić do swojego postu. To wszystko ;)[/COLOR]
  14. Nowa wielka tragedia psiaków. W sumie ponad 200 psiaków (w dwóch miejscach) w koszmarnych warunkach. Aktualnie prowadzona jest akcja odbierania tych nieszczęśników. Potrzebne są miejsca w schroniskach. Nie znam warunków w krakowskim schronisku, ale z pewnościa są lepsze niż tam, gdzie psy przebywają obecnie. Może udałoby się umieścić kilka psów w naszym schronisku. To link do wątku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119313
  15. [quote name='magda222']Mieszkam na Śląsku,więc fizycznie pomóc nie mogę ale jeśli trzeba będzie zakupić np.karmę to czekam na namiary gdzie posłać kuriera.[/quote] Mam taki sam pomysł, Emilko proszę o namiary, gdzie skierować kuriera z Krakvetu.
  16. [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7679/00032fc6.png[/IMG] Niesamowite zdjęcie. Bosz.... jak ona tu patrzy, ile uwielbienia w jej oczach. Jaka szkoda, że nie może zostać tu gdzie jest :-( Ogrom miłości otrzyma ten kto ją przygarnie do serca.
  17. Kasiu, to bardzo dobry wynik. Po Bobie widać jak jest szczęśliwy, a gdyby nadal był zestresowany, nie mógłby być tak mega radosnym psiakiem. Pamiętaj, że on bardzo wiele złego przeszedł. Do schroniska oddał go jego pan, którego on z pewnością bardzo kochał i bardzo za nim tęsknił. Takie przeżycia pozostawiają mocne ślady w psychice, czasem już na zawsze. Teraz boi sie ponownie zaufać. Z psami jest dokładnie jak z ludźmi - jedni szybko otrząsają się z traumatycznych przeżyć, u innych trwa to dłużej, a u innych pozostawia w psychice trwały ślad. Mjejmy nadzieję, że Bob po jakimś czasie zapomni co go spotkało i na nowo odzyska bezgraniczne zaufanie do człowieka, czego i jemu i Tobie gorąco życzę. Oby nastąpiło to jak najszybciej :lol:
  18. Piękne dzieci, a mama będąc w takich warunkach wkrótce znowu będzie miała nowe piękne..... Trzeba byłoby ciachnąć mamuśkę - dam 100 zetów. Gdyby nie krzyczkowskie bidy, dałabym na całość :-( Bardzo proszę o wiadomość na PW, jeśli będzie sterylka. Biedna ta sunia :-( Ona nie powinna tam zostać, a tak trudno teraz o domki.
  19. Oba psiaki są prześliczne. Czytałam o poszukiwaniach Czarusia na Krakowskich Zwierzakach i muszę się przyznać, że okazało się, że mam oczy w bardzo mokrym miejscu :-( Determinacja z jaką go szukacie jest godna podziwu. Mam nadzieję, że został znaleziony przez wspaniałych ludzi.
  20. Nie moge sie powstrzymać, żeby nie powiedzieć po raz kolejny, że to przepiękny psiak. Nie mogę w to uwierzyć, że ktoś oddał go do schroniska :angryy: Kasiu, wielkie dzięki za to co robisz dla Boba i z Bobem. Przemiana jest wielka tak fizyczna, jak i z tego co piszesz (a z resztą to widać na zdjęciach) psychiczna.
  21. [quote name='salibinka'][B]...[/B]Mieszkamy teraz w Krakowie i w Krakowie Bazio jest na tymczasie :roll:[/quote] Czyli jerdnak dobrze mi sie wydawało :lol: Bazio super pies :p
  22. Odczytałam PW od Ciebie. Nie wiem czemu, odnosiłam wrażenie, że Bazylek "wylądował" w Krakowie, a z PW wynika, że w Poznaniu :lol: Przelew wysłany, powinien dotrzeć w poniedziałek.
  23. [quote name='elik']Dzięki Kobix :lol: Sabinko, podaj sposób w jaki chętni mogą wspomóc finansowo Bazylka. To moja sympatia, bardzo podobny do mojej poschroniskowej Belusi. Wieczorem wkleję jej zdjęcie.[/quote] Obiecałam 2 dni temu, ale dopiero teraz wklejam - chroniczny brak czasu To Bellisima/Wirka 2 lata wstecz jeszcze w schronisku [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7681/wirka1cu1.png[/IMG][/URL] i w takiej sie zakofałam :) A tu rok temu z rezydentem Bingusiem [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/45/371d98669498f6ec.jpg[/IMG][/URL] Data zła, nie ustawiona w aparacie :oops:
×
×
  • Create New...