-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']nie, to prawda ze nawyki Bianusi zawdziéczamy mamie Elik :diabloti: ...[/QUOTE] Czy masz coś przeciwko nawykom Bianusi, zołzo jedna :mad: [quote name='IwonaG']Bianka i Dixi najwyrażniej urodziły się pod szczęśliwą gwiazdą. Mam nadzieje,że zawsze będzie im sprzyjać los.:multi:[/QUOTE] Tak najwyraźniej malutkim suniom od początku sprzyjał los. Najpierw wypatrzyła je Basia, potem zołza Emilka zapragnęła zabrać je stamtąd, gdzie miały marne szanse na przeżycie, a że mieszka w Irlandii i nie mogła ich zabrać z sobą, poszukała im domku tymczasowego tzw. DT. Ale do DT mogły trafić tylko poprzez domek pośredni i to ja zdecydowałam się pośredniczyć w przekazaniku maleństw do DT. Siostry były tak małe, że obie mieściły się w jednym, niewielkim kontenerku. Jak zobaczyłam te cztery ślepka patrzące na mnie spoza kratek, jak te maleństwa wybiegły z kontenerka i zaraz ruszyły na zwiedzanie terenu, to już wiedziałam, że ddam je tylko do rąk miłośników tej rasy - kundel polski :loveu: Obie siostry trafiły do prawdziwych znawców i wielbicieli tej rasy, do których ja także należę :p To najmądrzejsze i najwierniejsze psy pod słońcem, a Dixi i Bianka przy okazji jeszcze najpiękniejsze -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
elik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Elu, pusc mailem panu Lili,a nuz -widelec mama sie zakocha ;pppp[/QUOTE] Jasna sprawa, próbowac nie zawadzi :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='IwonaG']Tydzień temu zamieszkałą z nami najpiękniejsza i najcudowniesza mała księżniczka o imieniu Bianka. [B]Nowy członek rodziny szybko nas zaakceptował i obdarzył uczuciem[/B]. ...[/QUOTE] Pani Iwono, tak musiało sie stać :) Bianeczka to tak bardzo proludzki szkrab, że nie mogła nie odwzajemnić uczucia, jakim została przez Państwa obdarzona. [quote name='IwonaG']...zauważyłam,że na spacerze jesli jesteśmy na terenie który zna jest ok, ale jak idziemy w inne miejsce to wciąż oglada sie za siebie i jest bardzo spięta. Czy lepiej na razie chodzić ciagle tymi samymi ścieżkami, aby sie nie stresowała, czy też chodzic w rózne miejsca, aby je poznawała i potem się nie bała? ...[/QUOTE]Wspaniale czyta się Pani relacje :) Ma Pani rację, Bianeczka jest bardzo ostrożna. Myślę, że nie należy ograniczać jej terenów, ale rozszerzać dopiero wtedy, jak "obejmie we władanie" te, na których czuje sie śmiało. Znowu w okienku pokazuje mi się tekst w html-u i zmuszona jestem w nim pisać, a znam ttylko kilka podstawowych kodów. Wrrrrrrr -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
elik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Lili nie ma nawet 2 latek. Tak mi żal tej kruszynki, bo ona taka biedniuśka. To jesli szczeniaczek, to może Groszek? ona ma 3,5 miesiąca a waży z 40 dkg - na końcu ogoneczka ma białą diodkę - jest ślicznyyyyy[/QUOTE] Skoro ślicznyyyy to samczyk, a pani koniecznie chce sunię, bo one są czulsze :) -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
