-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
jutro renata jedzie do tluszcza i bedzie widziala sunie i szczeniaki; a my z muszelkiem mam nadzieje wybierzemy sie w sobote i tez porobimy troche zdjec; powoli trzeba sie szykowac do szukania domkow dla dzieciaczkow... muszelek znalazla juz jeden, jeszcze tylko 7... ;)
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
oj, jak ma cieczke to faktycznie trzeba odczekac - lekarz powinien wiedziec ile, ja nie pamietam, ale to jest chyba kwestia tygodni... -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
marlenko - jesli ona jest szczenna to trzeba ja w te pedy wysterylizowac! jak nie jest, tez trzeba, tez w te pedy! jakiej jest wielkosci? do kolan w klebie czy lbem do kolan siega? czy w przypadku znalezienia jakiegos dt bedzie mozna liczyc na utrzymanie jej w tym dt (jedzenie, ew. wetrynarz)? czy dt z buda ewentualnie wchodzilby w gre? nie mozna jej dawac do schronu... :( i czy ona jest oswojaona ze smycza? nie jest - juz doczytalam. a u kolezanki jest w mieszkaniu/domu czy na zewnatrz? czy kolezanka moglaby ja sprawdzic na okolicznosc kotow, innych psow? przepraszam za te "100 pytan do"..., ale sama rozumiesz im mniej niewiadomych tym lepiej -
wszpasia - na bazarek z tymi akcesoriami to koniecznie daj namiar - strasznie mi potrzeba nawet uzywanych smyczy/obrozy, bo nie ma na czym wyprowadzac psow w schronisku... betbet - to dobrze, bo myslalam, ze z czyms nawalilam, nawet sprawdzilam czy faktycznie sie wypowiedzialam na temat swojego adresu mailowego ;)
-
zaden problem, moge po pracy np jutro przejechac przez jablonne; poprosze adres na pw z przyjemnoscia spotkam te mala ruda dziewczynke :)
-
prawde mowiac tez sie troche wystraszylam, ale pomyslalam, ze to zart; jamor - zart, czy nie zart...?
-
[quote name='Betbet']wszpasia wystawiaj, nie czekaj na nie:)[/QUOTE] jak to nie czekaj na nie? caly czas czekalam na zdjecia przedmiotow (podalam swoj mail); potem wszpasia miala wyslac do selengi - zaproponowalam pomoc selendze (glupio brzmi jakos odmieniona przez przypadek selenga ;)) wszpasia - pewnie, ze tak, jesli tylko czas ci na to pozwala; bedzie latwiej - kazdy bedzie panowal nad swoim bazarkiem i latwiej bedzie wszystko ogarnac ;)
-
Dżeki - jamnikowaty szczeniaczek w lesie - MA DOM!!!!
kakadu replied to megii1's topic in Już w nowym domu
moze nikt go nie porzucil - moze sie po prostu zgubil...? ludzie sa czasem okropnie nieudolni w szukaniu zagubionego psa... no, ale na szczescie trafil na dziewczyny - teraz bedzie juz tylko dobrze :) -
zeby sie tylko z kotem ulozylo; u nas trwalo 2 tygodnie zanim sie nowa onka z kotką dogadala - nawet w sumie nie tak dlugo...
-
zSZOKOwany kudłacz marzy o swoim ciepłym domu!!! Już w DS!!!
kakadu replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
no powiedz, powiedz, troszke chociaz... :hmmmm: co ty tam knujesz... ;) -
to gdzie mam dostarczyc? :)
-
ciesze sie, ze mala juz w dt; [B]selenga[/B], gdybys sie bazarkowo zatkala bo razem z przedmiotami od wszpasi moze byc tego sporo to daj znac - pomoge; ja czekam na przedmioty od yunony i zrobie jeden bazarek; chociaz... te ksiazki moga byc warte wiecej, wiec wrzucanie ich na bazarek pt "wszystko za... powiedzmy 3 zlote" moze nie miec sensu; yunona - wypowiedz sie bo nie wiem co mi tam przeslesz, a nie chce sama tego wyceniac - moze byc na pw;
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
kakadu replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']Ona dostała wczoraj 10 ml, cały zapas z Potockich. Teraz potrzebna surowica dla jej siostry no i dla Boni - boję się wracać dziś do domu.[/QUOTE] czyli ta surowica jej nie pomogla? biedne malenstwo... ['] -
czy mam robic na juz bazarek ze swoich rzeczy czy czekac na zdjecia od osob ktore zadeklarowaly chec przekazania fantow? bo na razie mamy 130 zlotych pewnej gotowki, wiec na pierwsze wydatki wystarczy; czas tak bardzo nie nagli pod warunkiem, ze to bedzie tylko kilka dni zwloki bo trzeba jeszcze dodac czas trwania bazarku (powiedzmy tydzien)
-
kolezanka wlasnie obiecala, ze przyniesie mi prawie nowy toczek - wystawie go na samiego jak tylko dostane w swoje lapy;
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
kakadu replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
czyli alert odwolany? -
no wlasnie, jak to jest... moj wtorek tez siedzi i nie mam najlepszych wizji na przyszlosc... niektore psy to maja chyba pecha, czy co... wbrew pozorom te szczegolnie uposledzone maja wieksze szanse na dom niz "zwyklaki"...
