Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. nie wiem kiedy zglebie tajniki zakladania aukcji; gdyby mi ktos jak krowie na miedzy mogl wylozyc na pw co robic to bym byla nieskonczenie wdzieczna; nawet nie wiem jak zalozyc nowy watek :oops:, o wklejaniu zdjec nie wspomne:cool3: ja jestem strasznie lewa w te klocki, a maz chory i ledwie zipie :-( moze tylko na zachete dodam,ze odszly mi kolejne fanty, ktore znalazlam w domu (kurcze, 33 m2, a tyle zakamarkow...:)) 1. czajnik elektryczny tefal, delfina (praktycznie nieuzywany) 2. woda po goleniu escape calvin klein 100 ml (uzyta moze ze 3 razy) 3. dyktafon analogowy panasonic (z dorobionym zasilaczem) 4. butelka najprawdziwszego szampana jacquart brut tradition 5. porcelanowe kokilki po mojej babci, biale z dyskretnym kwiatowym ornamentem (6 szt.) 6. absolutny hit: ksiazka osieckiej 'czarna wiewiorka' z autografem 7. kurtka zimowa h&m, czarna, do kolan (niestety zepsuty suwak, ale bedzie taniutka z tego powodu), rozm. s 8. sukienka letnia, zielona, w kolorowe kwiatuszki, rozm. 36 9. ksiazka 'sygnaly uspokajajace', truid rugaas 10. ksiazka 'balsam dla duzy milosnika kotow', praca zbiorowa plus rozne male pop***dolki
  2. czyli, przynajmniej pod tym wzgledem, wszystko jest jak nalezy; tylko sie cieszyc;
  3. ok, przekazuja wplaty (jeszcze)
  4. czy mozna jakos sprawdzic czy harbutowice otrzymuja od nich jakies wplaty?
  5. [quote name='terra']Kakadu, jak zrobisz bazarki, wklej tutaj linki. Będziemy Cię wspomagać :multi:[/quote] bardzo dziekuje :)
  6. [quote name='oktawia6'][COLOR=blue][B]a tutaj się mylisz: to jego wątek dla niego o nim więc jego zdjęcia są jak najbardziej wskazane kakadu![/B][/COLOR] [COLOR=black]może filmik nakręcisz z cyfrówki to też jest dodatkowy walor dla tego maluszka? takie 3,4 minuty:lol:[/COLOR][/quote] oktawio, prawde mowiac to ja nakrecilam kilka filmikow, ale chcialam je przeslac do murki, zeby wkleila gdzies, i nie moge ich przeslac bo sa za duze... maja ponad 10mb... nawet ten najkrotszy :placz:
  7. ok, sprawdzilismy i okazalo sie, ze przesylamy pieniadze na stowarzyszenie przyjaciol zwierzat amicus; czy cos wam to mowi? mam nadzieje, ze tak...
  8. [quote name='taks']Nie - to jest koło Sułkowic a z większych metropolii to powiedzmy koło Myślenic:eviltong: Z Krakowa większość trasy jest luksusowa bo "nową zakopianką" aż do skrętu na Wadowice a dalej to juz z górki... P. Chechlińska ( a dokładniej ktos z rodziny w Jej imieniu) moje wpłaty zawsze bardzo skrupulatnie potwierdzała ale to była wirualna adopcja więc nie wiem...[/quote] kiedys przejezdzalam kolo harbutowic kolo bielska, ale wplacamy na jakas fundacje z dopiskiem, ze to pieniadze na harbutowice; dowiem sie jaka to fundacja to napisze, ale mysle, ze to sa te wasze harbutowice; zadna info o przyjeciu wplaty nigdy do mnie nie dotarlo, ale i nie czekam na podziekowania ;); oni tam maja wazniejsze rzeczy do roboty niz odpisywanie na kazda wplate; ale chetnie bym sie przekonala, ze te pieniadze ida tam gdzie trzeba wiec sie tu jeszcze odezwe po 22. jak wroce z pracy i ustale z mezem te fundacje tylko mnie martwi info,ze tam nie ma kotow, bo na kocim zakatku to raczej koty na tapecie sa, a nie psy, wiec musze to sprawdzic;
  9. od chyba 2 lat wlpacamy z mezem co miesiac na to schronisko niewielka kwote; prawde mowiac juz sie zaczynalam zastanawiac czy ono istnieje, bo kiedys ktos na forum gazety 'nasz maly koci zakatek' poprosil o pomoc i wplaty i tak wplacamy, wplacamy i wplacamy, a nawet nie wiedzielismy czy to schronisko nadal istnieje... czy to jest kolo bielska bialej?
  10. do tego ja mam teraz w glowie wylacznie akcje 'operacja kolanek', wiec wszelkie ruchy adopcyjne sa chwilowo zawieszone tak czy inaczej; trzeba frodkowe nozki naprawic, a jak ktos bedzie go chcial z kielc czy innego zabrza to raczej nici z operacji; wiec z zwyprzedzeniem zapraszam na moje aukcje, ktore niebawem powstana; dam znac natychmiast kiedy to sie stanie; prosze was, nie zapominajcie o frodziu :roll:
  11. [quote name='oktawia6']przeglądam już kilkanaście stron i nie ma zdjęc tego maluszka a masz go Kakadu na DT-dlaczego nie robisz fot? to pomaga w adopcji-ostatnie są z zeszłego roku. on jest taki piękny:loveu:-zostaw go dla siebie-masz tylko pieska i kotka.[/quote] foty to ja robie nieustannie, ale one sa w gruncie rzeczy ciagle takie same wiec nie ma sensu zasmiecac nimi forum; jak ktos zechce zobczyc okruszka to w tytule sa numery stron na ktorych sie one znajduja wiec nie bedzie mial problemu :) ostatnie sa faktycznie z [B]zeszlego[/B] roku, ale majac na uwadze, ze [B]ten[/B] rok trwa zaledwie od 11 dni mozna mi to chyba wybaczyc :eviltong:
  12. [quote name='maggiejan']Kiedy rozpocznie się licytacja i na ile je wyceniasz?[/quote] musze najpierw sie zorientowac jak sie robi te bazarki; zdjecia przedmiotow juz mam porobione, wiec moze nie bedzie to takie trudne jak sie obawiam :crazyeye:
  13. to ja ci zarezerwuje te filmy (dziekuje), ale musze jeszcze zalatwic cos w zwiazku z wplatami, kontem itd; jak tylko cos sie ruszy to bede nadawac :)
  14. o ile pamietam to sa to filmy dokumentalne z lektorem, czyli dwa w jednym;)
  15. i jeszcze plyty: kolekcja przekroju (biografie) po 5 zlotych kazda leonardo da vinci mahatma gandi dalajlama nelson rockefeller kolumb picasso che guevara van gogh mozart bill gates pol zartem pol serio - 5 zl dziewczyna na urodziny (nicole kidman) - 7 zl leaving las vegas (nicolas cage, elisabeth shue) - 6 z; kosiarz umyslow (brosnan) - 5 zl dziewiate wrota (depp) - 5 zl nigdy w zyciu (stenka) - 5 zl wyscig szczurow (whoopi goldberg, rowan atkinson, john cleese) - 5 zl ksiega diny (depardieu) - 5 zl misja (de niro, irons) - 5 zl czarny kot, bialy kot (kusturicy) - 5 zl 8 kobiet (francoisa ozon'a) - 5 zl
  16. [quote name='maggiejan']Kakadu, a co masz?[/quote] na poczatek mam tak: - telewizor 21 cali grundig, stary, ale jary, nawet bardzo jary - aparat telefoniczny nowiutki, na przyciski - ksiazki: 1. zapomniany jezyk psow, fennell 2. dlaczego moj pies...?, fischera 3. okiem psa, fischera 4. kot w stanie czystym, terry pratchett 5. postaw na swoim!, d. lieberman 6. klucz do apokalipsy, marcin wolski - zestaw osmiu kolorowych kubkow dla dzieci (nieuzywane, choc wymyte) ze zwierzetami zamiast uchwytow - skafander na miniaturowego psa (nieuzywany, bo za maly dla mojego) - filizanke ze skrzydelkiem zamist ucha i owalnym talerzykiem (kolor kosc sloniowa) - dwie miski metalowe, nowiutkie z tloczeniem royal canin (gratisy do karmy) - puszka metalowa z kotami o wym. 26/18/12 (wysokosc/szerokosc/glebokosc) gratis do karmy, raz wsypalam do niej karme na razie to tyle, ale musze jeszcze przejrzec dvd i cd no i poczekac na odzew moich znajomych...
