Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. nie, nie, operacja frodka odbedzie sie w terminie, tyle tylko, ze bedzie poprzedzona operacja rysiowego oczka; termin 3. marca jest swiety, czekam na niego niecierpliwie, mowy nie ma o odkladaniu go w czasie; wkleje wam zdjecie ryska jak wroce z pracy dzis wieczorem; zobaczycie jak wyglada ten lobuzek; oczko zawsze bylo mniejsze, ale teraz calkiem sie zapadlo...
  2. bedzie, bedzie :) znajomi mi znosza rozne fanty, niektore od razu leca do pojemnika pck, ale cos tam sie zawsze wyskrobie co sie moze spodobac; jak juz uzbieram na frodka to bede robic dalej te bazarki na inne potrzebujace psy, bo to jest cos konkretnego i mozna naprawde pomoc; widze to po przykladzie frodzia; ale dziewczyny... kot mi zachorowal :-( prawdopodobnie ma nowotwor oka... trzeba mu bedzie zrobic operacje i oczko usunac; sznaucer mi sie zatrul czy cos, wet mowi, ze albo ma zapalenie jelita, albo robaki; i pomyslec, ze czekalam sobie spokojnie na termin 3. marca na operacje frodzika, a tu mnie wczesniej czeka operacja kota... dziewczyny, trzymajcie kciuki, zeby to nie bylo zadne zlosliwe g..no bo nie wiem co to bedzie...
  3. mysle, ze bylo warto w tym przypadku; wszyscy sie wlasciwie obawiali najbardziej o pana ryszarda, a on taki zachwycony i dumny, naokolo opowiada, ze neska taka wyjatkowa i marda :loveu:
  4. zapraszam wszystkich na moje bazarki:
  5. dzwonilam dzis do pani doroty, neska ma juz zdjety kolnierz i wczoraj pierwszy raz byla ze swoim panciem na spacerze w lesie; ladnie sie pilnowala, zatrzymywala na kazdym rozwidleniu drog i czekala w ktora strone pancio pojdzie; podobno sa w siebie zapatrzeni, a maz pani dorotki, ktory do tej pory nie wpuszczal psow do lozka, mowi tylko do neski lezacej obok niego: no i co ja mam z toba zrobic? :) neska musi swoje odwyc pod brama kiedy pan ryszard wychodzi do pracy, ale potem sie uspokaja i zachowuje normalnie; jak byla u mnie przez sekunde w drodze na zabieg to tz cyknal jej fotki, ale takie jakies byle jakie wyszly; jesli sie tylko bedziemy wybierac do babic ogladac dom mojej przyjaciolki, ktory stoi nieopodal pani doroty, to wezme aparat i zrobie jej zdjecia najwazniejsze, ze jest wysterylizowana; teraz mozemy odetchnac :)
  6. oto link do 3. 4. i 5. aukcji po telewizorku i roznosciach; zapraszam, oto linki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9326796#post9326796[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104347[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104410[/URL]
  7. przepisze wam na wszelki wypadek dokladnie to co otrzymalam od dra janickiego: obustronny przykurcz zgieciowy kolan, wtorny do przysrodkowego wrodzonego zwichniecia obustronnego rzepek; stopien zwichniecia IV, rzepki w dolnej czesci klykci przysrodkowych, podudzie skrecone dosrodkowo w czesci blizszej, rotacja guzowatosci poszczelowych przysrodkowa - 90 stopni; wskazane rtg: proj, profilowa i horyzontalna oby stawow kolanowych: skrajne znieksztalcenia koncow stawowych kosci piszczelowej i udowej z hypoplazja bloczkow kosci udowych; [COLOR=Red]mozliwa chirurgiczna rekonstrukcja bloczka oraz transpozycja guzowatosci dla przywrocenia czynnosci kolana;[/COLOR]
  8. [quote name='oktawia6']sprawdzałam tv na bazarku:p-jeszcze na pewno się rozkręci a inne aukcje gdze są, tj. linki do nich tutaj? widzę tę powyżej a reszta?:)[/quote] reszta jeszcze nie zrobiona :( ciagle siedze w pracy do poznej nocy, dzis dopiero mam wolne, ale w weekend znow pracuje:-(; na szczescie tylko do 18:00 wiec moze cos uda nam sie zrobic... jakbys mogla takie banerki o aukcjach na rzecz malucha to bym wdzieczna byla 'jakniewiemco' :roll:
  9. pardon, jak weszlam drugi raz to juz byla lista i zaglosowalam na orzechowce; to jestesmy na pierwszym miejscu!!! kiedy sie konczy glosowanie?
