-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
kakadu replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
a czemu tak? ja wlasnie slyszalam w dwoch lecznicach, ze to rozsadne wykorzystac jedna sedacje do dwoch zabiegow; pies jeszcze sie nie wybudzil po sterylce to mozna mu ciachnac zebiska; moj frodek tak mial robione i inny lekarz slyszac to powiedzial, ze to dobrze bylo zorganizowane; -
[quote name='SZPiLKA23']I jak tu mozna brac odpowiedzialnosc za schronisko ... :([/quote] dlatego sie wlasnie zastanawiam, czy jest sens wplacac jakiekolwiek pieniadze bezposrednio na te fundacja schroniskiem 'zarzadzajaca'; czy nie lepiej np zrobic bazarek i dac pieniadze tobie albo beci, zebyscie dokupily jakiegos jedzeniaczy kocow/kolder np z ciucholandow; zeby bylo wiadomo, ze wplaty pomogly psom, ze dzieki nim cos zjadly moze lepszego, czy, ze zjadly [B]cokolwiek[/B]? becia pisala kiedys, ze tam dokarmiacie te bidy; ciagle tak jest? moglabym przeslac jakies paczki czasem na twoj, albo beci adres, tylko najwazniejsza dla mnie jest pewnosc, ze to nie pojdzie na pania x czy pana y; bo na ich utrzymanie to mnie nie stac :cool1:;
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Ha! Ale Cię długo nie "widziałam" Kakadu!!! Aż mi się buźa cieszy... :loveu: Jak tam nasz Frodek? A co do Jacka to myślmy realnie... Nie stoją po niego w kolejce, swoje lata już ma i sądzę, że u dobrych ludzi w godziwych warunkach byłby szczęsliwy nawet na zewnatrz jeśli zapewniliby mu dobre warunki... Jasne, że biorąc pod uwagę jeso tęsknotę za ludzkim dotykiem, gdyby miał wejście do domu byłoby cudownie........ :roll:[/quote] no pewnie, dobrzy ludzie to by nie pozwolili nawet, zeby on byl tylko na dworze; kontakt z psa z opiekunami to podstawa; a frodek w poniedzialek ma operacje na pierwsza nozke! juz mu podleczylismy watrobe, bo ze wzgledu na jej zly stan trzeba bylo odwolac pierwszy termin...; no i oczywiscie zostaje z nami, tak jak sobie wymarzylas na poczatku tosiu-czarodziejko ;) -
ok, mamy juz wyniki! sa bardzo dobre w porownaniu z poprzednimi; tylko aiat jest troche high 57.00 na norme 3 - 50 i ldh 86.0 low na norme 105 - 1683; wiec pojutrze juz chyba nam sie uda zrobic te operacje; troche sie denerwuje; nawet nie mam jak wyslac tych wynikow doktorowi janickiemu, bo mam tylko na faksie i prawie nic nie widac; jutro moze zadzwonie do laboratorium i poprosze o przeslanie mailem;
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
nie mam oczywiscie na mysli zadnego lancucha boze bron! -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
tosiu, czy szukacie mu domu-mieszkania, czy jest mozliwosc zeby zamieszkal w jakiejs porzadnej budzie na przyklad? -
jutro raniutko idziemy z frodkiem na pobranie krwi, zeby zrobic proby watrobowe; oby wszystko bylo dobrze; wyniki beda tez jutro, ale bede do pozna w pracy wiec dopiero wieczorem cos napisze; tradycyjnie prosze o kciuki choc po smierci rysia nie bardzo wierze w cokolwiek innego oprocz przeznaczenia; czyli co ma byc to bedzie i tyle;
-
:hmmmm: prawde mowiac jakosc jest fatalna, ale nie wiem czemu; normalnie jak odtwarzam to jest plynny obraz i wszsytko widac; tutaj obraz skacze i nie widac prawie nic :shake:
-
mysle, ze obie macie racje; frodo bedzie sie musial uczyc na nowo chodzic i w ogole funkcjonowac; cale cialo mu sie bedzie musialo dostosowac i rozciagnac; to nie bedzie latwe; z drugiej strony frodek dobrze sobie radzi, ale mnie sie tez wydaje, ze to go meczy; juz sie przyzwyczail, ale chodzic na dwoch lapach musi byc ciezko; marzy mi sie biegajaca w miare swobodnie czarna mamba... a, dodalam jeszcze jeden filmik; nie sa zbyt dobrej jakosci bo krecone aparatem fotograficznym...
-
ktos obejrzal kicaka? niezle sobie radzi prawda? bierze proszki juz tydzien; mam nadzieje, ze mu pomagaja; w czwartek zrobimy jeszcze raz badania i oby bylo wszystko dobrze bo mi wszyscy sasiedzi mowia, ze ta operacja to chyba nie pomogla bo tak samo chodzi jak chodzil...
-
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
niecale dwie godziny pozniej i juz szczesliwe zakonczenie! serce rosnie po prostu! to naprawde krzepiace; -
na razie dwa, zeby juz cos bylo, potem moze jeszcze cos sie wrzuci: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/d1rnYHNbLN/p1270018[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/g4ytF2lFG2/p1280038[/URL] tylko trzeba poczekac az sie wgra i potem jescze raz odtworzyc, zeby bylo bez przerw i jeszcze jeden: [URL="http://www.wrzuta.pl/film/dQB3ma9bSS/p1280034"]http://www.wrzuta.pl/film/dQB3ma9bSS/p1280034[/URL]
-
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='maggiejan'] Jak to trzeba uważać do kogo się zwracasz w sprawie psa :shake:, następnym razem trzeba ostrożniej z ludźmi, którzy pewnie znęcają się nad swoim zwierzakiem. Trzeba wziąć psa i nic im nie mówić poprostu...[/quote] tez mi to przyszlo do glowy - zabrac ze smietnika i nic nie mowic, nie szukac winnego, ale justyna pewnie chciala dobrze; poszla zapytac co sie dzieje z psem; nie mogla przewidziec takiej absurdalnej reakcji; kto by przewidzial... -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wrzucilo mi sie dwa razy, wiec kasuje -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='israel']Czy nie można by poprosić w schronisku żeby nie wydawali psa komuś z "ulicy" tylko dali mu 2 - 3 tyg. na szukanie DS lub DT przez dogo?[/quote] to chyba najlepszy pomysl taki 'na szybko' dziewczyny wy pewnie znacie pracownikow schroniska, wiec moze mozna ponegocjowac? czy oni beda chcieli sluchac? -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asta17']Kakady czy Ty rozumiesz, że jesli własciciel oddaje psa to pies nie ma kwarantanny! Bo po co mu ona?? To jest zgłoszone schronisku![/quote] nie, nie rozumiem tego; czy on go oddal z ksiazeczka szczepien? jesli nie, to nie mozna stwierdzic o nim niczego, pies moze byc nosicielem jakiejs choroby i jako taki pownien zostac poddany kwarantannie, skoro juz w schronisku zawital; -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
czy mozna psu zrobic zdjecie? na przyklad jutro z rana? -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
z drugiej strony to po co tyle zachodu zeby zabic psa, ktorego i tak wytzucilo sie na smietnik? -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ale jest cos takiego jak kwarantanna przeciez; i to nie zalezy od chcenia czy niechcenia schorniska, zeby psu zapewnic dobry dom; znam przypadki osob, ktore koczowaly przed klatka pilnujac psa, ktorego chcialy adoptowac, a nie ogly bo byl na kwarantannie; to czy wlasciciel sie pozbyl czy nie nie powinno miec wplywu na procedury; -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']On może iść do adopcji od razu,bo właściciel pozbył sie go, wyraził zgode na zabranie do schronu,bo wtedy mniej kary będzie płacił,. Schronisku zależy na dobrym domu dla niego[/quote] szit......... -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
kakadu replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zaraz, zasada jest taka, ze pies musi przejsc dwutygodniowa kwarantanne i nikt go nie moze odebrac poza wlascicielem nim ta kwarantanna nie uplynie; nazwisko i adres wlasciciela znasz wiec w schronie mozna to zastrzec - zeby mu nie wydawac; jesli przyjdzie ktos inny podajacy sie za wlasciciela i poda inny adres to mu go nie wydadza; jak poda prowidlowy tez mu nie wydadza; w ten sposob mamy 2 tygodnie; trzeba psu zrobic zdjecia i zaczac dzialac; czy jestes w stanie zrobic cokolwiek? -
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
kakadu replied to medira's topic in Już w nowym domu
dzieki wam kiciu, tobie i twojej rodzinie, malenka zaznala czegos bezcennego: milosci i troski; nie odeszla nieszczesliwa i odrzucona; czula, ze o nia dbacie; to najwazniejsze; zwierzeta sa niesamowite; pokochala was swoim serduszkiem, ale pewnie jej malenki ogonek zamerdalby tez na widok tego zwyrodnialca, ktory przywiazal ja i zostawil; serce sie kraje; tak mi smutno; zrobiliscie wszystko co bylo do zrobienia; pozdrawiam was; -
[quote name='Murka'][B]kakadu[/B], ja zawsze wchodzę na [URL="http://www.wrzuta.pl"]www.wrzuta.pl[/URL] i tam po prawej stronie jest "przeglądaj" (wybiera się plik z dysku) i "wrzuć" (po wybraniu klika się, aby umieścić na serwerze). Ładowanie na serwer trochę trwa, w zalezności od wielkości filmiku, ale jak się załaduje trzeba tylko skopiować link do filmu i umieścić na forum ;)[/quote] dzieki, juz powiedzialam arkowi, jutro sie tym zajmie; zobaczycie jak frodzio dzielnie kica po parku;
-
[quote name='Ulka18']Kakadu, moze napisz do Murki. Murka umieszcza wiele filmikow psiakow hotelikowych. Ja nie wiem jak sie laduje filmiki :oops:[/quote] oki, zaraz do niej napisze, dzieki!
-
ktos mi kiedys gdzies tlumaczyl jak zamiescic film na you tube, ale ja nie moge znalezc tej instrukcji, a mam flmik z frodkowym kicaniem, ktory chcialabym wam pokazac; prosze o pomoc; z gory dziekuje;