Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='kaja555'] wrzuce go jeszcze na miau, tam też są psy[/quote] super :multi:
  2. ja w oglaszaniu kompletnie zielona, ale wyczailam na innym watku adresy do oglaszania :cool3:: czy ktos by sie czul na silach, zeby wstawic tam milka? adopcje.org gieldaogloszen.pl kupiepsa.pl 4lapy.pl alegratka.pl mojpupil.pl animalia.pl przygarnijzwierzaka.pl spacerek.net mysle, ze moznaby wykorzystac te zdjecia co kaja555 wkleila albo jakies inne ze strony 13.
  3. [quote name='Nika_88']Dobry pomysł Kakadu, moge zrobić jakiś plakat we wtorek i powiesze go tu w Olsztnie na swoim wydziale, wkońcu to weta może ktoś się nad nim zlituje. Jest tylko jeden problem jaki kontakt podać?:roll:[/quote] nika, mozesz podac tel. do pani ewy gontarek: 501 147 350 (jak nie odbierze to zawsze mozna wyslac smsa, ze w sprawie jacka/milka z wolki to pewnie oddzwoni) i moj mail: [email][email protected][/email]
  4. [quote name='Nika_88']Wiem że dawno się tu nieodzywałam ale jestem cały czas i opserwuje, narazie nie moge pomóc alew poniedziałek mam ostetni egzamin (3 temin z biochemi) więc później bez względu na wynik będe miała troche czasu i może wkońcu naucze się robić ogłoszenia :cool3:[/quote] dzieki :kiss_2: i polam pioro na tym egzaminie (biochemia??? - brrrrrr :eek:)
  5. wydrukuje sobie dzis zdjecie milka z oglszeniem i moim mailem - bede w poniedzialek w klinice wet. na ksiazecej to powiesze; moze ktos zwroci uwage na niego - to ladny piesek przeciez jest :roll:
  6. moze nie jestesmy same... moze ktos sie zdecyduje pomoc; napisalam go gallegro, ale poki co nie odpowiada; jestem tez w kontakcie z elzamilicz - obiecala pomoc, tylko moze nie ma teraz czasu...?
  7. a, i powiedz mi jeszcze czy to dlugo bedzie wisialo na tych adopcjach? czy az do skasowania czy sa limity czasowe?
  8. kaja555 dzieki :loveu: czy ktos moglby na tej gratce cos zorganizowac? bo ja jeszczenie wiem z czym to sie je, a tu specjalizacje sa rozne na forum ;)
  9. havana co tam slychac bo nie moge sie do ciebie dodzwonic, a tu juz dzis piatek... dodzwonilam sie do znajomego - mowi, ze nikt sie z nim jeszcze nie kontaktowal, a trzeba umowic spotkanie; czy ten sosnowiec to nie odpadl czasem...?:roll:
  10. toffik byl z nami na dwugodzinnym spacerze, ladnie sie pilnowal, tylko dnerwowal go pies znajomej, ale on nieszczegolnie lubiany przez inne psy wiec i nie dziwota; po spacerku zjadl royala, a potem na deser bialy serek; wyciagnelam mu trzy kleszcze i zalozylam obroze przeciwkleszczowa, ale nie wiem czy ona jest dobra (hilton) bo to taka niezadroga obroza, nie stac mnie na nic extra niestety; moze troche mu pomoze chociaz i odstraszy te potwory; toffik umie chodzic na smyczy wcale nie ciagnie, jak sie smycz konczy to on sie zatrzymuje; ale jest niepewny czy go czasem zaraz nikt nie zdzieli - to widac; sama juz nie wiem czy to byl pies podworkowy czy miekszaniowy - nie chce wiecej wchodzic do tej budki pod schodami, spal cala noc na wycieraczce przy ganku (rano znalazlam tam siersc); teraz zaczal padac snieg i wpucilam go na ganek, wiec spodziewam sie dzikiej awantury jak wroci moja druga polowa no bo ganek musi byc otwarty, zeby toffik mogl sobie wyjsc jak bedzie chcial (nie potrafi przechodzic przez drzwiczki dla psow) :roll:; szkoda mi go - w schronisku bedzie mial zle, ale z drugiej strony ela bedzie czuwala wiec to juz bardzo duzo;
  11. nie wiem co z tymi ogloszeniami, bo tu czas leci...
