-
Posts
80990 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Serdecznie dziękuję, chociaż usunęłaś Maupo4 (może w zapędzie) także mój post do Ewelinki. Czyżbyś znalazła w nim coś niezgodnego z regulaminem forum ?
-
[quote name='ARKA']Dokladnie tak jest jak pisze malawaszka! I widac same tyleczki innych psiakow(trzy), widac, ze wszystkie w typie ON-KÓW, do koloru i wyboru, brac i nie marudzic, same rasowce!!!;) Sorki, co ślepemu po oczach ? Trzeba by jeszcze znać rasy, jak się chce zabierać głos w tych sprawach :oops:
-
[quote name='ARKA']A moze ktos bylby zaintersowany ta sunia(chyba sunia) z OBORY, w typie pinczer sredni?;) http://img509.imageshack.us/img509/1484/dsc01132cq9.jpg A czy nie jest to psiak, o którego pytała Murka http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10940176&postcount=1324 Murka była zainteresowana takim kudłaczem właśnie: "Problem w tym, że to musi być taki właśnie kudłacz ;-) Ważna niestety jest tu odległość, bo osobie szukającej takiego psiaka zależy na bezpośrednim kontakcie."
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
elik replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Dziękujemy dziewczyny!!!!!! aż 250 zł!!!!!! [SIZE=4][SIZE=2]Dziękujemy elik i Neigh[/SIZE] [/SIZE]:loveu: :multi:[/quote] Nie za ma co :lol: Cieszę się razem z Wami. Oby Rudzikowi się poszczęścoiło i domek się odezwał jak najszybciej :loveu: -
Dziwne - nie pamietam kiedy napisałam powyższy post, ale z całą pewnością nie wczoraj, czyli 10.09. a tak właśnie pisze w miejscu daty postu :cool1: A czy tajemnicą jest z jakiego powodu pieniądze wpłacane na konto TOZ-u poznańskiego zostały przelane na inne konto ? Jeśli nie, to chciałabym wiedzieć. Dzięki za informację.
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
elik replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']W sytuacji, kiedy nikt nie chce wspomóc Rudzika w hoteliku.. napisałam do elik (która rozporządza pieniędzmi psow krzyczkowych) o wpłatę za jeden miesiąc dla naszego Rudzika. W końcu jest psem z Krzyczek, prawda??...[/quote] [COLOR=black]Niemniej jednak chętnie wspomogę Rudzika z własnej kasy. Jutro[/COLOR] rano przeleję 150 zł na konto podane w pierwszym poście. Kiedy zdradzisz tajemnicę co nowego słychać w temacie domku dla Rudzika ? -
Kraków-mloda sunia wyrzucona z samochodu-MA SWOJ WLASNY CUDOWNY DOM!!!
elik replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Śliczna psinko, pewnie ci smutno tak samej :-( Biegnij do góry po wymarzony domek ! -
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Z całym szacunkiem dla Jagódki, ale czy nikt nie zapyta ofiarodawców o zdanie ? Wpłacałam datek na konto TOZ Poznań i interesuje mnie z jakiego powodu to nie ta organizacja będzie finansowała leczenie Jadódki. Mam nadzieje, że dowiemy się ile wynosi koszt 1-dniowego leczenia bidulki i ile zostało wpłacone na jej konto.
-
[quote name='Tweety']czy ktoś ma dostęp do ludzkich cewników (może być trochę przeterminowany, którego szpital się pozbywa) Tenckoff'a? Jest to cewnik do dializ otrzewnowych...Bardzo prosimy o pomoc!!! Sami nie podołamy finansowo jeżeli trzeba będzie kupić kilka tych cewników [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG][/quote] Usiłowałam wysłać PW ale kilka prób nie powiodło się - pewnie zapchana skrzynka. Dlatego wklejam tą wiadomość na wątku. Witaj Nie mam takiego cewnika o jaki pytasz, ale mam jakiś inny cewnik, worek - jeszcze oryginalnie zapakowane oraz także oryginalnie zapakowane kroplówki. Jeśli nie teraz, to może w przyszłości mogłyby się przydać. Nie wiem tylko jak sprawdzić przydatność do użycia. Mogę je przekazac dla potrzebujących zwierzaków. Prosze podać, gdzie miałyby być dostarczone. Łączę pozdrowienia - elik
-
[quote name='Jagienka']Pierwsze zdjęcie z postu 78 (nie wiem jak się je linkuje :cool1:)... [/quote] [COLOR=black]Należy ustawić kursor na numerze postu, do którego chcesz podać link (prawy górny róg) i jak pojawi się „łapka” kliknąć lewym przyciskiem myszy. Otworzy się nowe okno tylko z tym postem. Wystarczy skopiować adres strony www i wkleić do swojego postu. To wszystko ;)[/COLOR]
-
Nowa wielka tragedia psiaków. W sumie ponad 200 psiaków (w dwóch miejscach) w koszmarnych warunkach. Aktualnie prowadzona jest akcja odbierania tych nieszczęśników. Potrzebne są miejsca w schroniskach. Nie znam warunków w krakowskim schronisku, ale z pewnościa są lepsze niż tam, gdzie psy przebywają obecnie. Może udałoby się umieścić kilka psów w naszym schronisku. To link do wątku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119313
-
[quote name='magda222']Mieszkam na Śląsku,więc fizycznie pomóc nie mogę ale jeśli trzeba będzie zakupić np.karmę to czekam na namiary gdzie posłać kuriera.[/quote] Mam taki sam pomysł, Emilko proszę o namiary, gdzie skierować kuriera z Krakvetu.
