Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. niestety sam... tym smutniejsze, ze w niedziele dostalam smsa od ewy ktorej telefon byl w ogloszeniach, ze jeden pan sie zainteresowal wtorkiem (widzial allegro) i ten pan do mnie zadzwonil i bylismy umowieni na 17 w schronisku na spacer, ale kolo 15 zadzwonila jego zona, ze wlasnie wzieli innego psa z palucha, wiec wtorek zostal w jozefowie; a ja poruszylam wszystkich z jozefowa, nikt nie mogl przyjechac (sama wolalam sie z nimi nie spotykac) i dopiero kociabanda zadzwonila, ze beda z mezem, zeby nam towarzyszyc w spacerze, ze w razie czego to do nich pojedziemy sprawdzic wtorka na koty, jej maz na rzesach stawal, zeby sie ze wszystkim wyrobic i przyjechac do schronu, a tu taki niewypal... dobrze, ze chociaz wzieli psa z palucha, a nie pojechali na gielde i nie kupili za 50 zlotych "rasowego" szczeniaczka... szkoda, bo z rozmowy telefonicznej dobrze sie zapowiadalo... powiedziel, ze beda mieli wtorka na wzgledzie i beda opowiadali o nim znajomym - moze ktos by sie zdecydowal; no nic, widocznie ten dom nie byl wtorkowi pisany; kocio - podziekuj mezowi za tak wspaniala postawe :loveu:- jakby wiecej takich tz-ow na swiecie bylo, to ten swiat by wygladal zupelnie inaczej :kiss_2:
  2. a to tamte juz sie skonczyly? ale czas szybko leci... dzieki bico :loveu:
  3. jak juz jest allegro to niech bedzie wyroznione; poprosze arka, zeby zrobil przelew
  4. [quote name='sodalis']Jakby nie udało się za 300 tam gdzie planujecie pytać, to dajcie proszę znać, spróbuje ponegocjować zniżkę z moim szefem. Ile ona waży (tak w przybliżeniu)[/QUOTE] a twoja lecznica jest moze gdzies na pradze? bo sie boje zeby nie bylo klopotu z transportem; nie jestem pewna czy ten czlowiek jest taki calkowicie sklonny do wspolpracy... to znaczy sam na pewno nie pojedzie bo nie wstaje z lozka... niech sie juz ania pojawi bo za duzo niewiadomych z waga suczki na czele...
  5. sama juz nie wiem - co wy myslicie? przedluzac?
  6. chyba chodzilo tylko o doprecyzowanie pewnych szczegolow...
  7. dzieki kocio :loveu:, jak sie troche obrobie to postaram sie podzwonic :)
  8. kochana, siedze, czytam i placze razem z toba; mam same zle wiesci; ten bol nie zmniejszy sie nigdy; nauczysz sie tylko odsuwac mysli od siebie i koncentrowac na innych rzeczach, ale bolalo bedzie zawsze tak samo; tak to juz jest, ze z pewnymi rzeczami nie pogodzimy sie nigdy; ja o rysiu z mojego podpisu na codzien juz nie mysle, a jak mysle, to zawsze boli i nie moge przywolac nawet zadnego milego wspomnienia bo te mile tez bola jak jasna cholera; a minelo juz 2,5 roku... nauczylam sie nie zadreczac, ze to moja wina (to takie oczywiste); chwile po otrzymaniu informacji, ze nie zyje ("zwierzatko nie przezylo nocy") odkrylam od nowa i na wlasny uzytek fakt niby oczywisty, ze czasu naprawde nie da sie cofnac; i tak bardzo to zrozumialam, ze odechcialo mi sie zyc; takiej rozpaczy nie da sie opisac; przytulam cie mocno - przed toba okropnie trudne dni i noce i bedziesz musiala przez to przejsc calkiem samotnie, bo nikt cie nie zrozumie; nawet ci ktorym bedzie sie wydawalo, ze wiedza co czujesz...
  9. [quote name='ania z poznania']Jaka słodycz!!!! I ogoniasta! Ile ona ma lat?[/QUOTE] mshume pisala, ze jest starenka...
  10. ania dzis wraca, moze zajrzy do nas i cos sie postanowi;
  11. [quote name='figa33']na stronie Fundacji znalazłam taką informację [URL]http://www.fundacjamaja.zielonka.pl/suki.html[/URL] wygląda ,że Gloria to nasza sunia , tak mi się wydaje[/QUOTE] tak, to na 100% ona... pisza, ze jest pod opieka behawiorysty; mam nadzieje ze to nie on uznal, ze trzeba ja uspic...:cool3:
  12. wezme w srode z lecznicy jeden egz. czterech lap bo w necie nie moge nic znalezc (ja strasznie lewa jestem w te klocki) w sensie namiarow na redakcje i zobacze co i jak sie da zrobic (i czy w ogole sie da...)
