Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='Paulina_mickey']przeciez on jest dokarmiany....[/quote] Dokarmiać można zwierzaka, który przebywa w określonych, wiadomych miejscach, a z tego co można ptrzeczytać w wątku, Logan jest raczej nieuchwytny. Trudno dokarmiać zwierze, nie wiedząc gdzie ono przebywa :shake: [quote name='jogi']tak Mało tego on jest grubszy i myślę, że gdzieś coś dojada.[/quote] Myślę, że pies tej wielkości, żeby przytył musi być regularnie karmiony, a nie ewentualnie dokarmiany. Czy on aby nie ma niezbyt odpowiedzialnego (delikatnie mówiąc) pana ? :cool1:
  2. [quote name='truskawa144']...Obroże im załatwię w takim razie. Smyczy sami mamy za mało.[/quote]Obroże nie są wskazane, zwłaszcza dla psiaków po przejściach. Gotowe się czegoś wystraszyć i.... Mnóstwo takich przypadków można znaleźć tu na dogo. Potem płacz i zgrzytanie zębów, ale co to da ? Truskawa, jesli możesz, kup im szelki dopasowane indywidualnie do każdego z psiaków. Forsę zwraca kasa, czyli ja ;) Tylko podaj kwotę.
  3. [quote name='Marlena:)']...[U][COLOR=red]L[/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=red]O[/COLOR]GAN PROSI O POMOC. JEST W ZŁYM STANIE...[/COLOR][/B][/U] [COLOR=#ff0000][B][U]Logan[/U] -[/B][/COLOR][COLOR=black]duży dogowato - filowaty bardzo wychudzony pies. Najprawdopodobniej wychował się na łańcuchu. [/COLOR] [COLOR=black]Jest przestraszony i ma wrosnieta obrozę, która przecina skórę!... nie przeżyje długo bez pomocy!![/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Logan prosi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1033/pufsfavf3.png[/IMG][/quote] To post z 10 stycznia br. Czy to możliwe, żeby pies z wrastającą obrożą, tej wielkości bez karmienia żył do tej pory ?
  4. A jakie są rokowania co do wścieklizny ? Czy jest już wiadomo, czy są kolejne przypadki, czy tylko ten jeden i kwarantanna wkrótce zostanie zniesiona ?
  5. To fantastyczne, że dzięki wspaniałym ludziom, jeszcze jedno stworzenie, które cierpiało, będzie miało szczęśliwe życie. :loveu:
  6. [quote name='fizia']Potrzebny transport [COLOR=darkorange]CZĘSTOCHOWA - PRZEMYŚL!![/COLOR][/quote] [SIZE=3]Powtarzam za fizią:[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=green]Potrzebny transport CZĘSTOCHOWA - PRZEMYŚL!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#008000]Ewentualnie może być na raty.[/COLOR][/SIZE]
  7. Banerek by się Amiczkowi przydał, poprosimy o zrobienie betel.
  8. Czyżby rudaska znalazła domek, że tak tu cicho ?
  9. Witaj słodki psiaku :loveu: Domku dobry, przyjdź po psiaka.
  10. Smutna bardzo sunieczka. Domeczku znajduj się szybko.
  11. Przyłączam sie do akcji podrzucająco pytającej :evil_lol:
  12. [quote name='irysek']co tam u psiaka?[/quote] Wpadłam do tego wątku wiedziona ciekawością, z wątku hotelowego Murki. Sądząc z tytułu, Dante w domku doopkę grzeje :p
  13. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/agila/agila5[/IMG] Śliczna sunieczka. Czy ma już swój wątek, bo tak mało tu o niej :-(
  14. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=royalblue]Eeeee tam... gafa... każdemu może się zdarzyć :p Siostrzyczka Dudusia szuka domku...[/COLOR][/I][/B][/quote] A czy są tu jej zdjęcia ??
  15. [quote name='BlackSheWolf']macie jakies pomyslygdzie jeszcze szukac domu ? gdzie pisac? do jakiejs fundacji ? albo cos ? :([/quote] Nie wiem czy to sie Wam spodoba, ale sporo psiaków, które nie mogły znaleźć sobie domków w Polsce zdobyło dom dzięki fundacji niechciane zapomniane, czy jakoś tak. Może tam spróbować.
  16. [quote name='Wet-siostra']...Tatuujcie delikatnie,żeby jak najmniej bolało...[/quote] Bidulek, jeszcze i to......... :placz: On musi jak najszybciej znaleźć się u Wet-siostry, żedby już nic złego go nie spotkało :-(
  17. [quote name='_Tosia_']do góry sliczna Bellu[/quote] Czy Bellunia była gdzies ogłaszana ? Boję sie, że ona z samego hopsania na dogo domku nie znajdzie, ani domek sam też jej nie odszuka.
  18. Mam nadzieje, że inne przeszkody już się nie pojawią :angryy:
  19. [quote name='Marlena:)']Nie.. rana była wielka i wyraźna :shake: ... obroża jest nadal na swoim miejscu. krwi nie zauważyłam,więc możliwe,że albo się zagoiła,albo wrosła :roll:. To już oceni jogi,jak juz Logan znajdzie się w jej rękach;).[/quote] Aż ciarki po mnie przechodzą, gdy pomyślę, że to rzeczywiście mogłaby być rana pochodząca od obroży. Przecież przez tak długi okres, to ta obroża wrosła mu i to głęboko :placz:
  20. [quote name='Marlena:)']Tak,dzisiaj moje psy znalazły Logana zwiniętego w kłębek w trawie na pastwiskach naprzeciwko mojego domu :loveu: ...[/quote] Z tego można wnioskować, że z tą wrzynająca się w szyję obrożą, to na szczęście były tylko przypuszczenia :razz:
  21. Ja także po stracie ukochanego boksia, który żył z nami szczęśliwie przez 13 lat, zakładałam, że już nigdy i żaden, bo żaden nie będzie taki jak ten jedyny. Dzisiaj mam 6 letniego sznupka oraz 9 letnią schronówkę i oba też są ukochane i jedyne :evil_lol:
  22. Teraz żeby jeszcze Logan sie odnalazł i byłoby super :lol:
  23. Szkoda :-( Biedny maluch musi nadal w schronie siedzieć
  24. A czy coś wiadomo o domku ? Jak dowiedzieli sie o maluchu, czy to ktoś z dogo ?
  25. [quote name='kalcia']Nobu zostal przez nas (mnie i mojego TZa ;) ) adoptowany od Missieek. :) Nobu to 4miesieczny (okolo) mieszaniec, czarno-bialy, nadal maly ;) Uwielbia sie bawic, skakac, biegac, szalec i zalatwiac w roznych dziwnych miejscach ;) Tutaj zdjecie jak spi, pierwszego dnia u nas: A tutaj kilka fot z zabawy z panem :) [URL="http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/P1010028.jpg"]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/P1010028.jpg[/URL] [URL="http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/P1010005.jpg"]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/P1010005.jpg[/URL] [/quote] Suuuuuuper z tym, że to nie tyle zabawy z TZ-em, co z pluszakiem. TZ występuje tu w roli tła :diabloti::evil_lol: Psiaczek jest super, gratulacje.
×
×
  • Create New...