-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Dlaczego nikt nie mysli o tym,że to stara osoba jest,samotnie mieszkajaca,pozamykana na tzw.cztery spusty- niech dostanie zawału,wylewu itp. to kto jej pomoże? Kto będzie wiedział,że np.umarła? [/quote] wiem, ze to podziala na ciebie jak plachta na byka, ale jesli chce ci udzielic informacji to moge tylko powiedziec prawde: podczas rozmowy tosia wspomniala o obawie p. ewy gontarek dotyczacej mozliwosci ew. zejscia wlascicielki przytuliska (wszyscy zycza jej z wiadomych przyczyn drowia szczescia, pomyslnosci i jak najdluzszego zycia); obawa ta jest kolejnym powodem staran o utrzymanie z pania d. jak najlepszych stosunkow, bo fundacja bedzie sie psami musiala zajac (i chce sie zajac), a nie wiadomo jak to wyglada z prawnego punktu widzenia (ja nie wiem); sprawa jest delikatna i nalezy zrobic wszystko, aby zachowac dobra wspolprace z ta starsza juz przeciez kobieta, ktora chocby ze wzgledu na swoj wiek nie zawsze przystaje z pomyslami do pomyslow innych ludzi chcacych pomoc psom; tak to oglednie moge opisac; ale sfora zrobi w razie czego wszystko, zeby psom nie stala sie krzywda, przy czym pirorytetem jest poprawienie warunkow zycia psow przy zachowaniu obecnego status quo dot. wlasnosci itd. Wg ostatnich doniesien tam jest teraz 35 psow; pisze co wiem, zeby nikt mi nie zarzucal, ze mam jakies tajemnice, przy czym boje sie tego, ze (poniewaz nikt nie jest w stanie zweryfikowc zadnych danych dot. liczebnosci populacji psowv w przytulisku) zacznie sie przerzucanie danymi sprzed roku czy dwoch i na ich podstawie podwazanie wiarygodnsci informacji uzyskanych od tosi; to nic nie da; zalozmy, ze psow jest 35, a wsrod nich nasz milek; jesli cos bede wiedziala, to dam znac, ale prosze was o cierpliwosc; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu']Najpierw dowiedz się czy ktoś je w Wólce odbierze...[/quote] tak zrobie; prawde mowiac co do tego punktu mam najwieksze obawy... na razie czekam na wiadomosc czy palety sa dostepne, potem zajme sie mozliwoscia odbioru; -
do diabla, jakis obled! tez sie wygwiazdkowalo!!! wiec napisze 'na okretke': tam gdzie sa gwiazdki trzeba wpisac [B][COLOR=Red]molosy [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]potem postawic [B][COLOR=Red]kropke [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]a potem wpisac [B][COLOR=Red]pl[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] chyba ich wykiwalam :eviltong: [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
-
[quote name='Ziutka']Tak teraz zrobili na dogo, że nie da rady wkleić linka do innego forum. W miejsce gwiazdek chyba trzeba wpisać " molosy " Zobacz co masz u siebie wpisanego w miejscu gwiazdek i napisz nam to bez podawania linku....to sobie wstawimy i bedzie mozna wejść ;)[/quote] tam gdzie sa gwiazdki jest "**********"
-
Boruc: Młodziutki mieszaniec malamuta i ONka ma DOM!!!
