-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Elik, co za szczescie ze nie zdazylas mnie zarazic ta niebezpieczna infekcja :diabloti: Uodpornilam sie widocznie tym pysznym ciastem kokosowym :sabber:[/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zanim przyszło mi do głowy żeby się uodpornić, to już było po mnie. Teraz już nic nie pomoże :shake:[/SIZE][/FONT] [quote name='emilia2280']Braaawoo, pisiu na spaceerku, pisiu na spaceerku. tak musicie jej spiewac jak w filmie: >I kto to mówi< "pisiu do kibeelka, pisiu do kibeeelkaaa" Acha cha cha dzisiaj na spacerku zrobliam trzy siooo i raz kooo :eviltong: [B]Ja te puszki, juz zamawiam, tylko sié dobudzé. zzzzzz[/B][/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za puszeczki pięknie dziękujemy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ta nasza Mamuśka to wstydu ni ma. Żeby budzić się po połedniu ?[/SIZE][/FONT] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']No właśnie dlatego, że mała i mało je nie chciałoby mi się 3 łyżek ryżu z 1 marchewką i połową udka gotować :eviltong: Wolę raz ugotować więcej oszczędzając czas i energię. Gdybym miała owczarka niemieckiego, który zjadałby pół kilo na jeden raz to co innego :p...[/QUOTE] Ja chyba zgłupłam na jej punkcie i tele, ale sie zmienie. [COLOR=wheat]Jak już Biank będzie w super DS[/COLOR] :eviltong: [quote name='Lidan']...Poza tym, że Dixi szczekała gdy zostawała sama w domu to innych problemów nie zgłaszano w nowym domku. A na kiedy zaplanowano ewentualną wizytę po-adopcyjną u Dixi?[/QUOTE] Kilka dni temu miałysmy obiecane zdjęcia Dixuni i nie ma dodziś. Martwię się, czy coś złego się nie wydarzyło :nerwy: Na wizytę na razie nie umawialiśmy się, zadzwonie; -
[quote name='Fufurek']... Oprócz tego, mogłabym dać troszkę rzeczy na bazarek dla niego, bo porobiłam porządki w biżuterii, które z mamą kupujemy namiętnie, a później leżą nie używane :P (bo szczerze mówiąc, dopiero zaczynam bywać tutaj częściej i nie umiem zrobić bazarku :oops:) :)[/QUOTE] [quote name='kkanarekk']... Rzeczy na bazarek bardzo się przydadzą, ja też mam kilka to jakby ktoś się podjął zrobienia bo ja nie mam pojęcia jak to się robi :) to podesłałabym zdjęcia rzeczy[/QUOTE] Jeśli podeślecie mi zdjęcia, mogę się podjąć zrobienia bazarku.
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']hahaaaaaaaaaaaa. Elu zuuuota. Mozesz ugotowac takie cudo i na caly tydzien i pomrozic w malutkich porcyjkach i codziennie wyciágac wieczorem z zamrazarki na dzien kolejny. Nie mogé z Ciebie hehe. Tak nie mozesz bidna sobie robic dodatkowej pracy, nie trzeba. To jutro zamówié puszki woreczkowi i okraszaj jej tylko suche i niech je to albo chudnie, nie zaszkodzi jej :evil_lol: Lepiej zamiast tyle gotowac naucz já jesc owoce- jabluszka powninna jesc codziennie :p[/QUOTE] I Ti Brutusie przeciwko mnie :placz: Tak właśnie myślałam, że będem jej tylko maścić puchami, a to zamrażanie małych porcji to fajny pomysł. Aż wstyd, że mi to wcześniej nie przyszło do głowy :) Ale, ale dzisiaj Bianeczka po raz pierwszy zrobiła na spacerku i siooo i kooo. A mądralińska jak coś zrobi, to zaraz biegnie po nagrodę. Dzisiaj dostała od razu 4 nagrody. Dwie za siooo i dwie za kooo :evil_lol: [B]Ale martwi mnie, że dość długo nie ma obiecanych zdjęci Dixi. Czy u Nich wszystko w porządku ?[/B] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Lidan nie bądź okrutna :( Bianka to mikrusik, tak samo rogiłabyś, gdyby mała była na Twoim wikcie. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']oooo. a to biedna dropiatka! Moze dostalo jej sié z lyscia od babci :evil_lol: Eluuu, ja nadal nie wiem co zamówic dziadowi w krakvecie, to co ona bédzie jadla? Czy z racji otylosci przejdzie na suche tylko? :diabloti:[/QUOTE] Bianka chętnie wcina makaron z podudziami indyczymi, co obecnie jej podaję. Nie ukrywam jednak, że jest to uciążliwe. Muszę gotować często, małe porcje, bo Bianusia nie je dużo na raz. Jak gotowałam większe ilości, to resztę dawałam starszym psiakom, bo bałam się, że małej może zaszkodzić. Bianeczce bardzo smakowały te puchy, o których pisała enia więc jeśli możesz, to bardzo Cię proszę zamów je dla niej. Będę puchami okraszać suchą karmę. Ostatnia puszkę, za Twoją poradą, tak właśnie wykorzystałam. -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
