Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. W takim razie zastanówmy się nad wyciągnięciem staruszka ze schronu. Jak jest z jego zdrowiem? Wymaga leków albo badan?
  2. [quote name='met']moge sciagnac Wasze info o 1%? :)[/quote] czym chata bogata :)
  3. młode śliczne dziewczynki a do fotek robią miny jak stare baby :roll::evil_lol:
  4. Czy schron wydaje psy na tymczas, czy jest to na zasadzie normalnej adopcji?
  5. w jakim mieście Peka ma domek bo chcę jej zmienić dział :)
  6. [quote name='giselle4'] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e508f9fe4a71172.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/2e508f9fe4a71172m.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [/quote] To stworzonko jest raczej wyżełkowate niż foksowate ;) Od łyżew jest na dogo Tanitka :)
  7. Saganka zgodziła się zrobić nam profesjonalny projekt ulotek :multi::multi::multi: kochana! Już przesłałam teksty i informacje, z których może wyłuska coś sensownego :) A zaraz na naszej stronce będzie WIELKI odnośnik do tej ważnej informacji :lol:
  8. Sugarr a nie myślisz przypadkiem o jakimś nowym miłym tymczasiaku? :cool3:
  9. [quote name='Ada-jeje']Trzeba przyznac Ulka ze nabierasz coraz to wiekszej wprawy, tylko ciagle NIPu brak.[/quote] NIP będzie w dziale "o nas", który właśnie powstaje. Jeden szczegół - nie znam tego numeru. Bo na wątku podany jest podobno błędny...
  10. Trochę nowości na stronce (tradycyjnie w dziale Aktualności). Jak Wam się podoba remont w dziale Interwencje?
  11. [quote name='Weronika13']Mój tata znał Sorbonka, bo pracuje na kopalni z Libiążu. Mówi, że to był śliczny i mądry pies.[/quote] tu jest jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100863&page=70[/url]
  12. [quote name='epe']Ula! To może sobie same kupimy takie fajne budy,duze,z przedsionkiem,dędzie na weekendy,jak znalazł! Wybiegamy psy,pobyczymy się w budach??:evil_lol:[/quote] Ale nie chodzi o budę :oops: ja bym chciała w takim domku jak Sorbon :oops: choćby w budzie...
  13. [quote name='epe']No to Korek ma szansę! Ja wiem,że on znajdzie wreszcie dobry domek,jak Sorbon! W takim domku jak ma Sorbon,to nawet w budzie mogłabym mieszkać!:evil_lol:[/quote] Epe no to masz konkurencję, bo ja też zaproponowałam :evil_lol: ale niestety - buda już zajęta przez Maćka, kiedy późno będzie do domu wracał
  14. Fotki od pań: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9287/puszek1gx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1875/puszek2jc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5026/puszek3vw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3747/puszek4hk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9230/puszek5yw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6159/puszek6tv8.jpg[/IMG]
  15. Na tej stronie http://www.shop.studioopak.pl/ podana jest cena 12.20 za szt. My startujemy z rabatem od 6,71/szt :cool3:
  16. 10[SIZE=2]cm2 Grugość laminatu: 1,6 mm Laminat odporny na warunki admosferyczne Podłoże akrylowe o zwiększonej wytrzymałości STANDARD i GRATISY W cenie gumki wliczony jest: Projekt Kółko do zaczepienia Materiał Grawerowanie Laserowe. Wykonujemy Identyfikatory z dnia na dzień. Wykonujemy również Expressy. W sprawie Expresów prosimy o kontakt telefoniczny. Istnieje możliwość zamówienia również innych wzorów. Identyfiatory mają powieżchnie do 10 cm2 istnieje możliwość wykonania większych, oraz w innych krztałtach.
