-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ok, umowilam sie wlasnie z panem doktorem na sterylizacje neski na poniedzialek 14. stycznia na 19:00; trzymajcie kciuki, zeby mala nie dostala cieczki bo to nigdy nic nie wiadomo; w poniedzialek po sie odezwe, chociaz moze nawet wczesniej bo sie bede denerwowac, a latwiej sie denenrwowac z wami ;) [SIZE=4][B]wielkie podziekowania dla [U]pani stachowicz[/U] z fundacji sfora i [U]tosi2[/U], dzieki ktorej udalo sie to zalatwic tak szybko[/B][/SIZE] :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
[quote name='Ulka18'] Trzymamy kciuki za wizyte u dr Janickiego. Zeby jego diagnoza byla pomyslna i zeby jednak dalo sie cos zrobic dla nózek Frodziaka.[/quote] po dzisiejszym wieczornym spacerku zaczynam watpic czy dla jego nozek cokolwiek trzeba robic ;) spadl swiezutki snieg, nikt nie zdazyl wyleciec z kilogramami soli (niedziela) wiec wszedzie czysto i pieknie; frodzio oszalal!! latal po sniegu jak wsciekly, galopowal, klusowal, bog wi co jeszcze :evil_lol: nie moglam za nim nadazyc, bo tak sie zasmiewalismy z arkiem, ze trudno bylo zlapac oddech, a on gnal zygzakami przed siebie; dostalam w koncu zadyszki i rozbolal mnie brzuch (ach ten ciezkostrawny bigos...) mowie wam boki zrywac, az sie nie chcialo wracac do domu; a jutro juz bedzie bloto wiec nici z zabawy..., no, ale dzis przynajmniej bylo fajnie :lol:
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ja tez sie ciesze, bo mialam troche stracha, ze sie nie uda; tzn. nie balam sie, ze jej nie beda chcieli zatrzymac, tylko, ze sie nie beda chcieli zgodzic na sterylke; bede wam donosic na biezaco co sie u neski dzieje :); bo nocka, to juz szpilko droga, imie dawno nieaktualne od wczoraj ;) -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='baffi2']to już wiadomo czy Sarenka zostaje na stałe??[/quote] wlasnie dzwonilam do pani doroty, powiedziala, ze mala zostaje; wszyscy bardzo ja polubili i ona tez sie dobrze tam czuje; najwazniejsze jest jednak, ze z pomoca niezrownanej tosi2 udalo sie zorganizowac calkowicie bezplatna sterylizacje sunki; po 6. stycznia bede dzwonic do pana doktora zeby umowic sie na konkretny termin i wtedy tez podpisze z pania dorota umowe adopcyjna; dopiero po tym wszystkim ta adopcja bedzie kompletna; balam sie, ze pani dorota bedzie stawiala opor, bo jest raczej nieprzychylnie nastawiona do tego typu zabiegow, ale na szczescie sie zgodzila; mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni (tfu tfu odpukac); w poniedzialek dzwonie, umawiam wizyte, zabieram psa z babic i przywoze juz wysterylizowanego; przy okazji jesli moge prosic: sterylizacja odbedzie sie za posrednictwem fundacji sfora; gdyby ktos mial zbede nawet 5 zlotych, to prosze was o wplaty (sama tez sie dolacze) bo oni robia duzo dobrego dla zwierzatek i kazda zlotoweczka im sie przyda; ponizej link do ich strony [url]http://www.sfora.org.pl/[/url] i numer konta: Fundacja Na Rzecz Opieki Nad Zwierzętami [B]„SFORA”[/B] ul. Hołówki 3 lok. 116 00-749 Warszawa [B]Bank PKO BP SA I Oddział Centralny w Warszawie 76 1020 1013 0000 0702 0108 5752[/B] moze zaplatala wam sie na koncie jakas zbedna piateczka? bede bardzo wdzieczna za pomoc pozdrawiam was -
dziewczyny, moze uznacie mnie za wariata, ale ja wierze w takie rzeczy; wierze, ze jak bedziemy wszystkie pozytywnie myslec o tym, zeby slepulek przyjechal do tosi, jesli bedziemy tego bardzo bardzo pragnac, trzymac kciuki i zaklinac zly los, zeby odpuscil temu biednemu stworzeniu, to sie po prostu uda i juz; wiec nie zwlekajcie i zaciskajcie kciuki; niech sie ta kierowniczka zgodzi na transport;
-
mamy umowiona wizyte u dra janickiego na srode 9. stycznia; wtedy sie wszystko okaze, mam nadzieje, ze zrobimy ten rentgen; chcialabym wiedziec, czy mozna frodka jakos masowac, zeby mu ulzyc, czy nie zrobie mu tym krzywdy; tymczasem zmagamy sie z cholerna sola wysypana na chodnikach w ilosci uragajacej zdrowemu rozsadkowi; wyobrazcie sobie frodka, ktory ma praktycznie tylko dwie lapki, jak podnosi jedna z nich i piszczy przerazliwie; na czym ta biedna psina ma wtedy niby stac?!?! rzucamy sie z arkiem w takich momentach i lapiemy go na rece otrzepujac z soli piekace nozki, ale to nie jest spacer; frodo jest niewrazliwy na mroz i snieg, biegal ladnie nawet dzis rano po skwerku, ale ta sol go wykancza :-(;
