Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Zapomniałam: przejeżdżałam wczoraj przez Węgrów. I w związku z tym nie mogłam usnąc... Na rondzie wjazdowym od strony Warszawy siedział młody onkowaty psiak. Zatrzymaliśmy się i gdy wyszłam z samochodu zobaczyłam w rowie drugiego, śpiącego właśnie psa ( cały czarny, podobny do Mrówki, gruby, podejrzewam,ze to szczenna suka)). Ten onkowaty ze strachu szczeknął jak się zbliżałam budząc czarnego. Biedactwo zerwało się i w potwornej panice w nogi przez ulice. Cała zamarłam, ale na szczęście akurat nic nie jechało. W samochodzie mieliśmy karmę, więc szybko ją wyrzucilismy. Mlody podszedł kulejąc (potracony pewnie, wychudzony), ale o dziwo nie zjadł tylko powąchał i patrzył za tym czarnym, który się gdzieś ukrył. My patrzylismy tak z 10 metrow. Jak zaczelismy sie oddalac do samochodu - wrocil ten czarny znow biegnac przez ruchliwa ulice. Mlody go "zawołał" do jedzenia. Serce mi pekło :placz: Gdy probowalam sie choc o krok zblizyc -znow panika...NIestety nie pomyslalam nawet by cyknac telefonem fotke, bo bylam w stresie,ze ktorys wpadnie lada chwila pod samochod. W dodatku zatrzymalismy sie w ruchwliwym miejscu i juz niecierpliwi trabili :mad: Jak odjeżdzaliśmy - psy podeszły do jedzenia... EDYTA -lub inni Węgrowiacy - proszę - sprawdźcie czy one tam koczują... Moze zrobcie jakies zdjecia jak sie uda. Tylko blagam -ostroznie, bo ta ulica taka ruchliwa :shake: (glowny wjazd do Węgrowa).
  2. A co tu taka cisza? :mad: Niestety Marie sie nie odzywa, a potrzebuje wprowadzić małe zmiany tekstowe w pliku PDF. Czy ktoś może mi pomóc?
  3. KOło Przyjaciół BEJA? JAkieś pomysły ??? :placz:
  4. Jak masz czas - przeczytaj wątek od dechy do dechy - dopiero wtedy zrozumiesz co nas tu tak magicznie przyciąga :p
  5. [quote name='Miki'] Nie napisałaś jednak, że wetka stwierdziła spore odwodnienie i praktycznie krytyczny stan. Było tak, że jeśli pies nie zacznie jeść i przede wszystkim pić, trzeba na drugi dzień przyjechać na kroplówkę, aby utrzymać go przy życiu. Był apatyczny, leżał tam w gabinecie, obojętny na wszystko, pogodzony ze swoim losem. I ryzykując chorobę swoich domowych zwierzaków, solidne kłopoty rodzinne podjełaś próbę ratowania Beja.[/quote] Ojej, było aż tak źle :-o ?? NEIGH- wielki szacunek dla CIEBIE :loveu:
  6. No dobra dobra, dowód w postaci zdjęć poprosimy :eviltong:
  7. Truścik zaczął nowe życie :loveu: Neigh, tak ładnie to wszystko ujęłaś. Jest dokładnie tak jak piszesz na poprzedniej stronie. Jak będziesz miała chwile zwątpienia - polecam Ci ten cytat: [B][COLOR=darkorange]"NIe można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś."[/COLOR][/B]