elik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']elik nie mamy w typie Bianusi, ale może zaproponuj Lili - to taka drobniusieńka sunieczka, bardzo bardzo kochaniuśka, taka przylepka. [/QUOTE] Basiu, pan powiedział, że to ma być koniecznie sunieczka i koniecznie szczeniaczek. Pan szuka suni na polecenie mamy (mama nie komputerowa:) ) Bardzo podobała mu sie Bianeczka i powiedział, że taką własnie sunię chciałaby mama. W jakim wieku jest ta sunia ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Pani Iwono, to Pani decyduje o wszystkim co ma, je, nosi itp. Bianka. Pani ją kocha, co widać, i na pewno nie zechce jej świadomie zaszkodzić. Nie byłam pewna, czy zwróciła Pani uwagę na ostrzeżenia, które producent zazwyczaj dołącza. Z każdą Pani relacją coraz bardziej upewniam się, że moja troska o nią jest zbędna. Bianeczka ma kochających i odpowiedzialnych opiekunów. [CENTER]Mam ochotę Państwa wyściskać i wycałować.[/CENTER] [CENTER]:calus: :kiss_2: :Rose: :iloveyou:[/CENTER] -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
elik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Obie malusie sunie przywiezione do Krakowa z tamtych terenów: Pysia i Mysia znalazły super domki. Wczoraj zadzwonił pan zainteresowany Mysią, obecnie Bianką - pieguską. Czy znalazłaby się u Was sunia szczeniaczek w typie pieguski ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Radość mą pierś rozpiera, że tak wspaniałych Opiekunów ma Bianeczka. Duma też gdzieś się tam zagniazdowiła, bo myślę, że nieco mojej zasługi w tym jest, że Bianeczka psychicznie jest taka jaka jest. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i chętnie z niego skorzystam, ale tak jak już mówiłam, nie za prędko. To znaczy ja choćby już, na skrzydłach leciałabym ją zobaczyć, ale nie jest to wskazane. Ona musi całkowicie "wrosnąć w nowy domek". Tęsknię za tymi jej ślepeczkami, całuskami tak bardzo delikatnymi, za jej podskokami, popdgryzaniami itp. itd. Bardzo jestem Pani wdzięczna za relacje o Bianusi. Bianusi ślicznie w tej przeciwkleszczowej obróżce, ale czy ona jest dopuszczona dla szczeniaczków ? Na moich obrożach było ostrzeżenie, że nie nadają się dla psiaków poniżej 6 m-cy. Głaski dla Bianeczki :loveu: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Jaka się ona dłuuuuuga zrobiła. :loveu: a taki serdelek mały był :)[/QUOTE] Niektózy to mi tylko ublizają. A to plaga egipska, a to pieguska, a to sardelek, a ja dziecko jesce jezdem i siem zmieniam jak dorastam. Ciotecki takie mondrawe som, a jak były małe to co, od razu takie były jak tera som ? Noooo Emilko dzięku za wklejenie zdjęć. Ja wczoraj po wielu nieudanych próbach wyłączyłam kompa i poszłam spać. Nerwyyyyy :angryy: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb_xwNnoxpI/AAAAAAAACjc/34Z2V5HUVVo/s640/105_2470.JPG[/URL] Bianeczka tak pieknie tu wygląda :loveu: Dzisiaj udało mi się przenieść zdjęcia z dysku do picasa, ale tu nadal nie mogę wkleić. Nawet ręcznie to tylko link wchodzi, zdjęcie nie :( -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Bies, demon, zwid, czort :mad: ? Elik, zapisuj text i kod fotek moze w word ? Jesli bies zaatakuje to mu pokazesz ze Ci moze skoczyc :diabloti:[/QUOTE] Coś dziwnego się z moim kompem, alibo netem dzieje, bo text mam w html-u i żeby text, który piszę przenieść do następnej linijki, muszę wstawić znaczek html-a. Inaczej pisze mi się ciurkiem, mimo używania Entera. [SIZE=3][COLOR=purple]Ale, ale my się Cioteczko przy najbliższym spotkaniu policzymy jak krakus z krakusem za tę "biedę galicyjską"[/COLOR][/SIZE] [URL="https://picasaweb.google.com/lh/photo/PsLMYuIDRtANnIp0nVyLbOztgZM-pk9NXiy39waAMA4?feat=embedwebsite"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb_w92Gi2GI/AAAAAAAACjE/zelnbB0RAXo/s800/105_2462.JPG[/IMG][/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb_w7F0JB4I/AAAAAAAACjA/vRg-A2O1h2o/s800/105_2464.JPG[/URL] Nie, nie mam zdrowia. Pierwsze zdjęcie wkleiło się normalnie, a nastepne tylko linki, pomimo, że wybieram zdjęcie bez linku. Może jutro będzie lepiej. Ale Bianka pięknista jest. