Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Niestety taka jest praktyka tak schronów, jak i niektórych organizacji, a potem jest dramat. Dramat psa i człowieka, który spodziewał się totalnie innego zachowania psa.
  2. Przeniosę tu mój apel o wpłaty deklaracji, bo na poprzedniej stronie będzie niezauważalny, a kasiorka potrzebna. Na koniec Dunia znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Dzisiaj okazało się, że nie została wystawiona faktura za pobyt w hotelu za okres 18.11. - 17.12.2023 r. - 780,00 zł, którą teraz trzeba zapłacić. "Dojdzie" jeszcze faktura za okres 18.12.2023 - 11.01.2024 tj. 25 dni - 629,00 zł do tego jeszcze zapłata za transport około 600,00 zł. Razem 780 + 629 + 600 = 2009. Dunia ma na koncie Fundacji ZEA 1845,00 zł. Konta prywatnego nie podawałam więc Dunia ma tylko tyle pieniędzy, ile jest na koncie ZEA. W związku z powyższym bardzo proszę o wpłaty deklaracji za I.2024 r.
  3. Widocznie dobrze się czuje, bo już zameldowała się na łóżku państwa. Oczywiście powiedziałam, że muszą reagować od już, bo po czasie, jak uzna to za normę, będzie trudno.
  4. Na koniec Dunia znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Dzisiaj okazało się, że nie została wystawiona faktura za pobyt w hotelu za okres 18.11. - 17.12.2023 r. - 780,00 zł, którą teraz trzeba zapłacić. "Dojdzie" jeszcze faktura za okres 18.12.2023 - 11.01.2024 tj. 25 dni - 629,00 zł do tego jeszcze zapłata za transport około 600,00 zł. Razem 780 + 629 + 600 = 2009. Dunia ma na koncie 1845,00 zł. W związku z powyższym bardzo proszę o wpłaty deklaracji za I.2024 r.
  5. Zgodnie z planem, Dunia już powinna pakować się do samochodu, ale jak na razie nie mam wiadomości, że tak się stało. Pewnie są trudne warunki na drodze i jest pewne opóźnienie. EDIT Właśnie otrzymałam wiadomość, że dziewczynki wyruszają w drogę do swoich domów. Szczęśliwej drogi już czas. Kochane sunieczki niech Was już nigdy szczęście nie opuszcza!
×
×
  • Create New...