  17. :shake: niestety... kurcze wyglada na to, ze nic nie mam do zaoferowania...
  18. tego akurat nie mam :roll:, przepraszam :-(
  19. o rany, tam cos znalezc... straszny galimatias... ale dziekuje
  20. szpilko, bede chyba potrzebowala kilku lekcji jak zrobic taki wspanialy bazarek, bo wlasnie zaczynam akcje 'operacja frodka' gdyz okazalo sie, ze niepelnosprawnego pieska, ktory jest u mnie na dt mozna operowac!!! wczoraj dowiedzialam sie tego i kombinuje jak tu zdobyc fanty na aukcje; operacja jest kosztowna (koszt 'naprawy' jednej nogi to 1100-1200 zlotych...) i bez pomocy nie dam rady :shake:
  21. no to fajnie :) to zaczynam zbierac w takim razie; nie ma na co czekac;
  22. zasada jest taka, ze najpierw operuje sie te noge, ktora pies rzadziej uzywa, te mniej sprawna; lekarz powiedzial tez, ze czesto ludzie widzac jak dobrze pies porusza sie na jednej tylnej (naprawionej) rezygnuja juz z operowania drugiej; czasem to w zasadzie nie jestem ograniczona w ogole, przynajmniej jesli chodzi o termin zabiegu; bardziej mnie niepokoi te osiem tygodni rehabilitacji po... wpadlam na pomysl uzbierania jakichs fantow od znajomych; kazdy ma przeciez w domu jakies ksiazki do ktorych nie ma serca, sprzet agd, czesto nieuzywany, jakies inne rzeczy, ktore moga za niewielka oplata zasilic wyposazenie domu jakiegos dogomaniaka;
  23. [quote name='Ulka18'] Jakie sa prognozy w wariancie nieoperacyjnym ? Czy dr Janicki powiedzial skad sie wziely takie nózki Frodka - Ma takie od urodzenia?[/quote] wariantu nieoperacyjnego nie ma :shake:; nie mozna pomoc w zaden inny sposob; doktor powiedzial, ze to sie moglo stac z frodziem jak byl jeszcze szczeniakiem, bo deformacja jest potworna :-(; w zasadzie to powiedzial, ze gorzej byc nie moglo;
  24. czasu to ja mam duzo w zasadzie; czesc pieniedzy na pewno bede mogla zaplacic sama; moze cos sie uda uzbierac z fantow, ale mam tylko stary telewizor i zestaw 6-ciu kubkow z uchami w ksztalcie zwierzat i nieuzywane ubranko ortalionowe na malego pieska; moze sie znajda jakies ksiazki o wychowywaniu zwierzat, moze kilka innych; moze jakies dvd? na razie nic wiecej nie mam; nie mam tez za bardzo sumienia prosic o pomoc bo wiem, ze tu kazdy ma jakis wlasny projekt o ktory dba i ktory po troszku finansuje...
  25. dziewczyny, bylismy z frodziem u dra janickiego; wlasnie wrocilismy; frodzio byl usypiany dwa razy bo zdjecia za pierwszym razem nie wyszly wystarczajaco dobrze; pan doktor przyjrzal sie tym zdjeciom i powiedzial, ze on frodka zoperuje i ze po tej operacji na pewno nie bedzie gorzej; ze jest bardzo zle z frodkowymi nogami, ze takie deformacje zdarzaja sie nie czesto (ostatnia mial w dziewiecdziesiatym ktoryms), ze to faktycznie czwarty stopien i, ze kosci owszem zdeformowane, ale mozna to probowac naprawic; ryzyko, ze rzepki wypadna ze swojego miejsca (ktore trzeba bedzie dla nich od nowa 'wystrugac' w kosci) jest nikle; nogi nigdy nie beda tak wygladac jak u zdrowego psa, ale bedzie frodkowi o niebo lepiej chodzic; wszystko jest pokurczone, ale ma szanse sie rozciagnac; koszt operacji jednej nogi to 1100-1200 zlotych... i co ja mam teraz zrobic? bo jestem skolowanagorzej niz frodzio po narkozie
×
×
  • Create New...