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Ja już nie mam zdrowia do tego netu. Kilka godzin wstecz tyyyyyle napisałam i net mi uciekł zanim zdążyłam przesłać na stronkę. W dodatku nie zapisałam i teraz muszę od nowa. Bardzo serdecznie witam Panią, Pani Iwono. Ogromnie się cieszę, że dołączyła Pani do tutejszego grona miłośników księżniczki Bianki Mam nadzieję, że teraz będziemy miały świeże wiadomości z życia Bianki. Najpierw wkleję kilka Bianeczek, a potem dalej będe pisać. To tak na wszelki wypadek, gdyby mi znowu net uciekł No nie wkleje. </p>Nie wiem co sie dzieje. Net jest, a jakoby go nie było :( Nie mogę wkleić zdjęć. Wcześniej nie mogłam przenieść zdjęć z dysku do picasa. A dostałam od Pani Iwony takie piękne zdjecia Poproszę Emilkę, może Jej się uda wkleić zdjęcia Bianeczki. Mam już następne, ale nie moge ich przenieść z dysku na picasa. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Balu']Niestety Elik już całkiem skutecznie pozbyła się Internetu. Zadzwoniła dzis do dostawcy a ten odpowiedział jej że "rozpatrzy zgłoszenie" za dwa dni. Więc czeka na to "rozpatrzenia" a potem na naprawę. Może gdzies jakies kabelki sie porozłączały? Szkoda, bo ma ponoc bardzo ładne zdjęcia z domku Bianki.[/QUOTE] Zosieńko kochana bardzo Ci dziękuję :kiss_2: :Rose: Znowu mam net, choć nie wiem na jak długo tymczasem. Prosiłam Paulinke o zmiane tutułu wątku i jak widac juz mamy tytuł adekwatny do bieżącej sytuacji. Także serdecznie dziekuję :) Może uda mi sie wkleic zdjęcia Bianeczki z jej domku. Jeśli znowu mnie wywali, to zapewne Emilka zrobi to jutro, bo przesłałam Jej te zdjęcia. Zaczynamy :) [CENTER]Bianeczka w objęciach Córki Pani Iwony[/CENTER] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb5iLFV5HRI/AAAAAAAACh0/UjId7nyDuJk/s640/105_2448.JPG[/IMG] [CENTER]Śpiąca królewna[/CENTER] [LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb5igYMoN9I/AAAAAAAACiA/bMISSfkJy4Y/s640/105_2456.JPG[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb5iWYGIjpI/AAAAAAAACik/OavWt6zT-_k/s640/105_2454.JPG[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb5iYCbSkjI/AAAAAAAACio/m5Pv2RxBXt4/s512/105_2455.JPG[/IMG][/LEFT] [CENTER]Ulubiona poza Biańci :)[/CENTER] [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/Tb5ijM1oCoI/AAAAAAAACiI/dI11B8HZ3-w/s640/105_2457.JPG[/IMG][/LEFT] [LEFT]Pani Iwono, bardzo dziękuję za zdjęcia. Pomijając urodę obiektu, zdjęcia są bardzo dobrej jakości. Bianeczka oczywiście śliczna. Dziękując za już, proszę o jeszcze :loveu:[/LEFT] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Napisałam prawie cały post i mnie wywaliło. Na działce mam internet dostarczany drogą radiowa i często tak bywa, że sygnał zanika. Tracę wówczas wszystko to co napisałam :angryy: Nie mam juz czasu na ponowne pisanie wszystkiego. Powiem tylko, że Bianeczka trafiła do bardzo dobrego domu, jest więc teraz panienka z dobrego domu :) Pani Iwona, która adoptowała Bianeczkę nie może sie jej nachwalić. Bianusia śpi oczywiście w łóżeczku z Pańciostwem i oczywiście w środeczku, wywalając to swoje kochane brzuchostwo :) Bianeczka jest bardzo posłuszna i mądra. Rano wita się rozdając całuski :loveu: Pani Iwona zapewne jest już z nami na wątku, bo na Jej prośbę podesłałam link do tego wątku. [CENTER][SIZE=4][COLOR=purple]Witam serdecznie Pani Iwono.