-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek'][FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]Odświeżone ogłoszenia bazarkowe dla Misia:[/B][/U]...[/QUOTE] Baaaaaardzo dziękuję :) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Nie opuscili, tylko niektorzy nie mogli wejsc na dogomanie. Sila wyzsza.[/QUOTE] To fakt, mi wczoraj też przez cały dzień nie udało sie wejść na dogo -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Doszły pieniążki za pobyt Misiaczka do 15-ego maja. Dziękuję[/QUOTE] Bardzo proszę, ja także dziekuję - za info :) [quote name='Pipi']. . . .nie,nie opuścili. . . zaglądam co dzień,tylko nic się nie dzieje,to i pisać nie bardzo jest o czym. . . . Misiu kochany,bądź cierpliwy,może w końcu zadzwoni telefon? - życzę ci tego bardzo[/QUOTE] Aaaaaa to przepraszam Cioteczke Pipi ;) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Misiu wszyscy cię opuścili, chodź na spacerek :painting: to poprawi ci chumorek :) -
[quote name='Randa']Piękna nowina!!![/QUOTE] Nowina super, a co sądzisz o propozycji odnośnie majątku Azy ? Sterylkowy banerek masz nie podlinkowany. Ten poniżej jest podlinkowany, możesz sobie podmienić . [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"][IMG]http://i39.tinypic.com/2itjx2a.jpg[/IMG][/URL]
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Margo, te dobre wieści to mało powiedziane, dobre, to są fantastyczne wieści :) Amik wygląda fajniście z sunią. Widać, że ona jest w nim zakochana :loveu: A te złe, to faktycznie jakieś fatum. Trzeci psiak na to samo w ciągu pół roku :-( To zastanawiające. Współczuję Ci. Powtarzam - będzie dobrze :) Sunia jest śliczna :loveu: -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Odwiedzam Amika po drodze.[/QUOTE] I ja po drodze od psiaka do psiaka wpadłam do kochanego Amika -
[quote name='kkanarekk']Dziękuję Cioteczki za przybycie, kochane jesteście :) Elik ehh co ja Ci będę mówić jesteś super :)[/QUOTE] Kkanareczku, rumienie się :oops: Aza, dla której zamówiłam dwie tury ogłoszeń, już znalazła domek i pozostała do wykorzystania druga tura ogłoszeń na 54 portalach. Poprosiłam o ogłoszenie tej sunieczki
-
[quote name='koosiek']Cieszę się, że Aza ma dom :) W takim razie druga seria ogłoszeń będzie dla innego psa, proszę o informację, dla którego.[/QUOTE] Ja też się cieszę z domku Azuli :) Co do wyboru innego psiaka, to bardzo proszę o ogłoszenia dla suni z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184693-Śmierć-właścieciela-była-dla-niej-wyrokiem-musiała-żyć-na-ulicy!Pomoc-w-ogłoszeniach[/URL]! Bardzo dziękuję
-
[quote name='kkanarekk']Super bardzo dziękuję Cioteczki Misio ma już zabezpieczoną przyszłość (tak mi się przynajmniej wydaje :)) a[B] czy Cioteczka Elik mogłaby powiedzieć jak dokładnie te finanse wyglądają[/B]?[/QUOTE] Z przyjemnością :) Miesięczne deklaracje dla Misia to: [COLOR=purple]20,00 - Kkanarekk[/COLOR] [COLOR=purple]50,00 - Evelin[/COLOR] [COLOR=purple]30,00 - Elik[/COLOR] [COLOR=purple]50,00 - Randa[/COLOR] [COLOR=purple]=================[/COLOR] [COLOR=purple][B]150,00 zł[/B][/COLOR] Stan konta Misia na dzien 1.05. to kwota 411 zł - hotelik zapłacony do 15.05. Stan konta Azuli na dzień 1.05. to kwota 396,50 zł - hotelik zapłacony do 30.04. Razem oba psiaki mają na kontach 807,50 zł. Jeśli kasa Azuli zasili konto Misia, to można byłoby wstrzymać się z wpłatami na niego, do czasu aż byłoby to znowu konieczne. A może i Misiu znajdzie domek, to wtedy znów będziemy się zastanawiac co zrobić z resztą forsy. Oby :)
-
Azulka bądź dzielna, grzeczna i szczęśliwa. Co z pozostałą kasą Azuli ?
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Misiu, spacerek :painting: -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Amiczku biegusiem idziemy na spacerek :painting: Ciocia Margo widocznie nadal nie ma czasu :( -
Trzymam kciuki za ślicznotkę :)
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Witaj margo :multi: Dzięki za dobre wieści Dobra Kobieto :loveu: Czy juz wiadomo, co jest powodem takich zawirowań wyników ? -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Amiczku biedaczku co u Ciebie ? -
SZNAUCER olbrzym - traci DOM, traci wszystko... JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
elik replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ktoś na wizaż.pl napisał, że poszukuje dużego psa, a raczej suni, ale może się zauroczą tym brodaczem [URL]http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=18858046#post18858046[/URL] [B][COLOR=purple]Malawaszko - czy możesz się zorientować jaki psiak ma stosunek do kotków ?[/COLOR][/B] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za zdjęcia :) Misiu coraz ładniej wygląda. Ja myślałam, że ta szrama na szyi nigdy mu sie nie pokryje sierścią, tak była duża. Tymczasem widać, że zaczyna zarastać. Może blizna w duszy Misia też się zagoi :) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychl'][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Witamy![/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Foksia już jest po wizycie u weterynarza. Wyniki wizyty kontrolnej wypadły znakomicie. Sunia wizytę zniosła bardzo dobrze (na kilka psów przebywających w klinice ona jedna nie wykazywała strachu, wręcz przeciwnie zaczęła w pewnym momencie rozrabiać). Z kliniki wyniosła oprócz kilku zaleceń co do przyszłych szczepień i odrobaczania, mnóstwo pcheł. W związku z tym czeka ją kąpiel. Sunia jest też po strzyżeniu i trymowaniu. Jak została ostrzyżona oceńcie sami. Oto kilka fotek na gorąco. Idziemy do kąpieli. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.[/COLOR][/FONT]...[/QUOTE] Wypiękniała ta Wasza Foksia... Pozdrawiam serdecznie całą Rodzinkę :) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Misiu nie smuć się. Widocznie to jeszcze nie ten domek :)