  10. ale ja sie zalogowalam i nie moge znalezc miejsca do oddania glosu; jak sie kliknie w ten link to tylko widac wyniki :-(
  11. przepraszam was, ze wczoraj nie napisalam, ale mialam taki stres z ta moja aukcja na okruszka frodka, ze jak wroxilismy po oddaniu malenkiej od pani doroty, to wklejalam zdjecia do 00:40 i..... zapomnialam; mala byla kolowata, ucieszyla sie, ze jest w domku, pani dorotka sie nia troskliwie zajela; dalismy jej na noc kolnierz po frodku ale jest za duzy, i maja z nia dzisiaj isc do weta po ubranko pooperacyjne; na razie nie dzwonie bo pewnie malo spali dzis w nocy, ale na pewno wszystko ok bo inaczej juz bym miala telefon; bede informowac na biezaco, nic sie nie martwcie, najgorsze juz chyba za neska (tfu tfu odpukac)
  12. neska zostala u pana doktora, usnela mi na rekach, potem przywiazalismy ja do stolu i sobie poszlam, mamy ja odebrac o 21, a potem zawieziemy do domku do babic :)
  13. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104018[/url] zapraszam serdecznie i dziekuje szpilce za pomoc i cierpliwosc w tlumaczeniu :evil_lol:
  14. szpilko wyslalam ci maila z pewna prosba :oops: dziewczyny, prosze o kciuczki bo dzis o 19 godzina zero ;) pani doroty siostra wlasnie zwalcza operacyjnie ropomacicze u swojej sunki wiec pani dorota laskawiej patrzy na zabieg sterylizacji w tym swietle; ja sie juz denerwuje bo to malenki pieseczek, ale wasze pozytywne fluidy pomoga i wszystko bedzie jak trzeba; do wieczora kakadu
  15. czy dostalas te zalaczniki? podobno czasem jak pliki zle przejda to pojawiaja sie u adresata z rozszerzeniem .dat, ale to raczej dotyczy plikow systemowych (cokolwiek to oznacza), a te byly zwykle, spakowane i stosunkowo nieduze po obrobce; ten spakowany plik nawzywa sie: zdjecia_zmniejszone_aukcja.rar [B]oktawio, juz nic nie zamieszczaj, bo ja dostalam dokladne instrukcje od szpilki jak zalozyc bazarek samodzielnie i juz sie tym zajme wieczorkiem, wiec nie zawracaj sobie glowy dzieki za ten telewizor :)[/B]
  16. no dobrze, to poczekam, ktos juz sie pytal ile ma lat, a tu trudno dokladnie powiedziec, ale chyba przynajmniej 15 jak sie okazuje (tak maz powiedzial), nie zdwiwilabym sie gdyby byl starszy.... a znajomi na nartach i ciezko sie do nich dodzwonic...
  17. kurcze, widze teraz, ze tam nie ma znaku zapytania: nie zdzierasz za bardzo?, tylko kropka, czyli twoim zdaniem (mam nadzieje) nie zdzieram; wszystko dlatego, ze ja wczoraj jak robilam wyceny to sie niezle napocilam i sie balam, zeby nie bylo za drogo i teraz tez sie boje, ze jest za drogo i stad te moje 'interpretacje';
  18. rany, myslisz, ze to za duzo? ja nie wiem sama ile mozna chciec za taki telewizor... moze faktycznie za drogo :oops: no nic, jak mnie wysmieja na bazarku to oczywiscie niech idzie taniej; kazda zlotowka jest wazna; mam troche fantow, a bedzie moze wiecej, choc jak narazie nikt sie ze znajomych nie odezwal... :shake:
  19. oktawio, zdjecia telewizora zalaczyly sie w tekscie maila, ale zdjecia pozostalych przedmiotow sa w zalaczniku; sprawdzalam mail wyslany i wszystko jest jak trzeba; nalezy po prostu otworzyc zalaczone pliki :)
  20. przeslalam do oktawii wszystkie zdjecia wraz z opisami; nie fotografowalam plyt, umowmy sie, ze dvd po 5 - 7 zl; mozecie sie targowac ;); jak juz bedzie bazarek to przekopiuje liste filmow na niego, zeby wszystko bylo w komplecie; jesli chodzi o telewizor to wskazany bylby odbior osobisty wiec najlepiej, aby przyszly wlasciciel mieszkal w okolicach wawy;
  21. oh, frodek jest wielkim przyjacielem kazdego kto przyjdzie; wcale nie szczeka na gosci w przeciwienstwie do sznaucera; jest idealny :)
  22. tz dziekuje za zyczenia, goscie poszli, jak sie troche wszystko ulezy w brzuchach to sie zabierzemy do pracy zdjeciowej :)
  23. ja mam dzis lekkie urwanie glowy bo mi sie schodza goscie; moj maz mial wczoraj 35. urodziny i imieniny w jednym wiec jak tylko goscie sie rozejda to sie zajmiemy obrobka zdjec, a potem je wyslemy do oktawii; arek wczoraj robil sesje zdjeciowa wszystkiego i dopiero potem odmowil wspolpracy ze wzgledu na podle samopoczucie ;) lece teraz z psami na spacerek, a potem to juz tylko goscie, goscie ;)
  24. ...niebo cie zeslalo po prostu :buzi:
×
×
  • Create New...