kakadu replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
[quote name='masienka']a nie mozesz byc po prostu Ty :cool3: , dopilnowac podpisania papierow i odeslac do Havany poczta :cool3: wydrukowac umowe i zrzeczenie, wlasciciele podpisuja zrzeczenie, nowi podpisuja umowe z danymi Havany, obydwa egzemplarze umowy wraz z podpisami wysylasz Havanie, a ona podpisuje i jeden odsyla nowym wlascicielom wiec w czym problem? :eviltong:[/quote] ja moge oczywiscie, ale trzeba bedzie mnie zabrac ze soba bo ja nie jestem zmotoryzowana, a tz mnie nie zawiezie, bo w weekandy zalatany jest; w ogole sytuacja wyglada tak, ze ten moj znajomy pracuje w ten weekend wiec jest tylko opcja pojechania do nich 70 km od wawy w strone wyszkowa; jesliby strona adoptujaca wolala zaoszczedzic 100 km (ja mieszkam 30km przed wawą patrzac z kierunku sosnowca + jeszcze 70 km odwawy w strone wyszkowa) i spotkac sie umnie to bedzie to mozliwe w nastepny weekend bo wtedy znajomy psa do mnie moze przywiezc; wtedy bede na miejscu :eviltong: i wszystkiego dopilnuje; jesli zalezy im na TYM weekendzie to zona kolegi jest w domu i zaprasza na spotkanie tyle, ze ja nie bede miala jak sie tam zabrac; chyba, ze ci ludzie z sosnowca zahacza o moj las ;) i mnie zabiora, tylko jak ja wroce jesli wezma borucka do sosnowca po udanej wizycie? w bagazniku? :cool3: -
[quote name='luka1']Kakadu - jakie sa warunki adopcji? Jutro bedę rozmawiac z dziewczyną, ma ogrony ogród i jednego wielkiego leniwca, moze sie skusi bo ma bzika na punkcie pieseczków. Jutro tez moge "powiesić go" u swojej wetki. Ona tez ma kontakt z odpowiednimi ludżmi...[/quote] luka ja nie wiem za bardzo jakie sa warunki - tosia na molosach ma ten watek, jestes na molosach? nie wiem jak wkleic link zeby byl aktywny, kasuje mi sie nazwa molosy kropka pl i wstawiaja sie gwiazdki... jesli mozesz zaczekac do jutra to ja tosi wysle smsa bodzis juz za pozno troche
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ok, dziekuje to w takim razie najpozniej jutro sprawdze czy te palety jeszcze aktualne; -
Boruc: Młodziutki mieszaniec malamuta i ONka ma DOM!!!
kakadu replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
czyli jak to bedzie zorganizowane? oni przyjada do aktualnych opiekunow i co dalej? bo ja nie wiem jak to sie ma do waszej organizacji; tam jest zrzeczenie, oni je podpisza i komu oddadza? jesli ci ludzie wezma psa to gdzie umowa? czyli ktos z ramienia waszej organizacji powinien tam byc chyba? przepraszam, ale sie zgubilam...:oops: wysle ci na pw moj numer, to moze bedzie latwiej sie dogadac? -
[quote name='Maupa4']Wstyd ... wstyd ... okrutny wstyd ... :oops: A mogę je jakoś ... odebrać ... ? :oops: No ... uwolnić je z szafy, żeby już nie płakały ... Kakadu - poproszę podaj dzień i godzinę ... i choćbym miała pęc to stawię się ...[/quote] teraz to juz za pozno... psy wywiezione do lasu i przywiazane do drzewa...;) nie no, prawda jest tylko, ze sa w lesie bo ja sie do lasu przeprowadzilam, ale sa ciagle w szafie, tyle, ze innej ;) i co my teraz zrobimy? moze dam te psy chlopakowi, ktory mieszka w naszym mieszkaniu i sie z nim jakos umowisz? to na niepodleglosci rog ksawerow, blisko od ciebie; napisze ci adres i nr tel do dawida na pw; jutro go tz zapyta kiedy bedzie mogl psy oddac do adopcji (obowiazuje umowa adopcyjna no i musisz je wysterylizowac) :)
