Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. o jezu, nie wiem, pojecia nie mam... moze po poludniu zadzwonie do piotra, albo moze bico cos wie?
  2. plakacik mi sie b. podoba tylko bym skasowala to umow sie z nami bo to brzmi jakos dla mnie dwuznacznie... nie wiem moze przesadzam... ja dzis zarobiona jestem i nie wiem czy mi sie uda cos pokombinowac z wstawianiem, ale moze jutro, ok? sorry ale mi kolega z pracy na rejs poplynal znienacka :cool3: i musze jeszcze za niego robic ;)
  3. przepraszam, nic nie rozumiem - czy to ten janda ktory oststanio sie pokazywal w tv jak likwidowali jakas pseudohodowle? tamten byl chyba grubszy jakis - w glowie mi sie juz miesza; czy chodzi o nasza straz dla zwierzat???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  4. luska nie spadaj... malicjo - dziekuje za numer rachunku, pieniazki poszly wczoraj
  5. [quote name='Kociabanda2']tak. Teraz pora by [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185853-CZARNY-WTOREK-%28powiedzmy-w-typie-owcz.-b.-groenendael%29-juz-w-schronie-w-jozefowie"]Wtorek[/URL] znalazł taki fajny domek jak Lola...[/QUOTE] oj tak...... biedulek ciagle czeka :(
  6. rany, ledwo to poslanie widac spod niej :evil_lol: w pierwszej chwili myslalam, ze koty spia na tym dywaniku i to takie ich "poslanie" :cool3:;)
  7. musimy zaczekac do pojutrza; jak ania wroci to wszystko napisze :)
  8. no i co? co z tym czlowiekiem? byl z nim jakis kontakt?
  9. czyli dzis wizyta - czekamy na wiesci, trzymamy kciuki - jestesmy z wami myslami - trzymaj sie biedny kociu...
  10. imageshack cos swiruje od jakiegos czasu; nigdy nie dzialalam w tinypic ale dawaj ten plakacik - jutro rano pokombinuje :) a nuz sie uda? alez jestem ciekawa jak wyglada :)
  11. ja ciagle czekam z telefonem na podoredziu; moze ktos zadzwoni wreszcie...:kciuki:
  12. [SIZE=6][B][SIZE=3]wpienia mnie to dogo :angryy:, 5 razy probowalam edytowac i w koncu musze napisac w oddzielnym poscie :cool3: tak bylo na allegro: [/SIZE] KONTAKT: Ewa [/B]+48 608 839 495 e-mail: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=6][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL]
  13. kocio dzieki za plakacik; wtorek ma ok 2 lat; a namiary najlepiej podawac na schronisko, i do ewy tak jak w dotychczasowych ogloszeniach tu jest link do jego stroniki na stronie wolontariuszy: [url]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=493:wtorek&Itemid=77[/url] tam jest numer do tej doroty, ktora spotkalysmy pod schroniskiem; a do ewy jest taki: 608839495
  14. bico - wielkie uklony i podziekowania za takie zaangazowanie :buzi:
  15. prosze o dane do przelewu na pw; niestety nie dam rady wiecej jak 10 zlotych...:shake:
  16. dziekuje za informacje o suni - niestety chwilowo nie bardzo moge pomoc; trzymam jednak kciuki, zeby sie udalo uzbierac niezbedne deklaracje...
  17. dziekuje za zaproszenie na watek - niestety poki co moge tylko podrzucic i kibicowac sunieczce... :(
  18. wtoreczku-kurczaczku, nie spadaj w odmety watkowe... ciocia kocia juz ci robi plakacik :)
  19. nie mozna tracic nadziei, ze sie uda; moze w koncu ktos ja wypatrzy, to taka slodka psinka...
  20. trzymaj sie kochana, juz zbieramy na ciebie pieniazki; ciotka lilka skrecila bazerek - bedzie dobrze!
  21. oby ten czlowiek oddzwonil; ale badzcie ostrozni; koniecznie podpiszcie dobra umowe adopcyjna; martwie sie bo widzialam na dogo dwa kiepskie przypadki zle wyadoptowanych psow, ktorych nawet nie mozna odebrac bo umowa byla do d..upy :cool3:
  22. monamipet - dzieki za link - milo bylo poznac cykusia i dzielic z wami troski, a potem szczescie gdy trafil do agatki; bardzo budujaca historia;
  23. zobacze co tam w domu mam, moze cos sie znajdzie na bazar jakis bardzo skromny :( jak te krwiaki zejda to moze neurologiczne objawy ustapia? moze i wzrok choc troche wroci...?
  24. chyba dzis zajade do schroniska bo mi kolezanka z pracy przywiezie transport kolder i roznych tego typu rzeczy (jak to wdziecznie nazwala - zrobila w domu "reinstalkę pościelową" :evil_lol:) wiec raczej nie bede tego wiozla najpierw do domu tylko od razu do jozefowa; ale w niedziele tez sie postaram byc;
×
×
  • Create New...