Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='fizia']Oj to cudownie!!!!:loveu: To ja narazie wpiszę na listę Twoją drklarację, a jakby coś się zmieniło, to poprostu daj znać[/quote] Ok. :p Czy sunia jest już w hoteliku ?
  2. [quote name='fizia']Jeśli ktoś może wysłać prośby do osób na literki G i H, to przypominam tekst [B][COLOR=#ff0000]KORA gaśnie....Z całego serca prosimy o pomoc![/COLOR][/B] ...proszę nie pozwólmy by to złamane serduszko zgasło na zawsze...każdy grosz jest na wagę złota w tej chwili dlatego jeśli możesz pomoc to będziemy niezmiernie wdzięczni ...[/quote] Dziękuję Fiziu za PW - mam słabość do bokserów, one rzeczywiście umierają z powodu braku swojego człowieka. Jeśli tylko moja sytuacja finansowa pozwoli mi na to, będę wspomagać Korę co miesiąc po 50 zł. Proszę o adres i nr konta na PW.
  3. Nadal nikt nie dzwoni, czemu :niewiem: :bigcry::cry: :flaming:
  4. [quote name='agamika'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=530684711"]R e n d i - wspaniała pręgowana sunia !!!! (530684711) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] allegro, wyróżnione może ja po prostu podam nr konta na które mam wpłacać opłaty za allegro ? :oops:[/quote] Ponad tysiąc wyświetleń i nic, żadnego zainteresowania :-( Co jeszcze można dla niej zrobić ?? [SIZE=3]Aga, jeszcze raz serdeczne dzięki, piękne ogłoszenie zrobiłaś. [COLOR=purple]Podaj kwotę i nr konta, na które mogę wpłacić za to ogłoszenie.[/COLOR][/SIZE]
  5. [LEFT]Już chyba został wysetawiony raqchunek za Allegro, proszę o podanie ile i na jakie konto mam wpłacić :lol:[/LEFT]
  6. A czemu tu taka cisza ? Co u sznupeczka ?
  7. [quote name='marysia55'][B]...[/B]chyba zapomniałaś napisać we wcześniejszym poście które to urodziny miałaś jak dostałaś od męża ten prezent :diabloti::diabloti:[/quote] Które ??? No, no, te, te... [quote name='AMIGA']Kobietoooooo :mad::evil_lol:- oczywiście że 10-te urodziny[/quote] No właśnie, -te. A tak wogle, to co to za pytanie ? :mad::mad::mad::mad::mad: ;)
  8. Pies ma szanse na powrót do normalności. Czy ktoś załatwia transport ?
  9. [quote name='AMIGA']... Fabiuś dostał dzisiaj od [B]elik[/B] :loveu: 100 zł. Wielkie, wielkie dzięki :loveu:[/quote] Cała przyjemność po mojej stronie. Zawsze się cieszę, gdy mogę pomóc. Oby tak dalej :lol:
  10. [quote name='zofia&sasza']O tych samych. Dowiem się. Sorki, ale mam urwanie głowy ostatnio![/quote] Zosieńko, czy udało Ci sie ustalić co z tymi psiakami się dzieje ? :-(
  11. [quote name='weszka'][B]elik [/B]dziękujemy za pomoc :loveu:[/quote] Kocham wszystkie zwierzaki, a najbardziej konie i psy, a wśród nich sznupki właśnie :loveu: No i boksery także oczywiście :loveu: Mój poprzedni psiak przed Bingusiem, to boksio - Emir, który odszedł na serce po 13-tu latach wspólnego życia :-( Dostałam go w prezencie od męża na ...-te urodziny, jako 6 tygodniowego szczeniaczka.