  13. ja sie chetnie doloze, tylko ile to by kosztowalo? i czy nie lepiej zainwestowac w jakis tygodnik? bo taka gazeta jeden dzien pozyje i do smieci idzie; ale w tygodniku to pewnie ceny straszne; a jakis "moj pies" czy inne "cztery lapy"? moze tam...?
  14. napisz mi na pw co to jest (jakie przedmioty); sprobuje ocenic czy takie wielokrotne ich przesylanie ma sens; bo ksiazki slabo ida, ubrania raczej tez, wiec zeby koszty nie byly wieksze niz wplywy z bazarku...; poza tym co zrobimy jak cos sie nie sprzeda? osoba robiaca bazarek zostanie z tym na glowie; bo wysylka z powrotem do ciebie to juz bedzie troche bez sensu; do tego ja zdjecia figurek itp moge zrobic, ale w ubraniach naprawde jestem cienka - tu juz trzeba sie na tym troche znac zeby kolor wyszedl jak trzeba, proporcje byly zachowane i w ogole, zeby ubranie wygladalo atrakcyjnie nie masz tam pod reka nikogo z aparatem? jest chyba sporo ludzi z mielca; to by znacznie uproscilo sprawe;
  15. mam nadzieje, ze da rade poczekac jeszcze ten miesiac; czy jej stan jest w miare stabilny?
  16. nie, no do ciezkiej cholery, jak czlowiek ma takie wyroki za oszustwa to nawet w polsce nie moze funkcjonowac jako opp! tak to nie ma!
  17. o w morde - nie wiedzialam ze tak to dziala! zaraz sie zarejestruje!
  18. [quote name='muzzy']A wiadomo coś jak tam się Norel czuje?[/QUOTE] nie wiem, glupio mi dzwonic troche; dzis zadzwonie jak bede wracala do domu bo tak z pracy mi ciezko - ciagle dzwonia beneficjenci, kierowniczka moze wpasc...
  19. ale czy to jest pewne ze to oszust? bo tym sie powinna zajac prokuratura, jesli tak
  20. ja 20.08 jade do janickiego na ksiazeca z moja onka wiec tam tez przykleje do tablicy :)
  21. baaardzo fajny plakacik :loveu:; nie wiem tylko jak inni beda go mogli pobrac; w razie czego mam w jpg-u i pdf-ie wiec wysle na maila chetnym :)
  22. [IMG]http://www.dogomania.pl/%5BIMG%5Dhttp://i33.tinypic.com/2hwh2c.jpg%5B/IMG%5D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/%5BIMG%5Dhttp://i33.tinypic.com/2hwh2c.jpg%5B/IMG%5D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=%22http://pl.tinypic.com?ref=2hwh2c%22%20target=%22_blank%22%3E%3Cimg%20src=%22http://i33.tinypic.com/2hwh2c.jpg%22%20border=%220%22%20alt=%22Image%20and%20video%20hosting%20by%20TinyPic%22%3E%3C/a%3E[/IMG][IMG]http://pl.tinypic.com/r/2hwh2c/4[/IMG]http://pl.tinypic.com/r/2hwh2c/4 [IMG]http://i33.tinypic.com/2hwh2c.jpg[/IMG]
  23. lusiu droga, nie poddawaj sie! agusiazet - zrob zdjecia ciuszkow i przeslij do mnie na [email protected] - zrobie bazarek dla lusieńki, a ty wyslesz paczki, moze tak byc? ostatnio z monamipet tak zrobilysmy i to zdalo egzamin - ludzie placili za przedmiot na konto psa, a za przesylke nadawcy;
  24. zwykly tymczas trudno znalezc, a z takimi wymaganiami to bedzie ciezko... ale nie takie cuda sie na dogo zdarzaly - moze i tym razem stanie sie cud; te 1000 zlotych to przeciez obled! czhyba, ze oni tam codziennie beda jej robic po tej operacji jakies skomplikowane zabiegi, wtedy cena bylaby uzasadniona; mamy teraz wiecej czasu na zbieraznie pieniazkow, ale i kwota sie podwoila (w najlepszym razie...:cool3:)
  25. o kur.wa! a ja namowilam kolege zeby przelal na nich 1% podatku, bo to chyba oni sadzac po tej gwiazdce w znaczku... :cool3:
×
×
  • Create New...