-
Potrzebny PILNIE dom dla suni z Krzyczek -> SUNIA MA JUŻ DOM :-)
elik replied to betty b.'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7679/00032fc6.png[/IMG] Niesamowite zdjęcie. Bosz.... jak ona tu patrzy, ile uwielbienia w jej oczach. Jaka szkoda, że nie może zostać tu gdzie jest :-( Ogrom miłości otrzyma ten kto ją przygarnie do serca. -
Kasiu, to bardzo dobry wynik. Po Bobie widać jak jest szczęśliwy, a gdyby nadal był zestresowany, nie mógłby być tak mega radosnym psiakiem. Pamiętaj, że on bardzo wiele złego przeszedł. Do schroniska oddał go jego pan, którego on z pewnością bardzo kochał i bardzo za nim tęsknił. Takie przeżycia pozostawiają mocne ślady w psychice, czasem już na zawsze. Teraz boi sie ponownie zaufać. Z psami jest dokładnie jak z ludźmi - jedni szybko otrząsają się z traumatycznych przeżyć, u innych trwa to dłużej, a u innych pozostawia w psychice trwały ślad. Mjejmy nadzieję, że Bob po jakimś czasie zapomni co go spotkało i na nowo odzyska bezgraniczne zaufanie do człowieka, czego i jemu i Tobie gorąco życzę. Oby nastąpiło to jak najszybciej :lol:
-
Piękne dzieci, a mama będąc w takich warunkach wkrótce znowu będzie miała nowe piękne..... Trzeba byłoby ciachnąć mamuśkę - dam 100 zetów. Gdyby nie krzyczkowskie bidy, dałabym na całość :-( Bardzo proszę o wiadomość na PW, jeśli będzie sterylka. Biedna ta sunia :-( Ona nie powinna tam zostać, a tak trudno teraz o domki.
-
Oba psiaki są prześliczne. Czytałam o poszukiwaniach Czarusia na Krakowskich Zwierzakach i muszę się przyznać, że okazało się, że mam oczy w bardzo mokrym miejscu :-( Determinacja z jaką go szukacie jest godna podziwu. Mam nadzieję, że został znaleziony przez wspaniałych ludzi.
-
Nie moge sie powstrzymać, żeby nie powiedzieć po raz kolejny, że to przepiękny psiak. Nie mogę w to uwierzyć, że ktoś oddał go do schroniska :angryy: Kasiu, wielkie dzięki za to co robisz dla Boba i z Bobem. Przemiana jest wielka tak fizyczna, jak i z tego co piszesz (a z resztą to widać na zdjęciach) psychiczna.
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka'][B]...[/B]Mieszkamy teraz w Krakowie i w Krakowie Bazio jest na tymczasie :roll:[/quote] Czyli jerdnak dobrze mi sie wydawało :lol: Bazio super pies :p -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Odczytałam PW od Ciebie. Nie wiem czemu, odnosiłam wrażenie, że Bazylek "wylądował" w Krakowie, a z PW wynika, że w Poznaniu :lol: Przelew wysłany, powinien dotrzeć w poniedziałek. -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Dzięki Kobix :lol: Sabinko, podaj sposób w jaki chętni mogą wspomóc finansowo Bazylka. To moja sympatia, bardzo podobny do mojej poschroniskowej Belusi. Wieczorem wkleję jej zdjęcie.[/quote] Obiecałam 2 dni temu, ale dopiero teraz wklejam - chroniczny brak czasu To Bellisima/Wirka 2 lata wstecz jeszcze w schronisku [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7681/wirka1cu1.png[/IMG][/URL] i w takiej sie zakofałam :) A tu rok temu z rezydentem Bingusiem [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/45/371d98669498f6ec.jpg[/IMG][/URL] Data zła, nie ustawiona w aparacie :oops: