-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
nie wiem kiedy zglebie tajniki zakladania aukcji; gdyby mi ktos jak krowie na miedzy mogl wylozyc na pw co robic to bym byla nieskonczenie wdzieczna; nawet nie wiem jak zalozyc nowy watek :oops:, o wklejaniu zdjec nie wspomne:cool3: ja jestem strasznie lewa w te klocki, a maz chory i ledwie zipie :-( moze tylko na zachete dodam,ze odszly mi kolejne fanty, ktore znalazlam w domu (kurcze, 33 m2, a tyle zakamarkow...:)) 1. czajnik elektryczny tefal, delfina (praktycznie nieuzywany) 2. woda po goleniu escape calvin klein 100 ml (uzyta moze ze 3 razy) 3. dyktafon analogowy panasonic (z dorobionym zasilaczem) 4. butelka najprawdziwszego szampana jacquart brut tradition 5. porcelanowe kokilki po mojej babci, biale z dyskretnym kwiatowym ornamentem (6 szt.) 6. absolutny hit: ksiazka osieckiej 'czarna wiewiorka' z autografem 7. kurtka zimowa h&m, czarna, do kolan (niestety zepsuty suwak, ale bedzie taniutka z tego powodu), rozm. s 8. sukienka letnia, zielona, w kolorowe kwiatuszki, rozm. 36 9. ksiazka 'sygnaly uspokajajace', truid rugaas 10. ksiazka 'balsam dla duzy milosnika kotow', praca zbiorowa plus rozne male pop***dolki
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
kakadu replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
czyli, przynajmniej pod tym wzgledem, wszystko jest jak nalezy; tylko sie cieszyc; -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
kakadu replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
ok, przekazuja wplaty (jeszcze) -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
kakadu replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
czy mozna jakos sprawdzic czy harbutowice otrzymuja od nich jakies wplaty? -
[quote name='terra']Kakadu, jak zrobisz bazarki, wklej tutaj linki. Będziemy Cię wspomagać :multi:[/quote] bardzo dziekuje :)
-
[quote name='oktawia6'][COLOR=blue][B]a tutaj się mylisz: to jego wątek dla niego o nim więc jego zdjęcia są jak najbardziej wskazane kakadu![/B][/COLOR] [COLOR=black]może filmik nakręcisz z cyfrówki to też jest dodatkowy walor dla tego maluszka? takie 3,4 minuty:lol:[/COLOR][/quote] oktawio, prawde mowiac to ja nakrecilam kilka filmikow, ale chcialam je przeslac do murki, zeby wkleila gdzies, i nie moge ich przeslac bo sa za duze... maja ponad 10mb... nawet ten najkrotszy :placz:
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
kakadu replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
ok, sprawdzilismy i okazalo sie, ze przesylamy pieniadze na stowarzyszenie przyjaciol zwierzat amicus; czy cos wam to mowi? mam nadzieje, ze tak... -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
kakadu replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Nie - to jest koło Sułkowic a z większych metropolii to powiedzmy koło Myślenic:eviltong: Z Krakowa większość trasy jest luksusowa bo "nową zakopianką" aż do skrętu na Wadowice a dalej to juz z górki... P. Chechlińska ( a dokładniej ktos z rodziny w Jej imieniu) moje wpłaty zawsze bardzo skrupulatnie potwierdzała ale to była wirualna adopcja więc nie wiem...[/quote] kiedys przejezdzalam kolo harbutowic kolo bielska, ale wplacamy na jakas fundacje z dopiskiem, ze to pieniadze na harbutowice; dowiem sie jaka to fundacja to napisze, ale mysle, ze to sa te wasze harbutowice; zadna info o przyjeciu wplaty nigdy do mnie nie dotarlo, ale i nie czekam na podziekowania ;); oni tam maja wazniejsze rzeczy do roboty niz odpisywanie na kazda wplate; ale chetnie bym sie przekonala, ze te pieniadze ida tam gdzie trzeba wiec sie tu jeszcze odezwe po 22. jak wroce z pracy i ustale z mezem te fundacje tylko mnie martwi info,ze tam nie ma kotow, bo na kocim zakatku to raczej koty na tapecie sa, a nie psy, wiec musze to sprawdzic; -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
kakadu replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
od chyba 2 lat wlpacamy z mezem co miesiac na to schronisko niewielka kwote; prawde mowiac juz sie zaczynalam zastanawiac czy ono istnieje, bo kiedys ktos na forum gazety 'nasz maly koci zakatek' poprosil o pomoc i wplaty i tak wplacamy, wplacamy i wplacamy, a nawet nie wiedzielismy czy to schronisko nadal istnieje... czy to jest kolo bielska bialej? -
do tego ja mam teraz w glowie wylacznie akcje 'operacja kolanek', wiec wszelkie ruchy adopcyjne sa chwilowo zawieszone tak czy inaczej; trzeba frodkowe nozki naprawic, a jak ktos bedzie go chcial z kielc czy innego zabrza to raczej nici z operacji; wiec z zwyprzedzeniem zapraszam na moje aukcje, ktore niebawem powstana; dam znac natychmiast kiedy to sie stanie; prosze was, nie zapominajcie o frodziu :roll:
-
[quote name='oktawia6']przeglądam już kilkanaście stron i nie ma zdjęc tego maluszka a masz go Kakadu na DT-dlaczego nie robisz fot? to pomaga w adopcji-ostatnie są z zeszłego roku. on jest taki piękny:loveu:-zostaw go dla siebie-masz tylko pieska i kotka.[/quote] foty to ja robie nieustannie, ale one sa w gruncie rzeczy ciagle takie same wiec nie ma sensu zasmiecac nimi forum; jak ktos zechce zobczyc okruszka to w tytule sa numery stron na ktorych sie one znajduja wiec nie bedzie mial problemu :) ostatnie sa faktycznie z [B]zeszlego[/B] roku, ale majac na uwadze, ze [B]ten[/B] rok trwa zaledwie od 11 dni mozna mi to chyba wybaczyc :eviltong:
-
[quote name='maggiejan']Kiedy rozpocznie się licytacja i na ile je wyceniasz?[/quote] musze najpierw sie zorientowac jak sie robi te bazarki; zdjecia przedmiotow juz mam porobione, wiec moze nie bedzie to takie trudne jak sie obawiam :crazyeye:
-
to ja ci zarezerwuje te filmy (dziekuje), ale musze jeszcze zalatwic cos w zwiazku z wplatami, kontem itd; jak tylko cos sie ruszy to bede nadawac :)
-
o ile pamietam to sa to filmy dokumentalne z lektorem, czyli dwa w jednym;)
-
i jeszcze plyty: kolekcja przekroju (biografie) po 5 zlotych kazda leonardo da vinci mahatma gandi dalajlama nelson rockefeller kolumb picasso che guevara van gogh mozart bill gates pol zartem pol serio - 5 zl dziewczyna na urodziny (nicole kidman) - 7 zl leaving las vegas (nicolas cage, elisabeth shue) - 6 z; kosiarz umyslow (brosnan) - 5 zl dziewiate wrota (depp) - 5 zl nigdy w zyciu (stenka) - 5 zl wyscig szczurow (whoopi goldberg, rowan atkinson, john cleese) - 5 zl ksiega diny (depardieu) - 5 zl misja (de niro, irons) - 5 zl czarny kot, bialy kot (kusturicy) - 5 zl 8 kobiet (francoisa ozon'a) - 5 zl
-
[quote name='maggiejan']Kakadu, a co masz?[/quote] na poczatek mam tak: - telewizor 21 cali grundig, stary, ale jary, nawet bardzo jary - aparat telefoniczny nowiutki, na przyciski - ksiazki: 1. zapomniany jezyk psow, fennell 2. dlaczego moj pies...?, fischera 3. okiem psa, fischera 4. kot w stanie czystym, terry pratchett 5. postaw na swoim!, d. lieberman 6. klucz do apokalipsy, marcin wolski - zestaw osmiu kolorowych kubkow dla dzieci (nieuzywane, choc wymyte) ze zwierzetami zamiast uchwytow - skafander na miniaturowego psa (nieuzywany, bo za maly dla mojego) - filizanke ze skrzydelkiem zamist ucha i owalnym talerzykiem (kolor kosc sloniowa) - dwie miski metalowe, nowiutkie z tloczeniem royal canin (gratisy do karmy) - puszka metalowa z kotami o wym. 26/18/12 (wysokosc/szerokosc/glebokosc) gratis do karmy, raz wsypalam do niej karme na razie to tyle, ale musze jeszcze przejrzec dvd i cd no i poczekac na odzew moich znajomych...
-
:shake: niestety... kurcze wyglada na to, ze nic nie mam do zaoferowania...
-
tego akurat nie mam :roll:, przepraszam :-(
-
o rany, tam cos znalezc... straszny galimatias... ale dziekuje
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
szpilko, bede chyba potrzebowala kilku lekcji jak zrobic taki wspanialy bazarek, bo wlasnie zaczynam akcje 'operacja frodka' gdyz okazalo sie, ze niepelnosprawnego pieska, ktory jest u mnie na dt mozna operowac!!! wczoraj dowiedzialam sie tego i kombinuje jak tu zdobyc fanty na aukcje; operacja jest kosztowna (koszt 'naprawy' jednej nogi to 1100-1200 zlotych...) i bez pomocy nie dam rady :shake: -
no to fajnie :) to zaczynam zbierac w takim razie; nie ma na co czekac;
-
zasada jest taka, ze najpierw operuje sie te noge, ktora pies rzadziej uzywa, te mniej sprawna; lekarz powiedzial tez, ze czesto ludzie widzac jak dobrze pies porusza sie na jednej tylnej (naprawionej) rezygnuja juz z operowania drugiej; czasem to w zasadzie nie jestem ograniczona w ogole, przynajmniej jesli chodzi o termin zabiegu; bardziej mnie niepokoi te osiem tygodni rehabilitacji po... wpadlam na pomysl uzbierania jakichs fantow od znajomych; kazdy ma przeciez w domu jakies ksiazki do ktorych nie ma serca, sprzet agd, czesto nieuzywany, jakies inne rzeczy, ktore moga za niewielka oplata zasilic wyposazenie domu jakiegos dogomaniaka;
-
[quote name='Ulka18'] Jakie sa prognozy w wariancie nieoperacyjnym ? Czy dr Janicki powiedzial skad sie wziely takie nózki Frodka - Ma takie od urodzenia?[/quote] wariantu nieoperacyjnego nie ma :shake:; nie mozna pomoc w zaden inny sposob; doktor powiedzial, ze to sie moglo stac z frodziem jak byl jeszcze szczeniakiem, bo deformacja jest potworna :-(; w zasadzie to powiedzial, ze gorzej byc nie moglo;
-
czasu to ja mam duzo w zasadzie; czesc pieniedzy na pewno bede mogla zaplacic sama; moze cos sie uda uzbierac z fantow, ale mam tylko stary telewizor i zestaw 6-ciu kubkow z uchami w ksztalcie zwierzat i nieuzywane ubranko ortalionowe na malego pieska; moze sie znajda jakies ksiazki o wychowywaniu zwierzat, moze kilka innych; moze jakies dvd? na razie nic wiecej nie mam; nie mam tez za bardzo sumienia prosic o pomoc bo wiem, ze tu kazdy ma jakis wlasny projekt o ktory dba i ktory po troszku finansuje...
-
dziewczyny, bylismy z frodziem u dra janickiego; wlasnie wrocilismy; frodzio byl usypiany dwa razy bo zdjecia za pierwszym razem nie wyszly wystarczajaco dobrze; pan doktor przyjrzal sie tym zdjeciom i powiedzial, ze on frodka zoperuje i ze po tej operacji na pewno nie bedzie gorzej; ze jest bardzo zle z frodkowymi nogami, ze takie deformacje zdarzaja sie nie czesto (ostatnia mial w dziewiecdziesiatym ktoryms), ze to faktycznie czwarty stopien i, ze kosci owszem zdeformowane, ale mozna to probowac naprawic; ryzyko, ze rzepki wypadna ze swojego miejsca (ktore trzeba bedzie dla nich od nowa 'wystrugac' w kosci) jest nikle; nogi nigdy nie beda tak wygladac jak u zdrowego psa, ale bedzie frodkowi o niebo lepiej chodzic; wszystko jest pokurczone, ale ma szanse sie rozciagnac; koszt operacji jednej nogi to 1100-1200 zlotych... i co ja mam teraz zrobic? bo jestem skolowanagorzej niz frodzio po narkozie