  12. [quote name='marysia55']nas też martwi że domku nie widać :shake: ale proszę mi tu bez jakiegoś krakania bo :mad::mad: .... wiadomo juz co :evil_lol: zdrowieć i przybywać do nas :lol::lol: czekamy :p:p:p[/quote] Czuję sie juz na tyle dobrze, że obiecuję częściej zaglądać do Rendusi :lol:
  13. [quote name='AnkaG']Chciałam wrzucić do podpisu Fabia ale nijak nie mogę wyświetlić podpisu :cool3:[/quote] Trzeba "wejść" w Panel użytkownika i w zakładce Ustawienia wybrać: Edytuj sygnaturę :lol: Gdzie można dorzucić się do potrzeb Fabiusia - na jakie konto ? [B][COLOR=purple]Dzięki za namiary, dołożę swoje trzy grosze[/COLOR][/B] :lol:
  14. Kochane cioteczki, bardzo dziękuję za troskę o moje zdrowie :loveu: Na razie trzymam się głową do góry, choć choruję nadal. To już miesiąc upłynął, jak jestem na zwolnieniu chorobowym :-( Kręgosłup, ciśnienie i do tego dołączyła grypa, ale już mam sie lepiej :evil_lol: Martwi mnie, że Rendusia ciągle bez domku. Co będzie jak jej panią spotka to co mnie ?? :shake:
  15. Już 2-gi tydzień choruję i nie byłam w stanie wchodzić na dogo. Dziękuję za podnoszenie wątku Rendusi :loveu:
  16. [quote name='fizia']Elik - dzięki serdeczne za propozycję. Może poczekamy do przyszłego tygodnia na odpowiedź (ewentualną) tych pań i wtedy zadecydujemy gdzie Go ogłaszać?[/quote] Ok. W takim razie czekam na wiadomość. :lol:
  17. [quote name='elik']Fiziu, jeśli pamietasz, obserwuję wątek Kapselka od dość dawna i bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto go pokocha i przygarnie. Dlatego upowazniam Cię do wyboru miejsca ogłoszenia, które daje największe szanse na znalezienie domku dla psiurka. Nie zwracaj uwagi na koszt - zobowiązuję się go zwrócić. [SIZE=4][COLOR=purple]Kapselek MUSI znaleźć kochających opiekunów.[/COLOR][/SIZE] Przydałby się wzruszający tekst i zdjęcie chwytające za serce.[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Fiziu, przypominam się.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A może już zrezygnowałyście z ogłaszania Kapselka ?[/FONT][/COLOR]
  18. Purina suńkom smakuje, wkrótce zamówię więc następne 15 kg :lol:
  19. [quote name='karusiap']Nie,kompletnie nikt nie pyta.....[/quote] :-(:-( Nie traćmy nadziei
  20. [quote name='fizia']No właśnie, może się okazać, że bidusia nie wydrukują w tych darmowych... Choć faktycnzie dużo lepiej wyglądają niż te płatne Nie wiem, musimy jakoś podjąć wspólnie decyzję - ale coś trzeba zrobić, bo Kapselek się zestarzeje, z roku na rok Jego szanse na dom i godne życie maleją...[/quote] Fiziu, jeśli pamietasz, obserwuję wątek Kapselka od dość dawna i bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto go pokocha i przygarnie. Dlatego upowazniam Cię do wyboru miejsca ogłoszenia, które daje największe szaanse na znalezienie domku dla psiurka. Nie zwracaj uwagi na koszt - zobowiązuję się go zwrócić. [SIZE=4][COLOR=purple]Kapselek MUSI znaleźć kochających opiekunów.[/COLOR][/SIZE] Przydałby się wzruszający tekst i zdjęcie chwytające za serce.
  21. I co z domkiem ?? Czy były jakieś zapytania o Rendusię Karolinko ??
  22. Fiziu, bardzo dziękuję :Rose::Rose::Rose: Korci mnie żeby spróbować swoich sił w ogłaszaniu. Widziałam gdzieś na dogo adresy stron gdzie można zamieszczać ogłoszenia - poszukam. Czy mogłabym Fiziu wykorzystać Twój tekst ?
  23. Poprzedni banerek był bardziej dramatyczny, ale skoro nie był skuteczny, to może faktycznie należało go wymienić
  24. ........................................ podwójna edycja
×
×
  • Create New...