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#800080]Bardzo dziekuję Państwu za to morze miłości, jakim obdarzyliście Państwo Biankę.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=2][COLOR=blue]Ona tego bardzo potrzebuje. Bianka to taka psia mimoza. Tak fizycznie, jak i psychicznie.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]==================================================================[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=2]Ten internet radiowy, to KICHA :angryy: znowu mnie wywaliło. Na szczęście teraz co trochu kopiuję to co napiszę. W ten sposób udało mi się u[/SIZE][SIZE=2]ratować [/SIZE][SIZE=2]poniższy tekst, którego nie udało mi się posłać po napisaniu.[/SIZE][/COLOR][/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [COLOR=blue][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ona tego bardzo potrzebuje. Bianka to taka psia mimoza. Tak fizycznie, jak i psychicznie. Ale Bianka do bardzo dobra inwestycja. Zwraca po wielokroć to, co w nią zainwestowano. Ona ma niewyczerpane pokłady miłości, którą z biegiem czasu Państwa w całości obdarzy. Potrzeba jej trochu czasu, żeby się przekonać, upewnić, że z Państwa strony nie spotka ją krzywda.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=blue][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja już jestem o tym przekonana, a Bianka przekona się z czasem. To jeszcze dziecko i potrzebuje więcej czasu, żeby to zauważyć.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [LEFT] [/LEFT] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']o matko, to i mi sié lza zakrécila jak doszlam do tego krzesla na którym Elik siedziala a mala przy nim plakalaaaaa rano :placz: snifffffffffffff ale to kilka chwil, dziecko zapomni, zwlaszcza ze znalezlismy jej Rodziné "wchodzácá jej w tylek" jak Elik i jaaaa :evil_lol: ja sié nie nadaje do adopcji :crazyeye: pográzylabym calá kasé i zastawila dom jakbym miala kilkadziesiát adopcji rocznie :-o a gdzie, w takim wymyslaniu, to ja mialabym najwyzej 2 rocznie :diabloti: Elu, calujé podlogé przed Twymi stopami za anielská cierpliwosc do dziewczynek i do mnie :diabloti: DZIÉKUJÉ zuuuota :Rose:[/QUOTE] Emi Ty waryjatko, kocham Cię za Twoją miłość do psiaków. Sprzątam chałupe i becze. Dostałam maila od Pani Iwony i kilka zdjęć Bianeczki, rozmiękłam zupełnie. Mam pozwoleństwo na pokazanie tych zdjęć na forum. Wkleję je jutro, bo dzisiaj już nie mam siły. Musiałam zakończyć bazarek dla Bena, a i goście mi się trafili - powitanie sezonu :) Zapraszam na jutro. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki mówcie sobie co tam chcecie, a ja i tak wiem, że razem ze mną cieszycie się, że Bianeczka trafiła do super domku. Przepraszam, że tyle musiałyście czekać na info, ale od czwartku przeprowadzamy się do letniego domu i sądzę, że wiecie co to znaczy :shake: Robiliśmy już dwie tury samochodem a i tak jeszcze nie wszystko przewieźliśmy. Ale do Bianeczki, bo tu o nią idzie :) Nasza Biańcia, już nie nasza, a mimo to bardzo się cieszę(choć popłakuję) bo Biankę adoptowała Rodzina, która bardzo ją kocha. Pokochali ją jak tylko ją zobaczyli na zdjęciu w ogłoszeniu. Nie mogli sie doczekać kiedy ją do nich przywiozę, ale z powodu remontu domu, nie było to możliwe. Bianka miałaby zbyt wiele emocji na raz, a to taka psia mimoza :loveu: Dopiero wczoraj było to możliwe. Co prawda trwał jeszcze montaż drzwi, ale to już nie była takiego ruchu i huku, a Państwo bardzo pragnęli, żeby Biancia przyjechała na ten długi weekend. Przywieźliśmy Biankę