  12. [quote name='Erazm']Sie Tu Nie Smiac...[/quote] gdziez bym smiala... ;) wracaj szybko toffik - sluchaj ciotki erazm - raz, dwa na gore:mad:
  13. [B]asiaf[/B] jak beda jakies ogloszenia to daj znac, dobrze?
  14. [quote name='epe']Kakadu:loveu::thumbs:[/quote] tak, slucham? ;) o pardon, przez 10 minut nie widzialam ikonek tylko samo" kakadu' (strony mi sie laduja skandalicznie dlugo) w takim razie nie bylo tematu ;)
  15. okazalo sie, ze ten domek tymczasowy to tylko na jakis tydzien, potem pies zostanie odstawiony na paluch, gdzie bedzie specjalnie dogladany, ale to zawsze schron; choc z drugiej strony lepszy paluch z opieka eli, niz jozefow na zatracenie... u mnie bedzie do poniedzialku, wiec do konca nastepnego tygodnia pewnie go ela przetrzyma, to juz duzo, poltora tygodnia z jedzeniem i dachem nad glowa to zawsze cos; elu, jesli to czytasz to chcialam ci jeszcze raz serdecznie podziekowac za te pomoc, bo juz pomyslow nie mialam,a tu taka dobra dusza jak z nieba mi spadla :kiss_2::kiss_2::kiss_2: czlowiekowi wraca chec do zycia po prostu; i [B]erazm [/B]zaglada...;)
  16. [quote name='kaja555']a ogłoszenia on jakieś ma?[/quote] ma miec....... :roll:
  17. nie wiem co sie dzieje, czy to moj internet taki kulawy, czy dogo szwankuje, od wczoraj praktycznie nic nie moge zrobic bo kazda zmiana strony, chec zalogowania czy wyslania pw trwa wieki i nie zawsze konczy sie sukcesem; ad rem: rozmawialam przed chwila z kaja555 i mamy jakis wstepny plan dzialania; jak sie uda cos zorganizowac to napisze co konkretnie sie udalo i jakie sa dalsze kroki do podjecia;
  18. tak tu sobie piszei pisze, a przeciez pewnie nikt tego nie czyta... zagladaja ludzie na pierwsza, ogladaja zdjecia i juz... ale gdyby ktos... to bede wdzieczna, bo to przekochany psiaczek;
  19. nie chce zapeszyc, ale do toffiego usmiechnelo sie chyba szczescie; zadzwonilam do pani, ktora jest wolontariuszem na paluchu - znamy sie troszke i powiedziala, ze wezmie toffika na dt!!! ale jesli moge to prosze tez o zainteresowanie z waszej strony bo przeciez dt to jednak stan przejsciowy i trzeba mu szukac domku stalego...
  20. kanarek na pierwsza! a co tam furciaczku z tym domkiem dla suni cc? cos sie wyjasnilo?
  21. a co kaju proponujesz? bo ja nie mam pomyslu - jestem absulotnie otwarta na wszelkie pomysly ;) napisz, a ja poprosze tosie, zeby zrobila edycje jak sie tylko dorwie do sieci;
  22. dzien dobry, toffi spal dzis w nocy w naszej 'budce' bo gabka byla brudna; zjadl sniadanie, poszedl z nami na spacer; widze teraz przez okno, ze.... [B][COLOR=Red]bawi sie z kotem sasiada[/COLOR][/B] :crazyeye:
  23. puchaczu, mam nadzieje, ze lezysz w budce... dobranoc piesku :-(
  24. poniewaz zaczelo padac na dobre, zlikwidowalismy budke w ktorej toffi nie chcial spac i tz zbil z plyty pilsniowej taki szalas o 3 bokach bo stoi w rogu wiec ma sciane z cegly z dwoch stron, sufit i jedna sciane i mala scianke (braki materialowe...) od strony cegiel, zeby w ogole stal :cool3:, w srodku na podlodze dwie warstwy wykladziny i zlozona na pol te gabke izolacyjna; lepsze to niz nic; przed chwila jak wyszlismy z psami na spacer to toffik byl u sasiada po drugiej stronie drogi, na posesji - moze znalazl tam jakies schronienie w tajemnicy przed gospodarzem; dalam mu kolacje i pokazalam nowy domek, do ktorego wszedl :loveu:; co prawda zaraz wyszedl, ale juz wie, ze ma dach nad glowa i w miare miekko; zeby tylko cos sie dla niego znalazlo... blagam popytajcie znajomych...
  25. kasuje ten tekst bo pod spodem jest to samo - cos mi dogo nawala :(
×
×
  • Create New...