-
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
no to wspaniale!! czy to ta pani co wczesniej pytala? -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:BIG::drink1::BIG::drink1::BIG::drink1::BIG::drink1::BIG: kiszka nie kiszka, sylwestrowa noc sie zbliza i od neski oraz jej panci - pani dorotki przekazuje wam najserdeczniejsze zyczenia na nowy rok; oby byl jeszcze bogatszy w szczesliwe adopcje! ciotki trzymajcie sie bo bez was swiat bylby duzo gorszy :BIG::BIG::BIG::laola::BIG::BIG::BIG: -
a frodek jest paskudny; ugryzl dzis w noge pudelka znajomego pana z parku; pudelek sobie sikal na krzaczek, a frodek poszedl do niego od tylu i go ugryzl; a pudelek taki biedny nie wiedzial co sie stalo i patrzyl na swojego pancia bezradnie, a mnie bylo glupio i przepraszalam i zebralam opieprz od mojego meza, ze nie pilnuje psa :placz: ale wszystko skonczylo sie dobrze bo frodek gryzie tylko tak, dla postraszenia, tylko ja musze bardziej uwazac na inne psy; frodek zyczy ciotkom szampanskiej zabawy sylwestrowej, duzej ilosci wyciagnetych ze schronisk pieskow i calkowicie dobrego nowego 2008 roku :BIG::drink1::beerchug::laola::drink1::BIG:
-
[quote name='Ulka18']A tych babć pouczajacych nie spotykacie juz? Tych takich mądrych? [/quote] babcie w dni powszednie o tej porze na szczescie juz nie wychodza z domow :razz: a niedzielny grafik mszy mamy rozpisany w kuchni tak, zeby sie nie napatoczyc na zbiorke, albo na wielkie wyjscie :evil_lol:
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Kakadu czy Sarenka-Nocka zostaje u Państwa ? bo miałam maila w jej sprawie i szkoda byłoby domek przegapić...:roll:[/quote] beciu dawaj na tapete tego braciszka, bo ja nic nie wiem o tym, zeby cos zlego sie dzialo u neski, a okazji na domek nie ma zbyt wiele a psy z orzechowcow potrzebuja pilnie pomocy -
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
no a co z ta pania? czy ona jest w koncu zdecydowana? wg mnie to jest tak, ze jak ktos sie juz zdecyduje chocby napisac, ze jest zainteresowany to od momentu podjecia decyzji, to juz jest jakby jego wlasny pies i wtedy swiadomosc, ze ten pies jest w schronie powinna popchnac go do zrobienia wsystkiego, aby psa z tego shroniska wyciagnac najszybciej jak sie da; a tu co? na co one czekaja? -
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']kakadu tak mamy - krainę latających scyzoryków :( ciemnotę i okrucieństwo[/quote] no...., ale checiny i sw. katarzyne macie tez, tak dla oslody troche....:roll: -
kot troche zmadrzal i juz tak nie histeryzuje (co nie oznacza, ze zaprzestal oblakanczych wrzaskow calkowicie ;)), a frodek troche odpuscil, ale przyznam, ze raz go naprawde porzadnie opierdanczylam; odbylo sie to szeptem bo arek spal, ale zlapalam go za skore na grzbiecie i troche go postraszylam; pozniej go przepraszalam, ale mam nadzieje, ze nie wiedzial za co bo wtedy by to bylo niepedagogiczne prawda? ;) a jak sie frodek rozbrykal; najbardziej upodobali sobie z kola trawniczek pod kosciolem :razz: jak tylko tam dochodzimy wieczorem to sie zaczynaja dzikie harce; patrze na nich i mi sie serce cieszy, ze tak sie dogaduja przynajmniej na dworze; bo w domu raz sie pozarly, prawde mowiac do pierwszej krwi (i byla to krew utoczona z koli, ale nie jestem pewna z ktorego miejsca bo nie moglam znalezc zadnej rany; moze to bylo z dziasel? moze uderzyly sie zebami, a ze kola ma slabe zeby, po prostu ruina, choc myte codziennie, to moze ktorys sie naruszyl i troche krwawil) od tamtej pory nie ma mowy o zabawkach lezacych na podlodze bo wlasnie o zabawke poszlo i teraz jest juz spokoj;
-
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
drogie panny, wracamy na gore -
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
eeeeee tam, macie sw. katarzyne, checiny i w ogole ;) -
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
zeby cie tylko za to nie zbanowali :diabloti: hop dziewczyny, na gorze cieplej