z całym posagiem :) tzn. z resztką pieluch, karmy suchej i puszkowej, zabawkami i co najważniejsze z jej domkiem, do którego schowała się niemal od razu, jak tylko postawiłam go na podłodze. Pewnie czuła się "u siebie" choć w nie znanym jej (na razie) miejscu. Rodzinka jest bardzo serdeczna. Bianka widać było, że nie jest zbyt pewna, ale i wcale się nie bała. Początkowo obszczekała swoją Pańcię, ale zaraz potem jadła Jej z ręki :) Na Biankę czekał już nowy koszyczek wyścielony białym mięciutkim prześcieradłem, ale ona na razie wolała swoją budę. Zostaliśmy poczęstowani pyszną kawą, porozmawialiśmy o Biance, jej zwyczajach. Pani Iwona powiedziała, że już rozmawiała z weterynarzem w sprawie sterylizacji Bianki. Bałam się jak przebiegnie nasze rozstanie z Bianką, ale poszło niemal bezboleśnie. Córka Pani Iwony wzięła Biankę do dalszej części domu, a my w tym czasie pożegnaliśmy się i po cichutku wyszliśmy. Wieczorem dostałam sms-a, że Bianka co prawda szukała mnie przez chwilę, ale nawet niezbyt długą. Pani Iwona zabrała ja na spacerek i dziewczę zapomniało, że miało mnie szukać :) Noc spędziła w łóżku Państwa, śpiąc w środeczku, bezwstydnie pokazując kochany brzucholek. Rano rozdawała całuski, potem nieco popłakała wąchając krzesło na którym siedziałam, ale szybko jej przeszło. Wszystko wskazuje na to, że nadal jest radosnym dzieciakiem, a to dzięki uczuciu jakim obdarzyła ją cała Rodzina. Bianka została pokochana bezwarunkowo. Jestem zupełnie spokojna o jej przyszłość. Muszę przerwać, burza. -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Witajcie Kochane Cioteczki, bardzo, bardzo Wam dziękuję za pomoc. Dzięki Wam domek dla Bena został sprawdzony i pozytywnie zaopiniowany. Moje tymczasiki też znalazły super domki. Jutro ostatnia mała jedzie do DS :( Ciężko będzie się rozstać, ale pociechą jest to, że domek bardzo superowy, zakochany w Biance po same uszy :) Domek z niewielkim ogródkiem, 20 minut drogi ode mnie. Obie sunie będę więc miała prawie w zasięgu wzroku, szkoda tylko, że w przeciwnych kierunkach. Przepraszam, że tak rzadko bywam u Was, ale odkąd pracuje na pełny etat (choć za te same prawie pieniądze), nie mogę się "wyrobić" :) Wszystko jednak wskazuje na to, że wkrótce w ogóle nie będę pracowała. Doprawdy nie wiem czy się cieszyć, czy płakać z tego powodu. Dostaję jeszcze telefony w sprawie sunieczek, może więc ktoś zdecyduje się na któregoś chłopaczka :) W każdym razie będę proponowała. Tylko poproszę na PW namiary do kogo ewentualnie przekierowywać telefon. W ogłoszeniach, tam gdzie się da, zmienie tekst i zdjęcia na chłopaczków. Czy zdjęcia da sie przekopiować do ogłoszeń z forum ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Wiem Elu, że Wam będzie ciężko :calus: trzymam kciuki, fajnie że znalazła dom.[/QUOTE] Oj ciężko, ciężko. Pocieszeniem jest to, że domek marzenie. Zakochany, zapatrzony w Bianeczkę. Gdyby nie remont domu, Biancie juz przed świetami grzałaby tam doopeczke. [quote name='enia']to łzy szczęścia mam nadzieję??????????;):loveu::lol: dziewczyny, a nie macie innych chętnych na szczeniaki? mamy dwa cudne (w moim bannerku) do wydania......i głucha cisza....[/QUOTE] Łzy szczęścia zaprawione nutką goryczy :( O Bianeczkę juz po zaklepaniu domku były telefony, ale odpowiadałam, że ogłoszenie nieaktualne. Jeden pan był bardzo upierdliwy (sory :oops: ) więc powiedziałam, że jak chce to może za około 2 tygodnie zadzwonić, to już będzie n 100 % wiadomo czy Bianka zostaje w nowym domku. Jak będzie dzwonił, albo ktoś inny to oczywiście podam namiary. Bardzo będę się cieszyć, jeśli uda się pomóc :) Jestem Ci bardzo zobowiązana :loveu: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