  8. Co u suni? Mycha, masz jakieś wieści?
  9. O kurcze, ktoś kupił 100 cegiełek :loveu:
  10. Jest nawet odzew Aniu, nie jest tak źle jak sądziłaś ;)
  11. BŁAGAMY O POMOC! [B]Tara[/B] trafiła pod skrzydła Fundacji "EMIR", która nawet w krytycznej sytuacji nie potrafiła nam odmówić. Zerknijcie na ten wątek - jest dramatycznie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94861&page=4[/URL] NIe odwracajmy się teraz od EMIR, prosze wesprzyjcie Ją jakimś groszem :modla::modla::modla: [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"[/B] [B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Konto Fundacji: [/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]Bank Śląski O / Grodzisk Maz.[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Adres:[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=2] Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/SIZE][/B][/FONT][/B]
  12. Kazanus, widze, ze masz opory :roll: Jestes nowy/a na DOGO i nie dziwie się wcale Twoim obawom. Niestety, taki swiat.... Co do Asi to akurat i ja zarecze, ALE zalatw to moze tak: podaj swoj nr telefonu na PW osobie bedacej w kontakcie z ASIA lub z sama Asia i popros o przekazanie Twojego telefonu Pani BAsi. Moze Ona osobiście do Ciebie zadzwoni i wtedy się porozumiecie. Trochę zachodu, ale jeśli to pozwoli Ci spać spokojnie i równocześnie pomóc Oskarkowi - nie widze przeciwskazań ;)
  13. [quote name='mycha101'] Gdybym miała więcej czasu i mieszkała bliżej, to mogłabym do niej jeździć. Ja sobie tak wymyśliłam, że próbowałabym ją sobą zaciekawić, czyli stałabym się wspólokatorem i tak np siedziałabym z nią w boksie przez np. 2 godzinki dziennie i mówiła do niej.[/quote] Wiesz Mycha jaka jest "profesjonalna" metoda oswajania zdziczałego psa ? Właśnie tak jak napisałaś - chodzi się do psa, mówi do niego ALE NIE PODCHODZI. To pies ma przełamać strach i ciekawość i podejść do człowieka pierwszy. Trzeba być super cierpliwym i wytrwałym, ale to działa. Jak ktoś nie wierzy - przypomnę Żanetkę z Węgrowa. Na początku bała się nawet spojrzeć na człowieka, a teraz grzeje doopcie w swoim domku :p To właśnie w ten sposób była socjalizowana.
  14. Nie jest dobrze :shake: Nowe przepisy miały ułatwić podatnikom przekazywanie 1% dla OPP. Podatnik nie bedzie musiał stać w kolejce na poczcie, nie bedzie wypełniał druczkow lecz po prostu wpisze w PIT w odpowiedniej rubryce nazwe i nr OPP. Ale dlaczego pieniadze maja być przelane dopiero w III kwartale ? :crazyeye:
  15. [quote name='Ania W']Super! :multi: No to mamy happy end! Olga trochę odeśpi, posprząta i....ciekawe co zrobi dalej :razz:[/quote] No właśnie, chyba myślimy chyba o tym samym, Aniu :cool3: Olga, poki TZ jeszcze ubolewa po odejściu Farcików- szybciutko klin klinem :roll:
  16. Przeczytałeś ? ufff, bo już sie bałam, że wyjachany jesteś czy cus ;), a tu warto kuc zelazo póki gorące. Rozumiem, że przejąłeś sprawę :cool3: ?
  17. Przelałam deklarowane 50,00 dla EMira z dopiskiem "dla Tary"
  18. A na kiedy Ci to Olga potrzebne?
  19. OOoo, czesc Malgosiu ;) Jakby co, mogę pomóc w odbiorze, to moj rewir.
  20. śliczna sunia. Ciekawa jestem Mycha czy Cie pozna i jaka bedzie jej reakcja.
  21. Super Aniu! :loveu: Zmysł, masz dość pilnego emaila :roll: A ja tam jestem pod wrażeniem najlepszego info z weekendu: [B]GAPCIO[/B] adoptowany :loveu: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8948/gapcio10708091vd3.jpg[/IMG] P.S. Czyżbym musiała zmienić podpis ???
  22. [quote name='mycha101'] W końcu dziś i Łatek miał szczęście. Czyli dla mnie dwa szczęścia Chelsee i Łatek.[/quote] No, nałożyło CI się dzisiaj rano to wszystko :roll: Szczęście, że obie akcje zakończone powodzeniem :fadein:
  23. No MIśka, masz szczęście, że trafiłaś na taki domek ;) Cudownie, że tak to się ułożyło :kciuki:
×
×
  • Create New...