-
Posts
80993 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
[quote name='fizia']Oj to cudownie!!!!:loveu: To ja narazie wpiszę na listę Twoją drklarację, a jakby coś się zmieniło, to poprostu daj znać[/quote] Ok. :p Czy sunia jest już w hoteliku ?
-
[quote name='fizia']Jeśli ktoś może wysłać prośby do osób na literki G i H, to przypominam tekst [B][COLOR=#ff0000]KORA gaśnie....Z całego serca prosimy o pomoc![/COLOR][/B] ...proszę nie pozwólmy by to złamane serduszko zgasło na zawsze...każdy grosz jest na wagę złota w tej chwili dlatego jeśli możesz pomoc to będziemy niezmiernie wdzięczni ...[/quote] Dziękuję Fiziu za PW - mam słabość do bokserów, one rzeczywiście umierają z powodu braku swojego człowieka. Jeśli tylko moja sytuacja finansowa pozwoli mi na to, będę wspomagać Korę co miesiąc po 50 zł. Proszę o adres i nr konta na PW.
-
[quote name='agamika'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=530684711"]R e n d i - wspaniała pręgowana sunia !!!! (530684711) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] allegro, wyróżnione może ja po prostu podam nr konta na które mam wpłacać opłaty za allegro ? :oops:[/quote] Ponad tysiąc wyświetleń i nic, żadnego zainteresowania :-( Co jeszcze można dla niej zrobić ?? [SIZE=3]Aga, jeszcze raz serdeczne dzięki, piękne ogłoszenie zrobiłaś. [COLOR=purple]Podaj kwotę i nr konta, na które mogę wpłacić za to ogłoszenie.[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='marysia55'][B]...[/B]chyba zapomniałaś napisać we wcześniejszym poście które to urodziny miałaś jak dostałaś od męża ten prezent :diabloti::diabloti:[/quote] Które ??? No, no, te, te... [quote name='AMIGA']Kobietoooooo :mad::evil_lol:- oczywiście że 10-te urodziny[/quote] No właśnie, -te. A tak wogle, to co to za pytanie ? :mad::mad::mad::mad::mad: ;)
-
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
elik replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Pies ma szanse na powrót do normalności. Czy ktoś załatwia transport ? -
[quote name='zofia&sasza']O tych samych. Dowiem się. Sorki, ale mam urwanie głowy ostatnio![/quote] Zosieńko, czy udało Ci sie ustalić co z tymi psiakami się dzieje ? :-(
-
[quote name='weszka'][B]elik [/B]dziękujemy za pomoc :loveu:[/quote] Kocham wszystkie zwierzaki, a najbardziej konie i psy, a wśród nich sznupki właśnie :loveu: No i boksery także oczywiście :loveu: Mój poprzedni psiak przed Bingusiem, to boksio - Emir, który odszedł na serce po 13-tu latach wspólnego życia :-( Dostałam go w prezencie od męża na ...-te urodziny, jako 6 tygodniowego szczeniaczka.
-
[quote name='AnkaG']Chciałam wrzucić do podpisu Fabia ale nijak nie mogę wyświetlić podpisu :cool3:[/quote] Trzeba "wejść" w Panel użytkownika i w zakładce Ustawienia wybrać: Edytuj sygnaturę :lol: Gdzie można dorzucić się do potrzeb Fabiusia - na jakie konto ? [B][COLOR=purple]Dzięki za namiary, dołożę swoje trzy grosze[/COLOR][/B] :lol:
-
Kochane cioteczki, bardzo dziękuję za troskę o moje zdrowie :loveu: Na razie trzymam się głową do góry, choć choruję nadal. To już miesiąc upłynął, jak jestem na zwolnieniu chorobowym :-( Kręgosłup, ciśnienie i do tego dołączyła grypa, ale już mam sie lepiej :evil_lol: Martwi mnie, że Rendusia ciągle bez domku. Co będzie jak jej panią spotka to co mnie ?? :shake:
-
[quote name='fizia']Elik - dzięki serdeczne za propozycję. Może poczekamy do przyszłego tygodnia na odpowiedź (ewentualną) tych pań i wtedy zadecydujemy gdzie Go ogłaszać?[/quote] Ok. W takim razie czekam na wiadomość. :lol:
-
[quote name='elik']Fiziu, jeśli pamietasz, obserwuję wątek Kapselka od dość dawna i bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto go pokocha i przygarnie. Dlatego upowazniam Cię do wyboru miejsca ogłoszenia, które daje największe szanse na znalezienie domku dla psiurka. Nie zwracaj uwagi na koszt - zobowiązuję się go zwrócić. [SIZE=4][COLOR=purple]Kapselek MUSI znaleźć kochających opiekunów.[/COLOR][/SIZE] Przydałby się wzruszający tekst i zdjęcie chwytające za serce.[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Fiziu, przypominam się.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A może już zrezygnowałyście z ogłaszania Kapselka ?[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='fizia']No właśnie, może się okazać, że bidusia nie wydrukują w tych darmowych... Choć faktycnzie dużo lepiej wyglądają niż te płatne Nie wiem, musimy jakoś podjąć wspólnie decyzję - ale coś trzeba zrobić, bo Kapselek się zestarzeje, z roku na rok Jego szanse na dom i godne życie maleją...[/quote] Fiziu, jeśli pamietasz, obserwuję wątek Kapselka od dość dawna i bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto go pokocha i przygarnie. Dlatego upowazniam Cię do wyboru miejsca ogłoszenia, które daje największe szaanse na znalezienie domku dla psiurka. Nie zwracaj uwagi na koszt - zobowiązuję się go zwrócić. [SIZE=4][COLOR=purple]Kapselek MUSI znaleźć kochających opiekunów.[/COLOR][/SIZE] Przydałby się wzruszający tekst i zdjęcie chwytające za serce.
-
Poprzedni banerek był bardziej dramatyczny, ale skoro nie był skuteczny, to może faktycznie należało go wymienić