-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ależ potworna musiała to być rana :placz: Na tym przedostatnim zdjęciu widać jaka z niego chudzinka :( -
[quote name='fiorsteinbock']Kochana Ciociu Elik :) pomylilas watki, bannerki musza poleciec na misiowy watek :)[/QUOTE] Nie pomyliłam, tylko przez te banerki Misia tak to wygląda. To jest cytat z wątku Misia, ale niepotrzebnie wkleiłam tutaj także i jego banerki. Już poprawiam - usunę banerki Misia, będzie czytelniejsze :)
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Amiczku, kochany psiaczku Ciocia Margo zapracowana, zmęczona, nie ma czasu ani siły zaglądać na dogo. Inne Cioteczki też zapracowane, tak już przed świętami bywa :( =================================================== Amiku mordeczko kochana, chodź na wieczorny spacerek [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Dog_run2.gif[/IMG] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
I co z obiecanymi zdjęciami ? -
[quote name='agaciaaa']Super Enia, wielkie dzięki za załatwienie wizyty :)[/QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/klatsch.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/kiss_2.gif[/IMG] Ciekawe jakie będzie stanowisko wetki w temacie terminu sterylizacji. Może przy okazji wypowie się co do przypuszczalnego wieku Azy.
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']zrobiłam kilka fi\otek z nowego telefonu ale na razie nie mogę sobie poradzić ze zgraniem tri\ochę cierpliwości[/QUOTE] A ja w nagrodę :evil_lol: informuję, że kasa za hotelik Misia do końca m-ca poszła przed chwilą Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia, a przy okazji i na informację, jak się mają odparzenia Misiowe. -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilek']Zajrzałam i DZIĘKUJĘ. A jak tam Brutusio?No, a jaki piesio teraz jest w Twoich opiekuńczych, ciepłych łapkach?Kłaniaj się Brutuskowi ode mnie. Serdeczności dla Ciebie i pisiów.[/QUOTE] Lileczku, dawno nie zaglądałam do wątku Brutuska i nie wiedziałam Twojego wpisu. Dziekuje bardzo za serdeczności, Tobie przesyłam takież same, a nawet jeszcze większe dla całej Twojej Gromadki :) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Wpłynęły pieniążki z AFN za sterylizację Foksi. W związku z tym że mówiłam na wątku wcześniej ze sterylizację Foksia ma w prezencie ode mnie bardzo proszę o zaksięgowanie tych pieniążków na konto Azy za pobyt u mnie. Według moich wyliczeń wypada to 25 dni więc potraktujcie proszę że Aza ma jeszcze prawie miesiąc opłacony czyli do 25 -ego kwietnia.[/QUOTE] Alina jeszcze raz dziękuję. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[LEFT][quote name='Soema']Cieszę się, że w końcu się udało :) ważne, że kolejna sunia będzie wysterylizowana. A ze zwrotem tych 60zł, możecie poczekać jeszcze tydzień? Zmieniamy konto.[/QUOTE] [B][COLOR=blue]Soema, bardzo Ci dziękujemy za poparcie.[/COLOR][/B] [/LEFT] Wiem, że bez niego, nie dostałybyśmy tej refundacji z wiadomych powodów. Z przekazaniem kwoty 64,- zł poczekamy jak długo będzie trzeba :) [quote name='kizimizi']a jak sie Foksie czuje?[/QUOTE] Mam nadzieję, że wspaniale. Wybieram sie na wizytę poadopcyjną, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu :) Będzie fotoralacja. -
[quote name='kizimizi']bidulek Gacek! Wyzmizaj go od cioteczek z Wałbrzycha.[/QUOTE] I od ciotki klotki z Krakowa tyż :)
-
Pieniądze za sterylizację Foksi szczęśliwie dotarły, za co Soema wielkie, ogromniaste dziękuję :Rose: :iloveyou: :buzi: :calus::Rose: Wskazana kwota czeka na właściwy numerek :)
