-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ale tu cicho się zrobiło. Ania z Olga na wizytach poadopcyjnych w Szwecji ;) , Enia nic sie nie odzywa, Mycha od czasu do czasu, Marie to juz wogole o nas zapomniala :shake: Jak dziewczyny wroca ( za tydzien) trzeba pomyslec o plakatowaniu - domki potrzebne na już :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Sie przytulili, nie powiem :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Hi hi -to Ty Mycha tam zawozisz sunie, miejsca dobrze nie zagrzeją i juz je wieziesz z powrotem do nowych domow :evil_lol: Samowystarczalna raczej jestes :lol: , a EMIR pomaga po prostu "dobrą ręką" ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
juz bym dawno miala (setki okazji było),ale moj pies pozeraczem kotow jest i w tej materii nic nie poradze. Na szczescie "koci amok" to tylko szalencze gonitwy wzdluz ogrodzenia, ale ryzykowac nie moge. :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oooo, jak tu kocio sie zrobilo ;) I co Zmysl? Bodzio u Ciebie zostaje :cool3: ? -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Mośka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: Myślałam, że pomyliłam wątki :crazyeye: To cud! :smilecol: CUDOWNYM ludziom, którzy zdecydowali się dać Oskarkowi dom, życzę morza wytrwałości i mnóstwa radości z obcowania z Oskarkiem :loveu: ASIU- dbaj o siebie! I myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze ( wiem co mówię, też to przeszłam ). -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
:lol: rozśmieszyliście mnie z rana :lol: najpierw tą walką o łóżko EMIR, a potem połknięciem panci w różowym szlafroku. Zmysł, to Ci sie udało :evil_lol: , widze to oczyma wyobraźni ;) Olga, musisz sobie inny nochalek znaleźć :p Jak tu nie kochać takiego brzuchala: Bonisiu -życzymy Ci cudnego domku :loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nooooooooo, kto nas bedzie ogonem smagał ;) Zmysł, niemieckie budy to inna bajka. Ta organizacja nie chciała isc w slady szwedzkiej i chyba nie spisywali z nikim zadnej umowy. Olga, nie wiesz co z tymi budami? Mi sie cos zdaje, ze widzialam 2 czy 3 sztuki w fundacji bud łudzaco podobnych do tamtych- stoja po lewej stronie stojac na schodach przodem do podworka. Nie wiesz czy to te właśnie ?:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ojej, dopiero wyczytałam: BONI i SUŁTAN są w nowych domach :multi: :multi: :multi: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dzieki Evita ( zwłaszcza za Gapcia ;) ) Zmysł, masz pewne zaległości, bo dołączyłeś do nas później ( chociaż patrząc na Twoj dorobek postów możnaby myśleć inaczej :lol: ). Jesli chodzi o budy, ktore ufundowala szwedzka organizacja DIO, byly one darem dla Fundacji EMIR z chwilowym udostępnieniem psom wegrowskim. Sprytne, nie? Tu zapobiegliwość i dyplomacja OSIOŁKA okazała się bezcenna :loveu: Wiem,ze spora cześć tych bud jest juz u EMIR. COs chyba jeszcze zostało po likwidacji schronu, wiem, ze Emir pilnuje tematu ( sprawa rozbija sie oczywiscie o transport) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Coś strasznego! Nie mogę w to uwierzyć,że facet do tej pory nie ma postawionego zarzutu za skatowanie [/FONT][FONT=Verdana]na śmierć psa :angryy: [/FONT] -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
Mośka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Majo jest cudny :loveu: Lenana, dziekujemy za dom, który mu dałas, lepiej trafic nie mogl ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Medar- super, że dzieki Wam „macki” EMIR sięgają tak daleko. Im nas wiecej- tym wiecej można zrobić.:multi: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]A jaki masz profesjonalny strój interwencyjny,fiu fiu, chyba i ja bym uległa takiej perswazji :lol: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ja juz spełniłam swoj obowiazek ;) . Maja prowadzi- przewaga duuza..na razie. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oj szkoda. Mam nadzieję,z e nie zmienili zdania tylko przelozyli termin. A czy wczoraj nie byla to ta niedziela, ktora byla nadzieja Boni ? :cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, nie wiesz, byly jakies adopcje w weekend :cool3: ? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dzien dobry Zmysł, chyba zostaliśmy sami na polu walki ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nie ogladalam :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga i Mycha- no i co z Latkiem ustalono?:cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Raczej nie :roll: , mam nadzieję, że nie łączy nas podobieństwo :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gapiszonek najpiękniejszym psem w fundacji jest :mad: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Narobiły smaku i tyle... :eviltong: No dobra, zasłużyłyście na prezencik za całokształt, oto on (nie moglam sie oprzeć): [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5945/gapcio0707101vh7.jpg[/IMG] Cudny, prawda???:loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Solenizantki - wszystkiego naj dla WAS:loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dzis w WYBORCZEJ (Stołeczna) jest artykul o Łatku.