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='lunarmermaid']Skoro nie chce się oddać psa młodemu chłopakowi,bo co zrobi pies "po jego śmierci" to mi to zaczyna po prostu śmierdzieć.To nie jest normalne. .[/quote] oczywiscie, ze to nie jest normalne, gdyby wspolpraca z pania d. byla prosta, nie byloby tych problemow z adopcjami; problem w tym, ze to sa w zasadzie jej psy i to ona decyduje komu je wydac, kierujac sie czasem delikatnie mowiac irracjonalnymi przeslankami (zakladam, ze to co napisal szybszy jest prawda); piszesz: Jak ktoś tam blisko mieszka niech to sprawdzi,zwłaszcza po zdjęciach warunków w jakich psy mieszkają. na tym wlasnie polega problem, ze tam wejsc jest cholernie trudno; gdyby to bylo schronisko - nie ma problemu; na prywatna posesje moga cie albo wpuscic, albo nie; w tym wypadku z roznych przyczyn wstep jest zamkniety; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu']Dlaczego Tosia nie poda numeru bezpośrednio do Dziewiałtowskiej?[/quote] tego nie wiem... moze z tego powodu, ze jesli sie zacznie atak na te kobiete dodatkowo telefoniczna droga, to ona sie jeszcze bardziej zawezmie i o jakiejkolwiek wspolpracy juz w ogole nie bedzie mowy; juz teraz jest niemozliwie trudno o czym sam wiesz najlepiej; z tego co wiem to pani ewa za wszelka cene chce z nia wspolpracowac, zeby nie stracic juz i tak ograniczonego dostepu do psow; chcialabym was jakos przekonac, ze droga wspolpracy jest jedyna mozliwa; bo nawet jesli uda sie za posrednictwem nie wiem kogo (policji? tozu? strazy miejskiej?) zabrac wszystkie psy to gdzie one pojda? czy gdzies gdzie beda mialy znacznie lepiej? [B][COLOR=Black]szybszy[/COLOR][/B], pomyslalam, ze sprawdze jeden stary kontakt, byc moze bede miala dostep do palet; moze udaloby sie uzbierac troche desek i na poczatek zrobic chocby podlogi w tych nieszczesnych kojcach, bo cos mi sie robi jak widze te siatke metalowa po ktorej musza stapac te biedne psy; cos mi sie kojarzy, ze masz duzy samochod, ale nie wiem dokladnie jak duzy (moze za duzy); czy moznaby ewentualnie liczyc na twoja pomoc w transporcie, czy raczej umywasz rece i uwazasz, ze zabranie psow jest jedynym rozwiazaniem i nie przylozysz reki do niczego co bedzie rokowalo dalsza egzystencja tego miejsca? prosze, nie dopartuj sie zadnych zlosliwosci - pytam bo chce ustalic pewne fakty; -
malenki, nauczony czystosci [COLOR=Red][B]bzik[/B][/COLOR] - jego wlasciciel za kratkami - psa nikt nie chce :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutki-stary-bzik-wlasciciele-za-kratami-tez-za-niewinnosc-zabrze-129042/[/url]
-
Boruc: Młodziutki mieszaniec malamuta i ONka ma DOM!!!
kakadu replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
jak z umowa? czy oni maja jakis egzemplarz? bo ja swoim wyslalam jakis wzor, ale moze ty wyslalas jakis lepszy i przyszli opiekunowie go maja, wtedy ja tez poprosze, wysle pani edycie (wlascicielce psa) zeby byly dwa takie same ;) -
Boruc: Młodziutki mieszaniec malamuta i ONka ma DOM!!!
kakadu replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
czemu by sie nie dalo zalatwic - wszystko sie da zalatwic :lol: zaraz zadzwonie do znajomych :multi: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66'][COLOR=red] Przepraszam Zachary....przepraszam Epe...:-(:-( [/COLOR][/quote] a nie: "przepraszam milku"? to jemu wyrzadzasz najwieksza krzywde zaprzestajac prob pomocy; zachary i epe jakos przezyja twoja nieobecnosc; z milkiem bedzie gorzej bo straci jednego przyjaciela; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
twoja decyzja goniu; jak tylko/jesli znajdziemy dla milka dom to damy ci znac;