W piątek Bianeczka jedzie do swojego domku :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Sznupka bez budy, bez miski miała tylko łańcuch, ma DS !!!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='margo001']Sznupcia wita się poświątecznie :loveu:[/QUOTE] My tez witamy i zapytamy jakie i na kogo podać namiary w ogłoszeniach. Pomocne byłyby jakieś informacje o suni i sugestie, co powinno się znaleźć w ogłoszeniach. Im szybciej dostanę te informacje, tym szybciej ukażą się ogłoszenia. Najwięcej odpowiedzi na ogłoszenia jest, gdy ogłoszenie ukazuje się przed weekendem. -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
elik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Po Świętach też wszystkiego dobrego :) Czy to Betunia była przywiązana na przystanku ze złamaną łapeczką :-( -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']...Aaa, i zeby nie byly same ochy- scenie dzis przyszlo do mojego pokoju hotelowego i co? I jak za dobrych czasów 2 miesiące temu- napisiala mi na lózko :eviltong: Ale ona moze :p[/QUOTE] Tak wszem i wobec głosić co mi się przydarzyło :oops: Ja tak z radości, że Cię znowu widzę. Taki wstyd, taki wstyd... :placz: Ale za to jak wyszliśmy z restauracji, to nie tylko, że nie zrobiłam na Rynku, ale nawet jak doszlismy do Plant to pobiegłam na trawniczek, a nie zrobiłam kooo na deptaku, jak innym psom to się zdarza :p -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Jasna sprawa, taki widok należy upamiętnić :diabloti:[/QUOTE] No coż, na razie nie mogę zaprezentować się w biercie z pomponem, ale za to mogę Wam pokazać gdzie byłam dzisiaj z moją Mamą (przyleciała coś załatwić i musiałyśmy się zobaczyć), Ciotką Klotką, jeszcze jedną Ciocią i jej pieskiem Agatem - we włoskiej restauracji. Mama zamówiła dla mnie gotowane polędwiczki wołowe z, no właśnie zupełnie nie wiem po co, z merchewką :shake: I wyobraźcie sobie, że specjalnie dla mnie kucharz ugotował te marchewke z polędwiczkami :) A potem jeszcze Ciotka Klotka dała mi połowe swojego łososia piiiiiiiiiszny był. Tak sobie siedziałyśmy i wcinałyśmy pyszne jedzonko. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TbWQ0LM164I/AAAAAAAACe0/5Ve8mrazCM4/s720/Bianka%20i%20Agat%20014.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TbWSg7_8r1I/AAAAAAAACfQ/OQd-4vu7d5o/s720/Bianka%20i%20Agat%20022.jpg[/IMG] Ciotka Klotka karmi mnie łososiem. Miałam nawet serwetkę pod pyszczek :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TbWUrQP-t4I/AAAAAAAACf0/eWNzhiu4o-Q/s512/Bianka%20i%20Agat%20033.jpg[/IMG] Ach te telefony.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TbWQg9rZ7RI/AAAAAAAACew/uQ8xVHNDaj0/s720/Bianka%20i%20Agat%20015.jpg[/IMG] -
Sznupka bez budy, bez miski miała tylko łańcuch, ma DS !!!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='akarsay']/IMG] Czarne futro to Happy, nasz domowy rozjemca psich konfliktów a w wolnych chwilach mamka dla kotów. 0 % agresji, istna chodząca miłość do wszelkiego żywego stworzenia :loveu:[/QUOTE] O tak, jego właśnie miałam na myśli, też śliczności psiak, a że do tego taki przyjacielski to już fantastiko. Mój sznup niestety wojowniczo nastawiony do wszystkiego, co nie należy do stada. Sunie na nieszczęście takich samych manier nabrały i teraz, to taka banda, a nie sfora jest :(