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
On sie powoli otwiera ale, wydaje mi sie, że to będzie super pies i dobry domek mu sie należy. -
Co sądzicie o takiej karmie ? [SIZE=2]CLASSIC DOG ADULT MULTICROCSucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. W zestawie z puszką (1230 g) karmy Classic Dog z dziczyzną.[/SIZE] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;"] [/URL] PROMOCJA [B]Wielkość opakowania:[/B] 15 kg +puszka 69.00zł [B]Czas realizacji:[/B] 24h [URL]http://www.telekarma.pl/p3587/classic.dog.adult.multicroc.15.kg.puszka.htm[/URL]
-
[quote name='AlinaS']Wpłynęły pieniążki z AFN za sterylizację Foksi. W związku z tym że mówiłam na wątku wcześniej ze sterylizację Foksia ma w prezencie ode mnie bardzo proszę o zaksięgowanie tych pieniążków na konto Azy za pobyt u mnie. Według moich wyliczeń wypada to 25 dni więc potraktujcie proszę że Aza ma jeszcze prawie niesi ac opłacony czyli do 25 -ego kwietnia.[/QUOTE] [CENTER] [B]Dziękuję podwójnie, za informację, że kasa wpłynęła i za ofiarowanie tych pieniędzy Azuni. :Rose::Rose::Rose: [/B][/CENTER]
-
[quote name='Zuzka i shelciaki']Nie, żebym się czepiała, ale bannery są mojej roboty ;)[/QUOTE] Przepraszam, chyba z emocji nie napisałam, że są to banerki od Ciebie. Inne banerki, jakie robiłaś na moja prośbę opatrzyłam stosownym opisem :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski-Prosi-o-pomoc-finansowAE/page2[/URL] post nr 19 [LEFT][B]Misiu dostał piękny prezent od Zuzki i Shelciaki - banerki. Zaraz jepodlinkuję i proszę Cioteczki o częstowanie się.[/B][/LEFT] [CENTER] [/CENTER]
-
[SIZE=3]Dostałam wiadomość, że dzisiaj na konto Aliny poszedł przelew na kwotę 214 zł.[/SIZE] :multi: Będziemy musiały jakąś część zwrócić na konto AFN dla innych suniec zek, ale reszta zostanie nam dla Azuni. Noooo czasem nie warto zbyt wcześnie rezygnować :) [CENTER][COLOR=blue][B]Duże podziękowania należą się Soemie, która bardzo nam pomogła[/B][/COLOR] :Rose: :Rose: :kiss_2::Rose::Rose:[/CENTER] Dopytam się ile musimy wpłacić na konto AFN i resztę co zostanie przepisze na konto Azy, chyba że macie inne propozycje.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Dzisiaj dostałam maila informującego, że na wskazane przeze mnie konto zropbiony został przelew na kwotę 214 zł. Wskazałam konto Aliny uważając, że nie ma potrzeby, aby w tej operacji uczestniczyło moje konto :)[/LEFT] Myślę, że spawa kosztu sterylki Foksi jest ostatecznie została załatwiona. Pozostaje nam tylko przelac na konto AFN pewnej kwoty, wskazanej przez organizatorów akcji. W tej sprawie zamierzam zwrócić się do Soemy, dzięki staraniom której dostałyśmy tą odpłatność. [CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B]Soema bardzo gorąco Ci dziękujemy.[/B][/COLOR][/SIZE] :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/CENTER] [LEFT]Dzięki uzyskanej refundacji, będziemy mogły zafondować sterylkę innej naszej podopiecznej, też bezdomnej suni - Azie.[/LEFT] -
W tym miesiącu juz nic nie wyskrobię dla Frodo, ale w przyszłym na pewno coś dołożę.
-
[quote name='Ellig']No wlasnie! Moim zdaniem nie, zadalas pytanie, 2 osoby odpowiedzialy w tym ja i postow nie ma....fru....................[/QUOTE] I nawet nie wiadomo, który to mod tak zadziałał. Myślę, że to może być efekt działań modernizacyjnych na serwerze, bo przecież jeśli nic niestosownego w tych postach nie btyło, to kto miałby w tym cel, żeby je usuwać ? A Pipi, poczkaj z tą wizyta u wójta. Nie piszcie na razie nic na wątku w tym temacie.