elik replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Rozbeczalam sie jak ogladalam te akcje ratownicza ....[/QUOTE] I ja oglądając tą akcję stwierdziłam, że mam oczy w mokrym miejscu :-( Mogę sobie wyobrazić co przeżywała właścicielka tego psiaka. Ja tylko przez jedną noc myślałam, że straciłam mojego ukochanego, 4-ro miesięcznego wówczas, a 8-mio letniego obecnie psiaka. Jak się znalazł rano, to ja wyłam ze szczęścia, a on dosłownie skakał po ścianach, widać było, że radość go rozsadza :loveu: Ona przez 3 tygodnie nie wiedziała jaki los spotkał jej pupila. Koszmar :placz: A co do ciachania suniek, to po prostu im młodsza sunia, tym wszystko jest mniejsze i operacja trudniejsza. W Polsce nie ma tradycji ciachania tak młodych suczek więc lekarze nie mają doświadczenia, boją się podejmować ryzyko. Podejrzewam, że w USA już studenci praktykują na młodych suniach więc mają i nieco doświadczenia i więcej odwagi w tej kwestii od naszych wetów. I chyba stąd biorą się różnice w podejściu do tematu. Jeśli zostanie podjęta decyzja o sterylizacji suni, to należałoby skontaktować się z Soemą w sprawie pokrycia kosztów. [B]Jeśli nie będzie pełnego pokrycia kosztów, dołożę się do sterylizacji. Proszę wówczas o info na PW.[/B] Polazłam na 1-szą stronę i znalazłam potwierdzenie tego co napisałam wyżej :) [quote name='togaa']...Nie chce nikogo do niczego przekonywac, ale jedna z moich suń (obecnie 11 letnia i w typie urody powyższej ) , jest sterylizowana przed 1-sza cieczką. Szczesliwie zyje sobie do dziś, wyglada młodo, pełna sil witalnych. No, może mentalnie pozostała na poziomie szczenięcym ale to tylko jej dodaje uroku. Lekarz który to proponował , praktykowal w Stanach a tam ponoc to powszechne...[/QUOTE] -
[quote name='kora78']jak cos robie to pelna para :) przepraszam, jesli Cie urazilam. nie to mialam na celu. pisalam 2 dni wczesniej na watku, bez echa przeszlo, wiec napisalam jasniej. widac, ze watku deklarowicze nie odwiedzaja...[/QUOTE] Kiedy przeczytałam PW byłam Ci wdzięczna za przypomnienie, ale kiedy weszłam na watek i przeczytałam tamten wpis, to mną zatrzęsło. Tak sie nie robi kochana. Po to istnieje PW, żeby pewne delikatnie sprawy poruszać. Dopiero, gdy ktoś świadomie nie wywiązuje się z podjętych zobowiązań, można go piętnować. A takie przedwczesne wycieczki mogą zniechęcać, co na pewno nie jest w przypadku dobrowolnych wpłat wskazane :)
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']... a jak nasze rozpuszczone do niemozliwosci sceeeenieee? ba, no [B]moje dziecko musi byc obrzydliiiiwie spsute[/B] :evil_lol:[/QUOTE] Mówisz, masz :diabloti: Ta smarkula ma dokładnie przewrócone we głowince. Ustawia wszystkich w chałupie jak chce. Jedynie staruszka Belusia wyłamała się z rozentuzjazmowanego tłumu i nie podziela zachwytów nad 1/2 plag egipskich. Mała pirania odwzajemnia się i demonstracyjnie obchodzi starke szerokim łukiem. Chyba pod naszą nieobecność Belunia weszła w rolę belferki :mad:i pokazała małej jej miejsce. [COLOR=lemonchiffon]Bianka jest zjawiskowa :loveu:[/COLOR] -
[quote name='kora78'][B]elik i Florentynka prosze o wplate deklaracji[/B] 9tego musi miec lilu kaske za hotel[/QUOTE] Kora jestem Ci wdzięczna za przypomnienie, ale myślę, że to, które zrobiłaś na PW w zupełności by wystarczyło.