  17. [quote name='eska87']np. popularny Gammolen[/quote] nic z tego :diabloti: powoduje uszkodzenie wątroby :diabloti:
  18. Nawiązałam kontakt z innym producentem tych nieszczęśnych identyfikatorów. Oto on: http://www.3dls.pl/ Normalna ich cena za identyfikator to 6,80. Dla nas byłby następujący rabat: A wzory tych identyfikatorków byłyby takie: http://www.3dls.pl/allegro/identyfikator/identyfikator.jpg http://www.3dls.pl/allegro/identyfikator/identyfikator2.jpg Do tego można zamówić dowolny grawer, na odwrocie. Myślę, że w naszym przypadku mogłoby być to logo ProAnimals. Z tą firmą nie powinno być już problemów, kontakt z nimi jest doskonały. To jak, jesteśmy chętni? :cool3: Czy szukać dalej?
  19. OK będą. Maluszka już robi doskonały pożytek z oczek :diabloti: W nocy po karmieniu wylazła z pudełka swojego, i wcisnęła się pod kaloryfer. Mnie się już nie chciało wstać z łóżka, zresztą jak żeś tam wlazła to teraz siedź. Nad ranem jakieś piski, ale nie takie jak na głodność tylko że niewygodnie :roll: więc nie otwierałam oczu (dobrze ci tak, po coś tam właziła) zasnęłam znowu na chwilę. Jak wstałam to zabrałam się za szukanie małej. Nie ma pod kaloryferem, pod łóżkiem też. Gdzieś po drodze mignęło mi pudełko - a w nim dzidzia śpiąca słodko zwinięta w kłębuszek!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najmądrzejszy szczeniak na świecie :p
  20. [quote name='Mecka'] Ula na litość boską UMOWA ADOPCYJNA!!!! [/quote] :):):) [quote name='Mecka'] Ahaś jeszcze jedno, wczoraj odmawiałam ogłoszenie o podhalanie, ale że późno bylo i nie chciałam zostawiać czarnej dziury to rzuciłam, żeby zostawili ogłoszenie i poszło, że owczarek niemiecki szuka domu bez zdjęcia i na pewno będą telefony- jakiegoś kandydata, kandydatkę? Bo co do Bory to mam sporo wątpliwości czy ona na już w ogóle nadaje się do adopcji, jest tak przerażona, że nawet sąsiadka jest dla niej traumatycznym przeżyciem, póki co.[/quote] Gdzieś pisało, że sąsiadka zostawia u siebie Borę... Jest jedna staruszka ONkopodobona, ale nic o niej nie wiemy. Czekamy aż Dominika pojedzie zrobić wywiad, bo sunia jest w Libiążu.
  21. i my też! :multi: a wszystkim zwierzakom takich domków :loveu:
  22. Bądź szczęśliwy mój ty śliczny :loveu::calus:
  23. Ojejku jakie śliczne! :loveu::multi::loveu: Hanek normalnie ja Twoje fotki kocham. Cokolwiek byś obfociła to będzie cudne :eviltong: A Lenka małpiszon. nie chciała się do fotek załapać czy jest jeszcze gdzieś? Ale męczę, wiem. To Twoja wina, że takie ładne focie robisz :roll:
  24. Bo on jest wielkim szczeniorem :razz: Przecież przez całe życie dotąd niczego nie poznał, niczego nie był uczony i nie nabył praktycznie żadnych doświadczeń. Dla psychiki owczarka to męczarnia :shake: Dobrze, że trafił do dużego miasta - teraz stymulacji umysłowej mu nie braknie. No i dobrze, że nie macie auta :evil_lol: będzie zmuszony dostosować się do większej liczby sytuacji i nabierze życiowej ogłady :) U mnie jak był, co prawda nie chodził na spacerki bo nie mógł jeszcze, ale i tak było widać, że smyczy kompletnie nie zna, nie wie jak ma na imię, nie umie zwracać uwagi na wołanie ani komend. A mimo to, od razu widać jaki to inteligentny pies i jaki ma w sobie potencjał! :multi::multi::multi: Fotki będą! Hura :loveu: i to ze świniorkiem też :loveu: PS. a jak tam kocik? Pogodził się już z obecnością "śmierdziela" w domu? (śmiedziela, bo część kotów zachowuje się tak, jakby mieszkające z nimi psy były czymś najbardziej odrażającym i paskudnym :evil_lol:)
×
×
  • Create New...