-
[quote name='Ellig']To slychac ,ze zostaly usuniete 4 posty....niejakiej [B]elik[/B], ktora prosila o namiary na chirurga w Warszawie i 3 odpowiedzi w tym 1 moja....to ciekawe , dlaczego?I kto to robi? Pozdrowienia dla Pipi i jej zwierzynca:)[/QUOTE] Zostały usunięte posty ?? Sorki zupełnie nie łapie o co chodzi ? Mocno zaangażowałamsie gdzie indziej i nie byłam tu ładnych kilka dni. Czy było coś niestosownego w tych postach, że zostały usunięte ?
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Ciociu Margo, nie martw się, Amik i tak ma dzięki Tobie dużo lepiej niż dotychczas :loveu: -
[quote name='enia']Też jestem za sterylką u doświadczonego weta...[/QUOTE] Nie może być inaczej, dlatego Cioteczko, myślę, że w tem temacie to Ty będziesz podejmować decyzję, bo zapewne jesteś najlepiej zorientowana w fachowości wetów w tamtj okolicy - jeśli sie nie mylę Ty mieszkasz najbliżej :eviltong: [quote name='Pipi']...Tylko swoje powiedziałam,oczywiście nie decyduję,nie krzyczcie. . . .:evil_lol:;)[/QUOTE] No i bardzo dobrze, że powiedziałaś, każdy ma prawo powiedziec co myśli, zwłaszcza, że masz doświadczenie. [quote name='agaciaaa']...Przede wszystkim weterynarz, który ewentualnie tą sterylkę będzie robił, musi się w tym temacie wypowiedzieć.[/QUOTE] Jak najbardziej i to wet będzie miał decydujące zdanie co do terminu zabiegu. Czy macie pomysł, jak to zorganizować ??
-
Muszę się przyznać bez bicia, że zaniedbałam rachunki :oops: Ale już się powynaprawiam :eviltong: 19.03. wpłynęła kwota 10,- zł [COLOR=Purple][B]od Agaci[/B][/COLOR] a dzisiaj 100 zł [COLOR=Purple][B]od Li1 [/B][/COLOR]z prośbą o rozdysponowanie. Proponuje po 50 Azuli i Miśkowi, co Wy na to ? Pomyślałam o takim rozłożeniu daru Li1, bo wprawdzie Misiek ma obecnie więcej forsy na koncie niż Azula, ale Aza ma deklaracje na pełną należność za miesiąc hotelu, a Misiu ma tylko na połowę. Żeby mi się nie zabyło, to od razu tak zapiszę. Gdyby były inne propozycje natentychmiast zamienię :) [CENTER] [CENTER][B]Oczywiście kochanym Cioteczko bardzo, bardzo pięknie dziękujemy [/B] :kiss_2: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: :iloveyou: :kiss_2: [LEFT][quote name='agaciaaa']Ja się boję, czy nie za wcześnie jeszcze. Tylko że tu jest właśnie problem - przecież nie wiemy tak naprawdę w jakim wieku jest nasza Azunia. Czy jakiś wet oceniał jej wiek?[B] Bo jeśli nie, to trzeba by zapytać, weterynarz na podstawie zębów oceni w przybliżeniu.[/B][/QUOTE] Myślę, że dobrze byłoby, żeby wet zobaczył panienkę i określił kiedy będzie ją można wysterylizować. Czemu tak wracam do tego tematu ? Żebyśmy nie musiały się spieszyć, gdy pojawi się odpowiedni domek. [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='agaciaaa']Ojj już mnie zwątpienie ogarnia, no ale trzeba mieć nadzieję....;)[/QUOTE] Wątpliwości zostawmy na potem :) Już z tym występowałam, ale nie było odzewu. Czy nie czas już wysterylizować Azulę ?