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Musze Wam donieść, że Mamuśka zasponsorowała Bianeczce super legowisko-budę. A tak w ogóle, to dziecka ładnie przetrzepały Mamuśce kieszenie :evil_lol: [COLOR=wheat] Nie będę ukrywać, że z moją wydajną pomocą [COLOR=black]===================== Tak mi się podoba to allegro, że co trochu wchodzę i sobie oglądam zdjęcia Bianeczki. Więc [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]Lidan, ten obserwator, to na razie ja. Ale obiecuję, że już się powstrzymam, żeby Cię w błąd nie wprowadzać :)[/COLOR][COLOR=wheat] [/COLOR] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Może być [B][SIZE=4]?[/SIZE][/B] [SIZE=4][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1548435745"][COLOR=red]>>[U][B]ALLEGRO BIANKI<<[/B][/U][/COLOR][/URL][/SIZE][/QUOTE] Jejku jejejku śliczne, takie na jakie piękna Bianeczka zasługuje :loveu: [CENTER][SIZE=3][COLOR=purple]Lidan ogromniaste, wielgachna dziękuję[/COLOR][/SIZE] :kiss_2: :cool2: :buzi: :iloveyou: :klacz: :Rose: [/CENTER] Emi, masz rację, dobór tego ostatniego zdjęcia jest bardzo dobry. Stwierdzam, że jesteś profesjonalistką w robieniu ogłoszeń na allegro :) Tylko mała prośba o delikatną korektę wstępu. Jest to bardzo wzruszający tekst, ale wynika z niego, jakby 4 m-ce temu na Podkarpaciu była powódź. [SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#b10047][B]Bianka[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#b10047] to młodziutka sunia, która około cztery miesiące temu przyszła [/COLOR][/SIZE][COLOR=#b10047][SIZE=2]na świat w [U][I]zalanej[/I] [/U]przez powódź podkarpackiej wsi[/SIZE].[/COLOR][/SIZE] Może tak: [SIZE=2][COLOR=#b10047][B]Bianka[/B][/COLOR][COLOR=#b10047] to młodziutka sunia, która około cztery miesiące temu przyszła [/COLOR][COLOR=#b10047]na świat w [U][I]zrujnowanej [/I][/U]przez powódź podkarpackiej wsi.[/COLOR][/SIZE] Albo co inksze, jeśli Wam coś lepszego do głowizny przyjdzie. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']ehh, teraz wszystko jest w internecie. caly myk polega na tym zeby odsiac informacje pozyteczne i wiarygodne od jakiegos bajdurzenia. hehe, czasy bibiloteki i ksiég juz dawno minély. no tak, orzechy. ale to juz nie dzis. dobranoc.[/QUOTE] Emi, Ty żyleto :diabloti: A moje psiaki dostawały do tej pory tyle orzechów ile tylko chciały. Czy mam się z tego powodu biczować ? Jeśli faktycznie są szkodliwe, to dzięki Bogu moje psiaki są odporniaki :evil_lol: Ale tak na wszelki słuczajny, będę im ograniczała te przyjemności. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Nieładnie, nieładnie moje drogie forumowiczki :shake: To wolno, tego nie wolno, a o urodzie niewątpliwej pisinki to co ???? Obraziłam sie, idę z psiakami na spacerek :cool3: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
A my znowu mamy nowe zdjęcia, acha :eviltong: Jak Bianka wcina orzechy - sama je sobie otwiera ! I 2 filmiki mamy, ale nie potrafimy ich przesłać na wątek :shake: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZhSblqaa9I/AAAAAAAACKY/hMBUPEinE50/s512/PICT0069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZhSe6B5bcI/AAAAAAAACKY/C-kM93gHHek/s512/PICT0072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZhSYAgpmXI/AAAAAAAACKY/BfWn1TJpP6E/s512/PICT0068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZnkraMc_bI/AAAAAAAACNI/WIUdIK8ymuI/s512/PICT0004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZnkrvzX1rI/AAAAAAAACNQ/IOWfwSRtCL8/s512/PICT0002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZnk1BfTwWI/AAAAAAAACNo/g9rpNFrx7f0/s512/PICT0013.