-
dostalam odpowiedz od martynap ktora robila bazarek ogloszeniowy - mimo, ze juz sie skonczyl pomoze nam; zaraz sie znia bede kontaktowac, ale powstaje pytanie - kto placi za komplet ogloszen? wiem, ze to tylko 10 zlotych, ale... olu, moze ci opiekunowie sie doloza do interesu? tu jest link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194133-Og%C5%82oszenia!!!!Na-chore-4-tyg.kocieta-*-KONIEC*/page2[/url] jest do drugiej stroniy bo jakis byl problem i wszyskie niezbedne dane sa wlasnie na niej;
-
sprawdzilam te rzeczy od ciotki - tam sa dwa przescieradla, takie biale, dwie poszwy na koldry, recznik; znalazlam jeszcze u siebie koldre - skurczyla sie po praniu, ale cigle jest ok, tylko mniejsza ;) wszystko czysciutkie i pachnace; nada sie?
-
[quote name='lilk_a']z moich wyliczeń [B]95[/B] zł od stałych deklarowiczów wpłacających regularnie , tych którzy wrócili , nowych i od tych osób które podniosły swoją stałą deklarację mamy w sumie [B]355 zł [/B] trzeba jeszcze napisać do [I]Agata,Sonia[/I] , miała pełną skrzynkę jak pisałam do wszystkich [I]roleczkę[/I] i [I]juditę [/I]chyba trzeba wykreślić bo nie odpowiedziały na pw .... wszystkim pięknie dziękujemy :loveu:[/QUOTE] moze warto wpisac krotka wiadomosc w ich profilu? to jedyna metoda jak skrzynka zapchana... najwyzej nie odpowiedza, co nam szkodzi? edit: juz sie wpisalam; ostatnio byla aktywna na dogo 13 pazdziernika, wiec nie tak dawno;
-
norel odpisala; zacytuje list bo nie mam glowy do strzeszczen dzisiaj.... mam nadzieje, ze nie bedzie miala nic przeciwko temu: [COLOR=Blue][I]Hej w toruniu sprawdziłam-niestety masa negatywnych opinii..... w tym rankingu lekarzy sprawdziłam-np bardzo wysoko oceniany jest nasz ortopeda-ordynator z Jaczewskiego Mirosław Jabłoński-super lekarz-potwierdzam-to on zapisał mnie na operacje a prywatnie powiedział żebym szukała-bo oni akurat od tego schorzenia specjalistów nie maja choc super robią nogi i kręgosłupy....zresztą mnie nogę ładnie wstawili...kolezance tez nogi pieknie poskładali...wiec jak taki fach. mówi mi ze w Lubelskim nie mam szans prawidłowo zrobic tej reki to wierze mu całkowicie.włozyli wiele serca w moją osobę... tak ze koniecznie zeby wybrac szpital musze miec potwierdzone pozytywne przypadki zespolenia konkretnie tego wiezozrostu barkowo-obojczykowego. sprawdzałam tez mediq-to samo-masa fatalnych opinii,carolina tylko prywatne(nie stac mnie), moze te piekary ale dopiero bede dzwonic-teraz mam ganianke-dzisiaj w krusie,jutro na rtg w srode do ortopedy z łokciem i kolanem-to moge bezpiecznie robic:)) tak ze podziekuj dziewczynom bardzo ale musi to byc specjalista konkretnie od tego. pozdrawiam cieplutko przy pochmurnym dniu i całusy dla zwierzaków dag[/I][/COLOR]