-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
kakadu replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
KOMUNIKAT![FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Wołomin, dnia 4 grudnia 2009 r.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]W dniu dzisiejszym zostałem postawiony w sytuacji „bez wyjścia” oraz zmuszony do natychmiastowego zamknięcia Przychodni Weterynaryjnej Ambuvet. O powodach tej decyzji poinformuję w dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Jednocześnie informuję, że w trybie pilnym poszukam tymczasowego domu dla Miśka lub płatnego hotelu. Będzie tam przebywał aż do znalezienia domu docelowego. [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][B][FONT=Verdana]Nie pozostawię Mukiego[/FONT][/B][FONT=Verdana]. Szczeniak będzie dalej leczony oraz pozostanie pod moją osobistą opieką aż do znalezienia domu adopcyjnego.[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Janusz Orzechowski [/COLOR][/FONT] i co teraz bedzie? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
najbardziej mnie wkurza ze nie moge zakladac nowych watkow a wiec tez robic bazarkow... :/ -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
podobno jezdzi z nia sasiadka tego wlasciciela na kroplowki, ale czy to prawda to juz nie wiem; powiedzialam pani basi zeby zadzwonila i zapytala co z psem bo moze pomoc finansowa potrzebna to by sie jakis bazarek skombinowalo, i teraz czekam na info; jak ja zobaczysz to zapytaj moze, bo mnie nie ma caly nast. tydzien wiec jej nie spotkam; -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
no widzisz u Fredki wszystko w porzadku a Luna ta od Twojej sasiadki jest bardzo chora i watpie zeby przezyla w wiejskich warunkach... :( -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kakadu replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
tak, Cynamon Wspaniały :) czy to wyżeł węgierski? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
no i co tam? wiadomo cos odnosnie terminu adopcji i stosunku nowych panstwa do sterylizacji? -
norel pewnie zajeta ale dostalam od niej info ze jeszcze przyszlo 10 zlotych (chyba 10, bo tyle mialo przyjsc, a napisala ze przyszedl przelew) od piromanki :) wiec jest 303 zlote :) a ja nie moge zrobic bazarkow ani zakladac watkow bo mi wyskakuje biala strona z jakimis glupotami :( a norel ma mnostwo fajnych ksiazek, ja znalazlam jeszcze troche drobiazgow - co teraz zrobic? stoimy w miejscu, a dlug trzeba splacic :(
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
a czy panstwo zgodza sie na sterylizacje? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
glorien czy mozna przekaza pozostale pieniazki nowym opiekunom z przeznaczeniem na sterylizacje fredki? jak pozostali zainteresowani podchodza do tego pomyslu? -
daleka droga do 500 :(
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
kakadu replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ten maluszek w ogóle chyba nie miał lekkiego zycia... łapki wskazują na złe żywienie tak mi sie wydaje - tzw miękka łapa [url]http://psilos.pl/images/stories/Ambuwet/Listopad2009/muki.magda.18.jpg[/url] trzymaj się dzieciaczku :kciuki:[/QUOTE] tak malawaszko tez juz o tym pisalam kilka stron wczesniej; wg mnie to taka "niedzwiedzia łapa" ktos mi odpisal ze moze ma poparzone opuszki i dlatego tak staje, ale na moje oko konczyny sa w dobrym stanie, skora z nich nie schodzi co wyklucza te mozliwosc; swoja droga wpadl do gara brzuchem tylko, a nogi nieuszkodzone przez wrzatek? wiem, ze to nie ma moze juz znaczenia, ale mi to smierdzi; -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
oj strasznie mocno trzymamy i o nic nie pytamy -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
kakadu replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
po cichu czytam watek (kilka stron przegapilam), ciesze sie ze z malym powoli coraz lepiej; wiem ze teraz najwazniejsze oparzenia, ale czy nie wydaje sie wam ze on ma cos z lapkami? cos w rodzaju "niedzwiedziej lapy"? czy pam Janusz coś o tym wspominal? moze na tych stronach ktore przegapilam (nadrobie) byl o tym wpis? -
do jakiego lekarza idziecie z kangurkiem na konsultacje? ja polecalabym dra janickiego z ksiazecej; zoperowal beznadziejny przypadek mojego frodzika i znacznie poprawil mu komfort zycia; dwie lapy w straszliwym przykurczu teraz dzieki operacji i cwiczeniom juz troche dzialaja i pies moze sie na nich podpierac;
-
bardzo prosze o numer konta na [email protected] - dziekuje
-
ten pies sie faktycznie poddal :-( jedyne co moge zrobic to zadeklarowanie 20 zlotych stalej wplaty jesli zdarzy sie cud i potrzebne beda pieniadze na platne dt/hotel; nie wiem czy sie polapie w tym nowym dogo bo nic nie moge znalezc wiec gdybym sie tu wiecej nie pojawila, a pieniazki bylyby potrzebne to prosze o info na [email protected] - dziekuje
-
wstawisz link do bazarku?