Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Asiuniao, nie pogadałabyś z Panią Lidką ? :roll:
  2. O Zmysł, jesteś ? ;) Twój podopieczny Zorro poszedł do adopcji ,wiesz ? ;) Paros - dziewczyny jutro bedą w fundacji, pewnie dadzą Ci znać.
  3. aamms prosze zmień tytuł tak jak sugeruje asiap :roll: Moze odezwie się ktos z okolic.
  4. Ojej, ile dobrych newsow sie na "emirze" naczytalam- na Jeta juz czeka opiekunka, Czacza i Zorro adoptowane, KROPA jedzie do Szwecji :loveu::loveu: Coś się ruszyło ;) A skad ta Szwecja nagle?:crazyeye: TO Hani robota czy co?
  5. Ojej, brakuje właściwie tylko 1 ogniwa -odlowienia i dowiezienia psa do WARSZAWY :roll: Asiuniap, dobrze zrozumialam- Azyl by wzial "patronat" nad sunia w jakiejs warszawskiej klinice (w jakiej)? DOGOMANIACY, którzy tak licznie braliście udział w akcji łapania KAZIKA pod Wierzbnem. Może jako doświadczona ekipa ;) ktoś by spróbował??? Sunia już raz była potrącona przez samochód, nie jest bezpieczna :shake:
  6. Oooooooo, Zorro poszedł do adopcji? Jakos przegapiłam... A propos adopcji - jest juz ta lista adresow do kontroli poadopcyjnych? Akurat w weekend wykroilabym troche czasu ;)
  7. A co u naszego wujaszka ZMYSŁA? :roll: Cisza taka, lesne skrzaciki nie podskakuja nawet..
  8. Podniosę - ktoś mogłby pomóc???
  9. Misiu, szczęście się jednak do Ciebie uśmiechnęło :loveu:
  10. Coś się klaruje z tym transportem ?
  11. No wlaśnie? :roll: Anetta, co miałaś na myśli ?
  12. Yuhuuuu :multi: Oby sie udalo !!! Dziewczyny, zmiencie tytul na: Transport [B]Ruda-Warszawa pilnie potrzebny[/B] czy cos w tym stylu i na watku transportowym
  13. Miałam już telefon :cool1:
  14. Dorzuce sie do kosztów , oby tylko się udało! MIsiu, nie poddawaj się :placz:
  15. Może Ty możesz ocalić tę cierpiącą sunię ?:help1:
  16. ło boze, czegoz ci rodzice z nudow nie wymysla w szoku poporodowym...:crazyeye:
  17. Olga, ciągle zapominam Ci to powiedziec - Emi na tym zdjęciu poniżej to wypisz-wymaluj PANKRACY (dawny program dla dzieci). No nie?
  18. Podnoszę zanim będzie za późno :shake: Może jakiś tymczas chociaż?????
  19. Przyzwyczaił się do nowej budy? Ktoś coś wie?
  20. Enia, ja jutro bym sie chciala umowic na przekazanie :roll: Miejsce znasz, krotki tel do mnie i wyskakuje z pracy z tobołami :p Zescie mnie ubawiły tą licytacją o mądrych i inteligentnych :lol:
  21. Te zdjęcia tego nie oddają :roll: Trzeba bylo widzieć BEZę rozpedzoną i wpadającą do wanny z pelna swiadomoscia - bynajmniej nie był to wcale przypadek :lol: A potem z pełna satysfakcją i zadowoleniem siedzącą w wannie, super widok :loveu: Oj, wogole BEZA jest super psem, poważnie.
  22. Paroweczka zwinna jak kot :cool3: :evil_lol:
  23. Dziewczynka prosi o dom.. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6268/bezikrc5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...