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZnlKkPYgPI/AAAAAAAACOA/2suVVHPeuxc/s512/PICT0021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZnlQhnl1rI/AAAAAAAACOE/7mpwqqmC-ik/s512/PICT0022.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TZnk9cCumSI/AAAAAAAACN0/NvQk11nM9-A/s640/PICT0019.JPG[/IMG][/CENTER] Jeśli ktoś potrafi wkleić link do filmu na wątek, to z przyjemnością prześlę mailem te 2 filmiki - plizzzzzz :kiss_2: :help1: -
ONEK zagłodzony na śmierć! sunia i szczeniak już w DS
elik replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zenobiusz flores']Trzeba się bardzo, bardzo starać żeby zagłodzić owczarka - ....[B]męka tego psa musiała trwać długo .[/B]...[/QUOTE] No właśnie, dlatego zastanawia mnie, że nikt dotychczas nie zapytał, jak to możliwe, że biedak leżał tam pod ścianą i konał, co zapewne musiało trwać kilka dni, a oni i te ich dzieciory patrzyli na to ????? Niedobrze mi się robi, jak o tym pomyślę. To nie ludzie, a co z tymi dziećmi ? Konieczna jest resocjalizacja. I to powinno być nakazane sądownie. Inaczej z tych dzieci nic dobrego nie wyrośnie. -
Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)
elik replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Wątek zbiorczy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL][/QUOTE] Sory, nie po to piszę, żeby jątrzyć, ale o psy mi chodzi. Zdjęcia pokazują warunki w jakich trzymane są psy. Z takich właśnie warunków psy zabierane są interwencyjnie, a tu babsztyl zbiera kasę. To ma być DT - dom tymczasowy ???? To obskurny chlew, czy komórka. To potworne. Nie działa powyższy link. Czy wszystkie osoby, które oddały swoich podopiecznych do tego pseudo DT wiedzą o koszmarnych praktykach tej bezdusznej baby ? Czy wszystkie psy zostały zabrane z tego potwornego miejsca ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']hehe, bédziemy oczywiscie wdziéczne, a jak. moze i jest jakis promyk nadziei ale przy okazji mozna wystawiac piéne scenie na widok publiczny. sliczna jest, niech sié pokazuje :diabloti: erm o mailu od zainteresowanej mowa? pewnie ze to jedno, ale j.w. :razz:[/QUOTE] A co myślisz Emi o wydarzeniu na FB ? Może tam domek znajdzie, oczywiście musiałby to być domek w Krakowie :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Czy ja mam wystawić tej małej podrośniętej rozpieszczonej pannicy allegro :???: Bo jakoś tak chyba się (i ją) zaniedbałam :oops:[/QUOTE] Hmmmm wpadam co jakis czas na pocztę, ale na razie nie ma odpowiedzi na mojego maila. Może niech zadecyduje Emilka ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Elik nastaw date w aparacie, za pare lat bedziemy myslaly ze to rzeczywiscie byl rok 2005 :evil_lol:[/QUOTE] Tak, to może sie zdarzyć ;) Dzięki Tobie aparat znów może być użyteczny. Dziękuję :kiss_2: -
[quote name='Lilek']Witaj, Elik, kopę lat!!! Ale ładny bannerek machnęliście. Tylko jak się go pobiera?Ja chyba wyjątkowa sierota jestem, bo nie potrafię tego zrobić.:oops::oops::oops:[/QUOTE] Ooooo witam, witam faktycznie kopę lat :lol: Banerek jest podlinowany więc wystarczy go skopiować, wkleić do sygnatury i zapisać.