Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. U nas też sporo śniegu, ale moje psiaki odkąd temperatura spadła sporo poniżej zera, po spacerku biegusiem do domu. Już tak bardzo śnieg nie cieszy
  2. Ja także życzę, aby wszystkie czworonogi znalazły swoją bezpieczną przystań, u boku dobrych, kochających je ludzi. Jest to moim największym marzeniem.
  3. Też bardzo się cieszę, bo rodzina, która chce Dunię adoptować to bardzo empatyczni ludzie. Rozmawiając przez telefon miałam takie odczucie, a Pani Ania ot potwierdziła. Są zakochani z Duni.
  4. Muszę się z Wami podzielić radością Dzisiaj odbyła się wizyta dla drugiego mojego podopiecznego Toficzka. Też wypadła bardzo dobrze. Radość ogromna i to podwójna. A teraz lece na spacer z moimi psiakami.
  5. Faktycznie jest po wizycie. Pani Renata nie może się ze mną skontaktować, bo ma zablokowany telefon i nie może go odblokować. Skontaktowała się na Messengerze z Asią alaskan Wizyta wypadła bardzo dobrze. Pani Renata na moją prośbę sprawdziła kompletność ogrodzenia. Pan powiedział, że gdyby okazało się, że gdzieś jest nieszczelne, to zlecą naprawę. Okazało się, że nie ma takiej potrzeby. Pani Renata określiła ludzi i dom bardzo pozytywnie. Prawdopodobnie jutro odblokują Jej telefon i zadzwoni do mnie przekazać więcej szczegółów. Generalnie stwierdziła, że to będzie bardzo dobry dom dla Toficzka. Poker, los Toficzka w Twoich rękach. Jeśli zdecydujesz, że do odpowiedni dom dla Toficzka, to spiszę umowę i podeślę na Twój adres e-mail.
  6. A ja tak martwiłam się, bo od października nie było ani jednego telefonu z sześciu ogłoszeń. No i ten i od razu właściwy. Czasem tak właśnie bywa.
  7. Oczywiście, też tak uważam, nie zamierzam się w to wtrącać Może nie warto dawać do DS tej karmy., z którą Toficzek przyjechał, skoro ma po niej brzydkie koo. Może lepiej posłuży innym pieskom? Mówiłaś, że ktoś po świętach będzie jechał w stronę kikou. Jeśli to się zdarza, to może byłaby sposobność podrzucić Jej resztę karmy? A może nie warto się tym zajmować, bo niewiele zostało? Albo może przyjęłoby schronisko we Wrocławiu? Najlepiej Ty zadecydujesz, bo wiesz ile zostało i co warto z nią zrobić.
  8. Nie wiem o której godzinie odbędzie się spotkanie. Mogę zadzwonić i dopytać Na szczęście Państwo wiedzą o tym podsikiwaniu mebli i godzą się z tym. Mam tylko nadzieję, że poradzą sobie z tym, bo na dłuższą metę jest to nie do przyjęcia. Czyżby Tofiś wymagał gotowanej karmy? Bardzo proszę powiedz ile trzeba zwrócić za Tofisiowe leczenie i podaj nr konta do przelewu.
  9. Powroty z adopcji się zdarzają. Czasem jest wina obopólna, po prostu nie zadziała chemia ale lepiej, że wracają, niżby miały zostać i nie być szczęśliwe.
  10. Na szczęście Asiu zareagowały szybko i operacja uratowała psiakowi życie. W tych przypadkach liczą się minuty. To bardzo niebezpieczny przypadek. Niestety z powodu skrętu kiszek odeszła moja wspaniała tymczasowiczka, która mieszkała z nami na działce ponad 2 miesiące. Broniła moje psy przed zaczepkami innych psów już po adopcji. To była duża sunia w typie dobermana. Adoptował ją znajomy z działki. Odeszła po dwóch latach od adopcji. Nie zdążył do weta
  11. Jesteś niesamowity i niepowtarzalny, a szkoda. Przydałoby się bardzo wiele takich napoleonów. Szkoda, że klonowanie nie jest możliwe Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo i długo zdrowia.
  12. Witaj Aniu kochana. Jak miło Cię spotkać Dziękuję za wyjaśnienie
  13. W zasadzie wszystkie nasze psiaki dobrze trafiają. Może ryzykuje tym stwierdzeniem, ale nie przypominam sobie, żeby zdarzył się jakiś bardzo nie trafiony dom.
×
×
  • Create New...